Απορρόφηση / διάχυση με ...καθημερινά υλικά...


Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Mporei να κατέβει μέχρι περίπου το ένα μέτρο απο το έδαφος καθότι έχει ένα επιπλάκι στον τοίχο. Το θέμα ειναι, θα κάνω δουλειά, έχει νόημα, κάνει ο πετροβάμβακας;
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Φυσικά και κάνει !
Όσο μπορείς ... Να είναι το ίδιο και από τις 2 πλευρές .
Ότι καλύτερο αρκεί να τον ντύσεις καλά για να μην τον αναπνέεις
Οσο μεγαλύτερο το μέγεθος κσι το βάθος τοσο καλυτερα ...
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Φυσικά και κάνει !
Όσο μπορείς ... Να είναι το ίδιο και από τις 2 πλευρές .
Ότι καλύτερο αρκεί να τον ντύσεις καλά για να μην τον αναπνέεις
Οσο μεγαλύτερο το μέγεθος κσι το βάθος τοσο καλυτερα ...
Δυστυχώς δεν μπορεί να είναι το ίδιο κι απο τις δυο πλευρες.... Η μία πλευρά ειναι η γωνία στη φωτό κι η άλλη ειναι η βιβλιοθήκη.... Για αυτό και σκεφτόμουν να γεμίσω όλο το χώρο πάνω απο την βιβλιοθήκη...
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Αν το ηχείο είναι μόνιμα τοποθετημένο όπως φαίνεται στη φωτογραφία, δε νομίζω πως τα βασικά σου προβλήματα λύνονται με πετροβάμβακα.
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Το ηχειο μπαινει σε βάση και τοποθετείται όταν βλέπω ταινία. Τον υπόλοιπο χρόνο φεύγει και πηγαινει εκει που φαίνεται (οταν κυκλοφορούν και παιδάκια τριγύρω.... καταλαβαινεις...).
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Οπως συμμαζευα και τακτοποιουσα τα παιχνιδια, βλεποντας τα μπαλακια της φωτο μου ηρθε ιδεα για διαχυση. Αν πχ κολλησω σε μια επιφανεια τα εν λογω μπαλακια, γινεται διαχυτης;
 

Attachments


Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Πάμε up στο thread από τους συμμετέχοντες. Ζηση ξεκινά εσύ. Είναι και σχετικό με διάχυση και απορρόφηση που γράφεται στο άλλο thread για τα sub.
:)
 

Μηνύματα
254
Reaction score
219
Πάμε up στο thread από τους συμμετέχοντες. Ζηση ξεκινά εσύ. Είναι και σχετικό με διάχυση και απορρόφηση που γράφεται στο άλλο thread για τα sub.
:)
........................................... ΖΗΣΗ, ξεκινα..................................αναζητησεις μεσω Ερυθρου Σταυρου. λεω εγω μια εκδοχη.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.515
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top