Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Οι μετρήσεις θα μπορούσαμε να είναι και χάλια .
Καμία σημασία δεν έχει.

Το μόνο που σας νοιάζει είναι η επίδειξη, για αυτό δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε.
Σας νοιάζει αν τα αυτιά σας, σας λένε ότι έχετε το καλύτερο στέρεο

Δεν μας νοιάζει ρε κορίτσια.

Τα φόρουμ είναι ανταλλαγή γνώσεων και όχι για να κάνετε πασαρέλα.
Προσωπικα με νοιαζει τι θα πουνε τα αυτια των ΑΛΛΩΝ,αλλιως δε θα βελτιωσω ευκολα αυτο που εχω.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
..ελα γυρισα απο φαγητο δεν εβλεπα αλλα ακουγα... πασαρέλα;; gntm ηταν το υπονοουμενο για τις 20ρες νωρίτερα ...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.878
Reaction score
77.481
Προσωπικα με νοιαζει τι θα πουνε τα αυτια των ΑΛΛΩΝ,αλλιως δε θα βελτιωσω ευκολα αυτο που εχω.
και πως ξεχωρίζεις τον άσχετο από το κουφάλογο?
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Οι μετρήσεις θα μπορούσαμε να είναι και χάλια .
Καμία σημασία δεν έχει.

Το μόνο που σας νοιάζει είναι η επίδειξη, για αυτό δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε.
Σας νοιάζει αν τα αυτιά σας, σας λένε ότι έχετε το καλύτερο στέρεο

Δεν μας νοιάζει ρε κορίτσια.

Τα φόρουμ είναι ανταλλαγή γνώσεων και όχι για να κάνετε πασαρέλα.
Ειλικρινά,... διαβάζεις τι γράφεις???

ποιος κάνει επίδειξη???]

Ποιος το παίζει "ο επί παντός επιστητού γνώστης???

Ποιος λέει ¨δεν ακούω επειδή ξέρω πως θα παίξει"???

Προφανώς και κάνεις επίδειξη!

Τα φόρουμ Περαστικέ, αν ήταν μόνο για ανταλλαγή γνώσεων, δε θα αριθμούσαν περισσότερα από 3-4 μέλη και ίσως να λέω και πολλά.. Γιατί γνώστες του αντικειμένου θεωρούνται μόνο όσοι το έχουν σπουδάσει το αντικείμενο, με πτυχίο και δουλεύουν πάνω σ αυτό., όλοι οι άλλοι γνωρίζουν από ένα πολύ μικρό έως μεγάλο μέρος αλλά δεν είναι γνώστες, είναι χομπίστες!
Τα φόρουμ λοιπόν είναι για ανταλλαγή απόψεων , ιδεών και γνώσεων, μεταξύ μελών που έχουν ένα κοινό χόμπι, με τις γνώσεις να είναι κατ ουσίαν τρίτες στην πραγματική ιεραρχία.

Πασαρέλα λοιπόν κάνουν εδώ, όσοι το παίζουν γνώστες...κανείς άλλος! :wink: :wink:
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Πολλη ησυχια ... ή ετοιμαζεται να ξεσπασει καταιγιδα ή (και πιο πιθανον) την πεσαν στις κατσαρολες...
Εσύ να "τακτοποιήσεις" και τον υπολογιστή, να μην ακούς τίποτα.
Αληθεια, καμμια ιδεα για να "ησυχασει" εχουμε ?
Σ' ευχαριστω, αν και δεν τα παω καλα με τους επαίνους. Μπορει να ειμαι κουκλα αλλά συγχρόνως ειμαι και μετριόφρων
Για χαρη σου ξεχασα τη μητρικη μου γλωσσα και τωρα καθομαι και μαθαινω Ελληνικα.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Γιάννη το Qutest πώς το διάλεξες; Πολύ μερακλίδικο φίλε.
Ψαχνομουν για dac και ευτυχως πανω στο σωστο καιρο!Το χαλβαδιαζα για μηνες αλλα με χαλουσε η εμφανιση του-και μονο.Οπου και αν διαβασα κριτικες και αποψεις,μονο θετικα σχολια αποκομισα.Ακομα και σημερα,πολλοι το θεωρουν πολυ καλο,το προτεινουν και σαν κορυφαιο μεχρι και 3 χιλαρικα μερικοι.
Post automatically merged:

Πολλη ησυχια ... ή ετοιμαζεται να ξεσπασει καταιγιδα ή (και πιο πιθανον) την πεσαν στις κατσαρολες...

