Απάτη μέσω των αγγελιών



Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.510
Απάντηση: Re: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Πραγματικά δέν καταλαβαίνω που μπορεί να φτάσει ο Έλληνας και ειδικότερα ο άνθρωπος...για ένα κινητό τηλέφωνο?

Μπορει να ηταν το 'πιλοτικο' του προγραμμα, για να εξακριβωσει ποσο γρηγορα μπορει να 'μεταβει' στο... επομενο 'προτζεκτ'!:126:
 


Μηνύματα
163
Reaction score
0
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Μόλις διάβασα το τόπικ και έχω μείνει άναυδος....Αν είναι ποτέ δυνατόν, δηλαδή πόσο απατεώνας μπορει να είσαι για να συλλάβεις τέτοιο σχέδιο και ειδικά απο την στιγμή που έχεις λερωμένη την φωλιά σου, μα τόσο θράσος? Πραγματικά δεν το χωράει το μυαλό μου!

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που κατεβήκανε Αθήνα για να βοηθήσουν!!!Μπορεί να τους φαίνεται φυσιολογικό αυτό που έκαναν άλλα στην εποχή μας λίγοι νοιάζονται πραγματικά σε τέτοιο σημείο που να ξοδέψουν έστω και μία δραχμή για να βοηθήσουν!

Πραγματικά έχετε απο μένα απεριόριστο σεβασμό και ελπίζω μιά μέρα να βρεθούμε κι απο κοντά μιάς και ζούμε και στην ίδιο πόλη.

Στράτος Σαμνιώτης
 

Μηνύματα
29.262
Reaction score
23.314
Re: Απάντηση: Re: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Μπορει να ηταν το 'πιλοτικο' του προγραμμα, για να εξακριβωσει ποσο γρηγορα μπορει να 'μεταβει' στο... επομενο 'προτζεκτ'!:126:
ΜΠΑ! ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟ ΠΟΝΗΡΙΔΗ ΠΟΥ ΠΕΦΤΗ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙ. ΑΠΛΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΙ ΤΗΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ.
 

Μηνύματα
9.946
Reaction score
33
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάτη μέσω των αγγελιών.

3 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΣ?
Στην αργκό secks = sex
Butt + secks = Buttsex = πρ@κτικ@ σεχ :143:

Δυσκοιλιότης = constipation
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Οταν μου τηλεφωνησε ο Μιχαλης, πριν απο 2 ημερες, για να μου
πει πως ειναι Αθηνα-αλλα και τον λογο για τον οποιο ειναι Αθηνα-
το τηλεφωνο παραλιγο να μου πεσει απο τα χερια.
Αμεσως σκεφτηκα εαν θα εκανα το ιδιο.
Να ανεβαινα δηλαδη Θεσ/νικη για να καταθεσω.
Με εζωσαν οι αμφιβολιες...
Του ειπα λοιπον ποσο σπανιος χαρακτηρας ειναι και πως τον ευχαριστω
για την τιμη που μας κανει να ειναι αναμεσα μας.
Συγχαρητηρια και στα αλλα παιδια:444:
Τιματε το AVSIΤΕ με την παρουσια σας!
 

Μηνύματα
1.877
Reaction score
10
Re: Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Αμεσως σκεφτηκα εαν θα εκανα το ιδιο.
Να ανεβαινα δηλαδη Θεσ/νικη για να καταθεσω.
Με εζωσαν οι αμφιβολιες...
Και σένα όμως μπράβο που παραδέχεσαι τις όποιες αμφιβολίες!!!:112:
 

Μηνύματα
7.366
Reaction score
2.554
Μόλις τώρα διάβασα το θέμα και νοιώθω πολύ όμορφα που οι κοινότητες δουλεύουν!
Ένα μεγάλο μπράβο και ένα ευχαριστώ Μιχάλη που δίνεις ελπίδες ότι δεν είναι ζούγκλα ο κόσμος μας.

