Από nordost σε κάτι άλλο !!!

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Εσύ έχεις ειρωνευτεί και χλευάσει όσους δεν θέλουν να πετάνε τα λεφτά τους και αφήνεις υπονοούμενα με τα προηγούμενα posts σου, ότι θέλει θα γράφει ο καθένας εφόσον δεν προσβάλλει τους άλλους και οι άλλοι είναι αρκετά έξυπνοι για να καταλάβουν.
Αυτή η ατάκα να πετάνε τα λεφτά τους νομίζω είναι παρωχημένη, δηλαδή εσείς είστε πονηροί και εμείς βλάκες ?
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Αυτή η ατάκα να πετάνε τα λεφτά τους νομίζω είναι παρωχημένη, δηλαδή εσείς είστε πονηροί και εμείς βλάκες ?
Παλικάρι μου μην ασχολείσαι. Σου προτείνω να πας για ύπνο, είχες μια δύσκολη ημέρα..
 





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Μα γιατί κύριε Χάρι μου..γιατί μου ζητάτε να σας δείξω ελεος; Δεν είμαι ιερεύς ούτε δυνάστης!
Όπως νομίζετε. Καλό βράδυ σας εύχομαι.
Παρεμπιπτόντως, συνηθίζω να γράφω το Χάρης με "η".
Πήρα την απόφαση αυτή κατόπιν εξαντλητικων δοκιμών να ξέρετε..
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
κ. Πότερ με εκπλήσσετε.

Σορεμένος.
Απαγορευονται τα up στις αγγελίες και τα μηνύματα του @costas EAR σε threads που αφορούν καλώδια, αν δε συμπληρωθεί ένας μήνας από το τελευταίο μήνυμα. Παρακαλώ διαβάστε τον κανονισμό.
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Όπως νομίζετε. Καλό βράδυ σας εύχομαι.
Παρεμπιπτόντως, συνηθίζω να γράφω το Χάρης με "η".
Με συγχωρείτε Κύριε Χάρη. Δε θα επαναληφθεί!! Το αντελήφθην Κύριε Χάρη, και γ' αυτό, με όλο το σεβασμό, σας προτείνω να μην εμπλακείτε ποτέ σε τέτοιου είδους ενέργειες Κύριε Χάρη.

Καλό σας βράδι Κύριε Χάρη..
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
σας προτείνω να μην εμπλακείτε ποτέ σε τέτοιου είδους ενέργειες Κύριε Χάρη.
Ούτε ακόμα και αν αποκτήσω ένα αρκούντως αναλυτικό σύστημα, ικανό να αναδείξει τις διαφορές που προκύπτουν από τις εναλλαγές των καλωδίων;
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.285
Παρακαλώ διαβάστε Τουλ.
Σωστά μιλάς γέροντα.

Αλλά οι κατεστραμμένες ψυχές δεν ακούν.

0fd8122fde1674108bc6ad1d540291ce9f2b6c03.jpg


Άκου κει 4-ιντσα...

Ούτε που τα βλέπω στο χάρτη:

imgext.gif



Και με τα 4-αρια ακούμε και όγκο;

EnormousThisJunebug-size_restricted.gif
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Ούτε ακόμα και αν αποκτήσω ένα αρκούντως αναλυτικό σύστημα, ικανό να αναδείξει τις διαφορές που προκύπτουν από τις εναλλαγές των καλωδίων;
Κύριε Χάρη μου επιτρέψατέ μου να σας γνωρίσω ότι αυτού του είδους οι ενασχολίες και ανησυχίες δύνανται να διαταράξουν σοβαρά την ψυχική σας υγεία. Συνεπώς δε θα σας το συνέστηνα.

Παρακαλώ μην εκθέτετε τον εαυτό σας εις τοιαύτας κινδύνους. Μας είστε απαραίτητος!
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Παλικάρι μου μην ασχολείσαι. Σου προτείνω να πας για ύπνο, είχες μια δύσκολη ημέρα..


Χαχαχα, ναι μην ασχολείσαι δεν ανήκω στο club, τα περισσότερα λεφτά που έχω δώσει σε καλώδιο είναι 25 ευρώ σε ένα 3μετρο HDMI (το ξέρω, πανάκριβο) και δεν κλείδωνε όλες τις φορές και πήρα ένα άλλο με 15 και όλα καλά, δεν έχω να πω τίποτα βαριέμαι, τα έχουν πει άλλοι χιλιάδες φορές, καληνύχτα σε όλους και αύριο πάλι εδώ με καινούργια επεισόδια. :p
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Χαχαχα, ναι μην ασχολείσαι δεν ανήκω στο club, τα περισσότερα λεφτά που έχω δώσει σε καλώδιο είναι 25 ευρώ σε ένα 3μετρο HDMI (το ξέρω, πανάκριβο) και δεν κλείδωνε όλες τις φορές και πήρα ένα άλλο με 15 και όλα καλά, δεν έχω να πω τίποτα βαριέμαι, τα έχουν πει άλλοι χιλιάδες φορές, καληνύχτα σε όλους και αύριο πάλι εδώ με καινούργια επεισόδια. :p
Τώρα σοβαρά θεωρείς ότι για αυτό έφταιγε το ακριβότερο (πανάκριβο έστω) καλώδιο;:oops:
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Υπερβολές!
Μπορείτε και χωρίς εμένα.
Ουδείς αναντικατάστστος.
..μα εάν σας συμβεί κάτι, ποιος θα ηγηθεί των ερυθρών στην προσπάθειά τους για ανακατάληψη των χειμερινών ανακτόρων του leningrad που τώρα βρίσκεται στα χέρια των μανσεβίκων;
Χωρίς εσάς κινδυνεύει ολόκληρη η Οχτωβριανή Επανάσταση.

Γ' αυτό σας λέω, αφήστε τα καπιταλιστικά κατασκευάσματα και δώστε όλες τις δυνάμεις σας στον κοινό σκοπό, αυτόν της επικρατησης της παγκόσμιας Κομμούνας.

Νο pasaran Κύριε Χάρη..
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top