Απάτη μέσω των αγγελιών

Μηνύματα
2.471
Reaction score
1.747
Απάντηση: Re: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Προσοχή βρε παιδιά στο internet. Ο κόσμος έχει αλλάξει, μην είστε τόσο ανυποψίαστοι, είναι κρίμα να επωφελούνται οι απανταχού μικροαπατεώνες.

...
Συμφωνώ. Αλλά δεν είναι τόσο απλό. Εφόσον αποδεδειγμένα δεν υπάρχει δικαιοσύνη (γιατί αν υπήρχε θα είχε πληρώσει ο εν λόγω "κύριος"), θα πρέπει να υπάρξει κάποια τιμωρία.

Λυπάμαι που το λέω αλλά πρέπει κάποιος να τον δείρει αυτόν τον τύπο.

Δε νομίζω ότι μπορεί να καταλάβει με άλλον τρόπο.

Η αστυνομία τον έπιασε, δε ξέρω τι του επέβαλλε και τον άφησε πάλι έξω.

Αλλά τώρα θα μου πεις εγκληματίες που βάψανε τα χέρια τους με αίμα μετά από 2-3 χρονάκια παίρνουν άδειες από τη φυλακή, με αυτόν θα ασχοληθούνε???
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Παιδια δυστυχως μολις κ σημερα εξαπατησε κ εμενα με το ποσο των 200 ευρω εκανα καταθεση με τηλ.επιταγη στο ονομα γιωργος αργυριαδης η επιταγη θα πηγαινε στο υποκαταστημα του νεου κοσμου μιλησαμε κ την επομενη μερα μεσω mail μου εστειλε οτι ολα οκ και το δεμα θα το ειχα χθες μεχρι που μπηκαν ψυλοι στα αυτια μου κ βρηκα ολα αυτα που διαβαζω τωρα φτερα καναν τα 200 ευρωπουλα αλλα τι να πεις ειμαι ηλιθιος κι εγω που τον πιστεψα κ εκανα την καταθεση
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.377
Reaction score
28.274
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Τι να πει κανείς.
Βρήκε έδαφος γόνιμο με ευκολόπιστους και τους εξαπατά.
Η δικαιοσύνη λένε είναι τυφλή.
Και τυφλή είναι και ηλίθια είναι και παράλογη και άδικη.
 

Μηνύματα
5.776
Reaction score
1.187
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Η δικαιοσύνη λένε είναι τυφλή.
Και τυφλή είναι και ηλίθια είναι και παράλογη και άδικη.
Ναι αλλά το βασικό είναι να μην μειωθούν οι μισθοί των δικαστικών: :434:

Αιδώς Αργείοι...!!!
Πέντε λόγους για τους οποίους, όπως υποστηρίζουν, δεν πρέπει να υποστούν νέες μειώσεις οι αποδοχές των δικαστικών και εισαγγελικών λειτουργών επικαλούνται οι πρόεδροι των έξι δικαστικών Ενώσεων, σε επιστολή τους προς τον πρωθυπουργό Λουκά Παπαδήμο.


http://www.dailynews24.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=11411:argives-shame
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ

ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΑΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ(ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ).
ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ.

ΑΘΩΟΙ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
1) ΑΡΠΑΓΗ ΚΑΤΑ ΣΥΝΑΥΤΟΥΡΓΙΑ
2) ΛΗΣΤΙΚΗ ΕΚΒΙΑΣΗ ΚΑΤΑ ΣΥΝΑΥΤΟΥΡΓΙΑ
3) ΕΚΒΙΑΣΗ ΚΑΤΑ ΣΥΝΑΥΤΟΥΡΓΙΑ
4) ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΠΕΙΛΗ ΜΕ ΠΥΡΟΒΟΛΟ ΟΠΛΟ ΑΠΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ
ΒΑΡΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΕ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΟΙΝΗΣ 10-20 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

ΑΠΑΛΑΚΤΙΚΟ ΤΟ ΒΟΥΛΕΥΜΑ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΕΦΕΤΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΑΝΑΚΡΙΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ 2 ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΖΗΜΙΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΑ ΄΄ΙΣΑ΄΄ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ, ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΜΗ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΩΝ ΟΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΜΕΛΙΔΗ,ΤΟΝ SCORIOXXX( ΦΑΝΗΣ) ΚΑΙ ΤΟΝ GMPOUT(ΓΙΩΡΓΟΣ) ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΟΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΡΙΤΡΙΑ.

ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΧΩΡΙΣ ‘’ΠΕΡΟΠΗΔΕΣ’’ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ‘’ΚΑΛΟ’’ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΓΚΑΛΟΥΝΤΑ ΣΚΑΨΑΝ ΤΟΝ ‘’ΛΑΚΟ’’ ΜΑΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΜΑΣ (ΕΛ.ΑΣ.) ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΥΠΟΛΗΨΗ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΩ, ΔΗΜΟΣΗΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ zougla.gr, enet.gr, eglimatikotita.blogspot.com, sarotiko.blogspot.com ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΤΥΠΩΜΕΝΑ Κ.Τ.Λ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΒΑΛΑΝ ΣΑΝ ΚΟΙΝΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ.

ΤΕΛΟΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ‘’ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΧΙ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ’’ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ-ΑΓΩΓΕΣ ΚΑΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ''ΑΘΩΟΣ'' ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΥΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ, ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΤΥΠΙΕΣ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΜΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΤΑΣΗ ΟΠΩΣ ΟΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΛΕΙΤΟΥΡΜΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.377
Reaction score
28.274
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Γιώργο χαίρομαι πολύ που φάνηκε το δίκιο σας και δεν θάφτηκε κάτω από "στοιχεία" και καταγγελίες του καθενός απατεώνα που το παίζει θύμα.
Αλλά είναι σημαντικό να φανεί και να γραφτεί και η αλήθεια ενάντια στα λιβελογραφήματα του κάθε δημοσιογράφου που μόλις δει αίμα τρέχει να κάνει ρεπορτάζ με βαρύγδουπο τίτλο.
Ο τύπος τελικά τιμωρήθηκε ή αλωνίζει ακόμη ελεύθερος στα φόρουμ ψάχνοντας θύματα;
Έχεις καμιά άλλη ενημέρωση;
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Αφαντος οπως παντα...χτυπαει μονο νυχτα :p
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Παιδιά χαίρομαι πολύ που δικαιωθήκατε!

Σαν τον Μιχάλη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
 

Μηνύματα
29.560
Reaction score
23.711
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΕΙΧΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΤΟΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΑΙΤ/ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΞΑΠΑΤΗΜΕΝΟΥΣ.
ΕΓΙΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΕΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΙΤΙΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΒΡΕΘΗΚΕ Η ΑΦΟΡΜΗ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ.
ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟΝ ΜΠΙΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΩ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ....:103:
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΙΚΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
TIGERGREG ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΞΑΠΑΤΗΘΗΚΑΝ ...Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΙΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.377
Reaction score
28.274
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Πάντως μου φαίνεται περίεργο να μην μπορούν σήμερα οι αρχές να βρουν ένα άτομο.
Από τη στιγμή που χρησιμοποιεί τεχνολογία, υποτίθεται ότι είναι πολύ εύκολο.
Κινητό, σύνδεση ιντερνέτ, καταθέσεις σε τραπεζικό λογ/σμό, με όλα τα στοιχεία του.
Τι στην ευχή.
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Και ομως ετσι ειναι Μιχαλη τα πραγματα...δεν ειναι οτι δεν μπορουν να τον βρουν ειναι οτι δεν θελουν να ασχοληθουν πιστευω ή φταει το γεγονος οτι τα δικαστηρια αργουν σε τετοιες περιπτωσεις και περνει χρονιααααααααα
 

Μηνύματα
29.560
Reaction score
23.711
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Σημερα ηρθα σ επαφη με την υπηρεσια ηλεκτρονικου εγκληματος και μου συστησαν να γραψω το τηλεφωνο τους εδω μεσα ωστε οσοι εχουν εξαπατηθει να ερθουν αμεσα σ επαφη μαζι τους.
ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΕΤΕ!!!!

2106476464-1
 

Μηνύματα
67
Reaction score
7
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Καλα ΟΚ τωρα... εδω εχουν περασει 2-3 μεχρι κ 5-6 χρονια απο τις πρωτες καταγγελιες και ακομα να τον πιασουν τι να λεμε τωρα.
 

Μηνύματα
29.560
Reaction score
23.711
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΠΑΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.
ΕΤΣΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΤΗΛ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΑΠΑΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ....
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.377
Reaction score
28.274
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Λοιπόν παιδιά, σήμερα μου έστειλε pm ένας φίλος που κι αυτός εξαπατήθηκε από τον λεγάμενο, ακάθεκτο ιντερνετικό απατεώνα.
Έγινε μέσω μιας αγγελίας του insomnia και ο λεγάμενος έγραφε με το ψευδόνυμο psilos1975
Απ΄ότι φαίνεται εξακολουθεί να εξαπατά κόσμο και δεν μπορούν να τον πιάσουν.
Έδωσε κι ένα σταθερό τηλ. της Cyta, αλλά δεν μπορούν να δώσουν τα στοιχεία του, λόγω προσωπικών στοιχείων.
Τελικά οι νόμοι είναι για να προστατεύουν τους απατεώνες και τα λαμόγια.
Προσοχή στις συναλλαγές σας.
 

Μηνύματα
29.560
Reaction score
23.711
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΙΔΙΟΣ?
ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΥΠΗΡΞΕ ΚΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΑΠΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Τ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.005
Μηνύματα
2.885.104
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top