Να σημειώσω όμως και την απόφαση της εισαγγελέως. Δεν είναι σίγουρο λοιπόν ότι η δικαιοσύνη είναι διεφθαρμένη... Απλά, όπως σε όλους τους τομείς, οι διεφθαρμένοι έχουν πάρει το πάνω χέρι. Η πλειοψηφία όμως είναι ηθική (από πρώτο χέρι τα λέω ...)
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Αν και μέλος του AVsite και αναγνώστης του πάρα πολύ καιρό, δεν περίμενα να γράψω το πρώτο μου μήνυμα σε μια τέτοια απίστευτη ιστορία. Έχω να πω ότι πραγματικά με εξέπληξε η κινητοποίηση και η συμπεριφορά των μελών και διαχειριστών του site. Αποδεικνύει ότι τελικά οι ιντερνετικές κοινότητες δεν είναι τελικά και τόσο απρόσωπες (τουλάχιστον το υποστήριζα μέχρι τώρα). Αν και κάτοικος επαρχίας (δεν μπορώ γαμότο να συμμετέχω στα events σας...:110:) αισθάνθηκα ότι είμαστε όλοι μια παρέα και αντιμετωπίζουμε ένα πρόβλημα σε ένα χώρο.
Σας αξίζουν πραγματικά συγχαρητήρια. Συνεχίστε έτσι και απο δω και πέρα θα συμμετέχω και 'γω όσο μπορώ.
Ευχαριστώ - Παναγιώτης
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.237
Reaction score
27.849
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Παναγιώτη όντως είμαστε μια παρέα που γνωρίζουμε διαδικτυακά ο ένας τον άλλον.
Και όσοι μπορούμε έχουμε και προσωπική επαφή μεταξύ μας με μερικούς δε σε καθημερινή βάση.
Και αυτό είναι και το πιο σημαντικό.
Και οι φιλίες που έγιναν μέσα απ΄αυτόν τον χώρο είναι πολύ δυνατές.
Όπως και οι φιλίες που δημιουργήθηκαν στον στρατό.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Διαβασα και εγω λεπτομερως το θέμα και πρωτα ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα 3 παιδια και ιδικα στον μιχάλη!!απλα απ οτι καταλαβα θα ήθελα να πω οτι το ολο θέμα με ανταλαγές χρημάτων μέσω τραπεζών και οχι χέρι με χέρι έχει πολύ ρίσκο ένα άτομο που γνωρίζει καλα την τεχνολογία μπορεί να καταφέρει πολλα!!θέλει πολύ προσοχη και ιδιαίτερα περιπτώσεις με πολλα χρήματα να γίνονται κατ'ιδίαν....γιατί δυστυχώς τα άτομα με ανθρωπιά είναι πλέον ελάχιστα......αλλα μερικοί αποδεικνύουν οτι έχουν ανθρωπιά και ενδοιαφέρονται για το συνάνθρωπό τους!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.237
Reaction score
27.849
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Ξέρεις ότι ακόμη και σε κατ΄ιδίαν συνάντηση μπορείς να την πατήσεις.
Αν ο άλλος είναι απατεώνας μπορεί να ξεγελάσει.
Θα έχετε ακούσει για το κόλπο με το κινητό και το σαπούνι ε;
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Ξέρεις ότι ακόμη και σε κατ΄ιδίαν συνάντηση μπορείς να την πατήσεις.
Αν ο άλλος είναι απατεώνας μπορεί να ξεγελάσει.
Θα έχετε ακούσει για το κόλπο με το κινητό και το σαπούνι ε;

οχι για λέγε βρε Μιχαλιό???
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Τι τσατίλα θεε μου…
Το διαβάζω και δεν μπορώ να το πιστέψω…
Μα ποσο ευκολα καποιος μπαγλαμάς μπορει να σου λερώσει το ονομα είναι απορροίας άξιο..
Από την άλλη φαίνεται ποσο προκατειλημμένοι είναι οι δικαστές αλλα και τα ΜΜΕ που χωρις πολλα πολλα έβγαλαν το πόρισμα και τις βαρύγδουπες επικεφαλίδες περι μπουμπουκιών…
Το μονο ελπιδοφόρο από ολη αυτή την ιστορία - που ισως εχει ευτυχεί κατάληξη - ειναι η κατάθεση και γενικότερα η κοινοποίηση των παιδιων από Θεσσαλονίκη και φυσικα του Μιχάλη…
Χιλια μπραβο Μιχάλη για την ενέργεια σου και θα συμφωνήσω με τον Καφατο στο σκεπτικό ( την εκανα και εγω αυτή την ερώτηση στον εαυτό μου)
Λιγο το ωχ αδελφέ, λιγο του ότι πολλες φορές δεν πιστεύουμε πως μια τοσο εύκολη υπόθεση μπορεί να εχει αδικο αποτέλεσμα και να φέρει αθώους ανθρώπους στη πιο δύσκολη θεση, τελικα καταλήγουμε ακίνητοι…

Μπράβο και παλι μπράβο…
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.237
Reaction score
27.849
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

οχι για λέγε βρε Μιχαλιό???
Έρχεται κάποιος και σου δείχνει ένα σούπερ κινητό, συνήθως τρέχον μοντέλο, καινούργιο το οποίο είναι μέσα σε υφασμάτινη θήκη.
Το βγάζει, το πιάνεις και βλέπεις ότι δουλεύει κανονικά και αρχίζουν τα παζάρια.
Αυτός το έχει βάλει πάλι μέσα να μην φαίνεται και μόλις το αποφασίσεις και του δώσεις τα λεφτά, σου το δίνει όπως είναι μαζί με την θήκη και φεύγει.
Μόλις το ανοίξεις βγάζεις από μέσα ένα σαπούνι !!! :141: :141:

Με γρήγορη κίνηση και με την μέθοδο του αντιπερισπασμού το έχει αντικαταστήσει με άλλη θήκη με ένα σαπούνι μέσα.
Αυτό έγινε κι εδώ σε ένα γείτονά μου και έψαχνε μετά στα στενά να τον βρει και να τον σκοτώσει τον τύπο.
Πιστεύω ότι αν τον έβρισκε μπορεί και να το έκανε με τέτοια τσατίλα που είχε.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
0
Απάντηση: Απάτη μέσω των αγγελιών.

Άλλο πάλυ και τουτο ούτε εγώ το είχα ξαναανούσει.......ε ρε τ σκέφτεται το άτιμο το ανθρώπινο μυαλό.....
 


Μηνύματα
29.262
Reaction score
23.314
ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΓΟΡΑ ΜΕΣΩ ΦΛΗΜΑΡΚΕΤ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΣ ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕ ΑΝΤΚΑΤΑΒΟΛΗ-ΕΛΤΑ. ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ!!!!!!

ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΨΕΥΤΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΣΕΠΡΑΞΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.649
Μηνύματα
2.868.832
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top