Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Χαχα!

Χθες το βραδυ το διασκεδασαμε με το Grown Ups με τον Adam Sandler και σημερα πηρα τα πανω μου με εναν διπλο εσπρεσσο και χειροποιητη σπιτικη μπουγατσα κρεμα!

Ξεκιναω τωρα να παιζω λιγο με τη γεννητρια σηματος απο 30~300 να δω που ειναι καλυτερα οι θεσεις.Μεινετε συντονισμενοι!

Πατερ ευλογησον!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.335
Reaction score
125.249
Οκ, πα να κάνω καφέ, θες πολύ προπόνηση.

Άσε ήσυχες τις γεννήτριες, ακούμπησε την πλάτη του ηχείου στο ντουβαρι, στρίψτο μετά προς τα μέσα να κοιτάζει στην ευθεία τη θέση ακρόασης, κάνε ισόπλευρο τρίγωνο 1,8μ, βάλε το μικρόφωνο στην κορυφή του τριγώνου και κάνε Ίου Ίου.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Γεννητριες ... ?
πεντε κουμπακια επατησε ο back προχθες σε μενα ...
τελος παντων
παω να σαξω τη σκορδαλια για το αγαπημενο μου νημα ...

αϊ στεϊ τιουντ οφ κορσσσ :drinks:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.812
Reaction score
77.359
α να μπράβο....αντε μεσημεριασε....
άλλοι τέτοια ώρα ρίχνουν 3η αντιβιωση στον προστάτη τους :roflmao:
Post automatically merged:

Οκ, πα να κάνω καφέ, θες πολύ προπόνηση.

Άσε ήσυχες τις γεννήτριες, ακούμπησε την πλάτη του ηχείου στο ντουβαρι, στρίψτο μετά προς τα μέσα να κουράζει στην ευθεία τη θέση ακρόασης, κάνε ισόπλευρο τρίγωνο 1,8μ, βάλε το μικρόφωνο στην κορυφή του τριγώνου και κάνε Ίου Ίου.
να φάει και λίγο τον σοβά;:lol:
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Οκ, πα να κάνω καφέ, θες πολύ προπόνηση.

Άσε ήσυχες τις γεννήτριες, ακούμπησε την πλάτη του ηχείου στο ντουβαρι, στρίψτο μετά προς τα μέσα να κοιτάζει στην ευθεία τη θέση ακρόασης, κάνε ισόπλευρο τρίγωνο 1,8μ, βάλε το μικρόφωνο στην κορυφή του τριγώνου και κάνε Ίου Ίου.
Θα φτασω και εκει αν χρειαστει
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Εχω παει τα ηχεια 60 ποντους απο τοιχο και θεση ακροασης 80 πιο μπροστα.Ομαλοποιηθηκε καπως η αποκριση με τις βυθισεις να εχουν πολυ μικροτερο ευρος.

Τωρα,για να πανε πιο πισω τα ηχεια,πρεπει να βγαλω τις παγιδες απο πισω.Θα παιξω λιγο ακομα με θεση ακροασης και θα ανεβασω να δειτε προς το παρων.Μετα θα παρω μετρησεις και με τα ηχεια πιο πισω.Αυτο που με προβληματιζει μην ανεβει ακομα πιο πολυ,ειναι ο ρυθμος στα 60.
 


Μηνύματα
7.256
Reaction score
11.799
Κόλλησέ τα ρε χριστιανέ ανορθόδοξε..

Κόλλα τα πίσω λέμε.

Ντου γιου σπικ γκρικ;
Τον νιώθω! Θα το ξεπεράσει σε λίγο!

@Γιάνννης Εσύ ειδικά ξέρεις τη θεωρία που κρύβεται πίσω απο το κόλλημα των ηχείων στον τοίχο. Καν'το και μη μασάς! Αν δεν σου αρέσει ή δεν δεις βελτίωση, τα πας πίσω στη θέση που σε εκφράζει. Δώσε πόνο!
 



Μηνύματα
7.230
Reaction score
4.613
Ρε χριστιανέ μπορείς να τα βγάλεις όλα τα κουτιά κ τις κουβέρτες να μετρήσεις ;;;
Τοσο δύσκολο είναι ;;
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
position test smoothed.jpg poition test unsmoothed.jpg

4 διαφορετικες θεσεις.

Ποια φαινεται προς το παρων να εχει τα λιγοτερα προβληματα?Εχω φτασει τα ηχεια μεχρι και 25 ποντους τοιχο.
Post automatically merged:

Ρε χριστιανέ μπορείς να τα βγάλεις όλα τα κουτιά κ τις κουβέρτες να μετρήσεις ;;;
Τοσο δύσκολο είναι ;;
Εχεις ακουσει πως παιζει ενα συστημα σε αδειο δωματιο?Μονο ενα καναπε εχω μεσα!Δεν ειναι καθιστικο με επιπλα...
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.347
Reaction score
79.318
Αυτο που με προβληματιζει μην ανεβει ακομα πιο πολυ,ειναι ο ρυθμος στα 60.
Πιο πολύ να σε προβληματίζουν οι ακυρώσεις και η τραμπάλα, παρά τα modes.
Tα modes με eq παλεύονται, ενώ οι ακυρώσεις και το sbir όχι. Είναι πηγάδι χωρίς πάτο.
Το πεπόνι παγώνει, το παγώνι δεν πεπόνι
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.818
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top