Αναβάθμιση σε νέα έκδοση



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.808
Reaction score
40.973
Σε εμένα πάντως δεν ήρθε ειδοποιηση για την παραπάνω αναφορά.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.838
Reaction score
20.313
Κάποιες φορές, το σύστημα των ειδοποιήσεων δεν είναι ακριβές. Μου έχουν τύχει φορές που κάποιος κάνει quote post μου και δεν ειδοποιούμαι - κυρίως όταν "πέσουν" πολλές ειδοποιήσεις μαζί. Πάντως, για το "κου-κου" που μου έκανες εδώ καθώς και μια αναφορά που έκανε ο @Alexandros1986 στο thread του @Γιάνννης, εμφανίστηκαν κανονικά οι ειδοποιήσεις.
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.901
Reaction score
3.696
Κι εμένα είναι σχετικά σχυνό το φαινόμενο να μην έρθει ειδοποίηση για θέμα που παρακολουθώ, το οποίο το επιβεβαιώνω κάθε λίγες μέρες όταν ανοίγω τα θέματα που παρακολουθώ, ενώ έχω ακολουθήσει όλες τις ειδοποιήσεις.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Για να δούμε αν μιλάμε για το ίδιο πράγμα: ειδοποίηση εννοείτε το alert εδώ μέσα στο φόρουμ ή το push notification στο κινητό σας;
 

minas

Πισιά
Μηνύματα
3.901
Reaction score
3.696
Για να δούμε αν μιλάμε για το ίδιο πράγμα: ειδοποίηση εννοείτε το alert εδώ μέσα στο φόρουμ ή το push notification στο κινητό σας;
Εγώ μέσα στο φόρουμ.
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.808
Reaction score
40.973
εδώ στο φόρουμ. Ειδοποιήσεις για νέα μηνύματα σε θέματα που παρακολουθώ ή απαντήσεις σε σχόλια μου τις βλέπω. Δεν λαμβάνω, ενώ παλιά συνέβαινε, ειδοποίηση αν κάποιος γράψει @melina
 




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εγώ έχω διαπιστώσει κάτι άλλο, δεν ξέρω αν λύνεται, ούτε και αν είναι τόσο σημαντικό ώστε να ασχοληθεί ο @Defkalion με αυτό, απλά το καταθέτω.
Αν γράψει κανείς ένα ποστ και μετά από 10 πχ λεπτά άλλο ένα , χωρίς να έχει γράψει κάποιος άλλος ενδιάμεσα και τα δύο μηνύματα συγχωνευθουν αυτόματα, τότε ο διαθέσιμος χρόνος που έχει ο poster για να κάνει edit στο δεύτερο ποστ, αν χρειαστεί, θα είναι 5 λεπτά και όχι 15 αφού η πλατφόρμα λαμβάνει ως χρόνο δημοσίευσης και για τα δύο μηνύματα που συγχωνευθηκαν, τον χρόνο δημοσίευσης του πρώτου από τα δύο.
 






Μηνύματα
12.803
Reaction score
10.034
Στο παρακάτω sticky thread δεν φαίνονται οι φωτογραφίες. Μπορεί να γίνει κάτι;


Επίσης κάτω από τη ροή των θεμάτων, δεν υπάρχει πια η λίστα με τα άτομα που έχουν δει το θέμα. Είναι επιθυμητό και από άλλους αυτή να επανέλθει ή δεν γίνεται;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top