Αληθεια, καμμια ιδεα για να "ησυχασει" εχουμε ?

Για χαρη σου ξεχασα τη μητρικη μου γλωσσα και τωρα καθομαι και μαθαινω Ελληνικα.
Παρε ενα σωληνα καμια 20 ποντους μακρυ και διαμετρο διπλασια του ανεμιστηρα και στρωσε στο εσωτερικο τοιχωμα του ηχοαπορροφητικο.Αν εχεις περιθωριο καντον και πιο μακρυ.
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Για χαρη σου ξεχασα τη μητρικη μου γλωσσα και τωρα καθομαι και μαθαινω Ελληνικα.
Α να μπραβο...αφου το' χεις. Κι αμα ερθω στο νησι του Καζαντζακη, θα σου φερω ενα ωραιο σπανιο λεξικο ''Ελληνο-Κρητικο, Κρητο-Ελληνικο'' μαζι.. :p :p
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Α να μπραβο...αφου το' χεις. Κι αμα ερθω στο νησι του Καζαντζακη, θα σου φερω ενα ωραιο σπανιο λεξικο ''Ελληνο-Κρητικο, Κρητο-Ελληνικο'' μαζι.. :p :p
Αμα ερθεις κρητη λεξικα θα ηθελες να διαβαζουμε ?
Δεν θα ηθελες να πηγαιναμε καπου ν' ακουγαμε μουσικη, με τις μπυριτσες μας και τα μεζεδακια μας ?
ξερω ενα δυο καλα μερη ...
























και στον δγινυση με την λιθοτριψια και στον πιπιτζι με τον χαμηλο φωτισμο και ο νταλιμπαν διατεινεται πως κατι κανει ... εως κι ο μπακ θα μπει στο παιγνιδι ...
;) :biggrin: :D:drinks:
 

Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
Παρε ενα σωληνα καμια 20 ποντους μακρυ και διαμετρο διπλασια του ανεμιστηρα και στρωσε στο εσωτερικο τοιχωμα του ηχοαπορροφητικο.Αν εχεις περιθωριο καντον και πιο μακρυ.
Και μετά πού να τον βάλει;
 




Μηνύματα
948
Reaction score
2.991
Αμα ερθεις κρητη λεξικα θα ηθελες να διαβαζουμε ?
Δεν θα ηθελες να πηγαιναμε καπου ν' ακουγαμε μουσικη, με τις μπυριτσες μας και τα μεζεδακια μας ?
ξερω ενα δυο καλα μερη ...

;) :biggrin: :D:drinks:
Άγνοια Κινδύνου !
 

A

amoustakas

Guest
Ψαχνομουν για dac και ευτυχως πανω στο σωστο καιρο!Το χαλβαδιαζα για μηνες αλλα με χαλουσε η εμφανιση του-και μονο.Οπου και αν διαβασα κριτικες και αποψεις,μονο θετικα σχολια αποκομισα.Ακομα και σημερα,πολλοι το θεωρουν πολυ καλο,το προτεινουν και σαν κορυφαιο μεχρι και 3 χιλαρικα μερικοι.
Post automatically merged:


Παρε ενα σωληνα καμια 20 ποντους μακρυ και διαμετρο διπλασια του ανεμιστηρα και στρωσε στο εσωτερικο τοιχωμα του ηχοαπορροφητικο.Αν εχεις περιθωριο καντον και πιο μακρυ.
Εδώ και το λινκ με μετρήσεις να το ακούσει ο Κώστας.
Λέανδρε κάνε like
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
παιδια εγω κουραστηκα πεφτουν τσαμπα οι internetικες σφαλιαρες.... αφου δεν θελει να ακουσει η γουσταρει το ξυλο, ενα απο τα 2... ειναι θεμα συνεδριών πλεον

ενημερωστε για σκηνες σεξ να ξαναμπω

καλη συνεχεια!!!
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Εδώ και το λινκ με μετρήσεις να το ακούσει ο Κώστας.
Λέανδρε κάνε like
Θα ελεγα οτι δε θα μπορουσες να βρεις πιο αξιολογο site!Ευγε!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.623
Μηνύματα
2.868.437
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top