Αποτελεσματα:VII Μακρυ Καυτο Τεστ

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Οπως εχουμε ηδη πει πολλες φορες το sharpness ηταν ακριβως στην μεση(δηλαδη 0 ) και για τους δυο.Ασχετα εαν ο Optoma ερχεται με +3 default
 

NIX

Μηνύματα
1.390
Reaction score
0
Γεια σου ρε Βαγγέλη.

Με την εξήγηση ότι ρυθμίστηκαν με Pattern αναλυτικότητας ξεφορτώθηκα «εκείνη» τη καχύπτοτη ματιά.
Η λεξούλα Pattern λειτούργησε καταλυτικά αφού βλέπετε του είχε προηγηθεί δίωρη κατήχηση μετά υγρής σκωτσέζικη συνεργίας (για να χαθεί κάθε ηθικός φραγμός) από τον Γκέμπελς ….Π.Βογιατζάκη και μάλιστα στην οικία του.
Πολύ καλό :lol:
 

Μηνύματα
388
Reaction score
0
Μπορει να ειναι το πρωτο μου post στο συγκεκριμενο forum (εγραφα παλιοτερα σαν b52 στο παλιο avforum).
Πηγα εχθες να παρω τον panasonic με τα 1600 γιουργια και εφυγα με optoma.. :lol:
Tωρα αν εκανα την καλυτερη επιλογη δεν ξερω αλλα μολις ειδα τον οptoma να παιζει... τι να πω δεν ξερω.... απιστευτος :shock: .
Αν και ασχολουμε με pj εδω και 15 χρονια δεν εχω δει τετοια εικονα απο κανενα μηχανημα σε τετοιο χρηματικο ποσο... και το λεω αυτο γιατι οτι και να εχουμε παντα υπαρχει καλυτερο (σε ολα τα πραγματα-κατηγοριες).

Αυτα και θα σας πω περισσοτερα οταν τον εχω στα χερια μου.... :D

keep the good work...
b52
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
b52fc said:
Μπορει να ειναι το πρωτο μου post στο συγκεκριμενο forum (εγραφα παλιοτερα σαν b52 στο παλιο avforum).
Πηγα εχθες να παρω τον panasonic με τα 1600 γιουργια και εφυγα με optoma.. :lol:
Tωρα αν εκανα την καλυτερη επιλογη δεν ξερω αλλα μολις ειδα τον οptoma να παιζει... τι να πω δεν ξερω.... απιστευτος :shock: .
Αν και ασχολουμε με pj εδω και 15 χρονια δεν εχω δει τετοια εικονα απο κανενα μηχανημα σε τετοιο χρηματικο ποσο... και το λεω αυτο γιατι οτι και να εχουμε παντα υπαρχει καλυτερο (σε ολα τα πραγματα-κατηγοριες).

Αυτα και θα σας πω περισσοτερα οταν τον εχω στα χερια μου.... :D

keep the good work...
b52
node#616 @ AwMn.. :wink:
καλώς ήρθες Τασο, στην όμορφη παρέα μας, έκανες καλή επιλογή, και σαν συνχρήστες που θα είμαστε του 81, θα έχουμε πολλά να συγκρίνουμε. Καλώς ήρθες και πάλι... και μεταξύ μας... ο παππούς πάλι πήγε να κάνει το θαύμα του όπως παλιά με τον "κουτσό"...!!!!!

Πάς για ένα καλώδιο και φέυγεις με "φορτωτική"
 

Μηνύματα
403
Reaction score
0
dream_GR said:
b52fc said:
Μπορει να ειναι το πρωτο μου post στο συγκεκριμενο forum (εγραφα παλιοτερα σαν b52 στο παλιο avforum).
Πηγα εχθες να παρω τον panasonic με τα 1600 γιουργια και εφυγα με optoma.. :lol:
Tωρα αν εκανα την καλυτερη επιλογη δεν ξερω αλλα μολις ειδα τον οptoma να παιζει... τι να πω δεν ξερω.... απιστευτος :shock: .
Αν και ασχολουμε με pj εδω και 15 χρονια δεν εχω δει τετοια εικονα απο κανενα μηχανημα σε τετοιο χρηματικο ποσο... και το λεω αυτο γιατι οτι και να εχουμε παντα υπαρχει καλυτερο (σε ολα τα πραγματα-κατηγοριες).

Αυτα και θα σας πω περισσοτερα οταν τον εχω στα χερια μου.... :D

keep the good work...
b52
node#616 @ AwMn.. :wink:
καλώς ήρθες Τασο, στην όμορφη παρέα μας, έκανες καλή επιλογή, και σαν συνχρήστες που θα είμαστε του 81, θα έχουμε πολλά να συγκρίνουμε. Καλώς ήρθες και πάλι... και μεταξύ μας... ο παππούς πάλι πήγε να κάνει το θαύμα του όπως παλιά με τον "κουτσό"...!!!!!

Πάς για ένα καλώδιο και φέυγεις με "φορτωτική"

(Κατσε να τον πειραξω λιγο......)


τωρα αυτο για εμας ειναι καλο η κακο ??? :lol: :lol: :lol: :lol:
 

bou

Μηνύματα
142
Reaction score
0
Για εμάς προσωπικά είναι καλό :wink: αλλά μάλλον κακό για όλους τους πέριξ υμών! :lol:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.242
Reaction score
27.873
Εγώ το ξαναείπα.
Ο Ανδρέας μπορεί να πείσει αλεπού να αφήσει κοτόπουλο.
Εδώ εμένα σχεδόν μ΄έκανε DLPάκια.
Εγώ δεν μπορώ να τον πείσω ούτε LCD οθόνη για το PC του να πάρει. Αρνείται πεισματικά και έχει μια 14άρα CRT και βλέπει.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Αφετε τα παιδια ερχεσθαι προς με, μη κωλυετε αυτα, των γαρ τοιουτων εστιν η βασιλεια του θεου.

:lol: :lol:
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
<Αφετε τα παιδια ερχεσθαι προς με, μη κωλυετε αυτα, των γαρ τοιουτων εστιν η βασιλεια του θεου.>


Επειδή αυτά ψηνόντουσαν πιό εύκολα!!!!! Έξυπνος.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.684
Μηνύματα
2.869.883
Members
37.944
Νεότερο μέλος
beetlejeans
Top