Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Ο μοναδικος τροπος να με πεισεις θα ειναι να παιξει καποιο μηχανημα σου με το δικο μου στο ιδιο συστημα-αφου ηλεκτροτεχνικα δε μπορεις να μου υποδειξεις το λαθος μου.

Και ναι,χαιρομαι να κουβεντιαζω με ατομα που αν πιασουμε ενα θεμα δεν τελειωνουμε ουτε μεθαυριο!!! :drinks:
ο μοναδικός τρόπος για τυχαίο αποτέλεσμα είναι αυτός.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Βρε γω δεν έχω βινταζ σεταπ σαν εσένα, είμαστε ...ασύμβατοι δότες! ;)

Ηλεκτροτεχνικά και στη βικιπαίδεια θα δεις τον ορισμό της μιγαδικης αντίστασης, και το έχω αναλύσει στο ποστ που σου έδειξα.

Εσύ αντιθέτως λες μπούρδες, χωρίς κανένα τύπο ηλεκτρισμού να υποστηρίζει τα λεγόμενά σου, μόνο "ακουστικές εμπειρίες" έχεις...

Άσε με σε παρακαλώ παιδί μου.
ΠΑΑΑΑΑΑΑΤΕΕΕΕΕΕ...ραα!Που ελεγε και ο Βεγγος!

Μιλας με Ηλεκτρονικο Ραδιοφωνιας Τηλεορασης με αδεια ασκησεως επαγγελματος-ασχετως που πλεον το εχω σαν χομπυ λογω αλλου επαγγελματος...Λες να μη ξερω αυτα που λες;

Και δεν απαντησα για αυτα αλλα για τη μειωμενη αποδοση του παθητικου που επιμενεις.
ο μοναδικός τρόπος για τυχαίο αποτέλεσμα είναι αυτός.
??
 


Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
ΠΑΑΑΑΑΑΑΤΕΕΕΕΕΕ...ραα!Που ελεγε και ο Βεγγος!

Μιλας με Ηλεκτρονικο Ραδιοφωνιας Τηλεορασης με αδεια ασκησεως επαγγελματος-ασχετως που πλεον το εχω σαν χομπυ λογω αλλου επαγγελματος...Λες να μη ξερω αυτα που λες;

Και δεν απαντησα για αυτα αλλα για τη μειωμενη αποδοση του παθητικου που επιμενεις.

??
κι αλλος ηλεκτρονικός ραδιοφωνιας τηλεόρασης εδώ σιγά τα ωα.


???
αστό για τα καλώδια μιλούσα αν και για τους παθητικούς το ίδιο ισχυη.
 


Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Καλά παίξτε εσείς με καλώδια αυξημένης χωρητικότητας και λοιπά παιχνίδια.
Εγω λέω mogami από τον κάθε τελικό προς το κάθε μεγάφωνο και τέρμα.
Μάλιστα κάπου είδα ένα ωραίο 4 αγωγών μογκάμι , μου είναι ταμάμ για τον δορυφόρο, και ένα ίδιο πάλι για το σαμπ του δορυφόρου και καθάρισα. Μάλιστα από ότι είδα δεν έχουν ίδιες αντιστάσεις όλοι οι αγωγοί. 32094 νομίζω είναι.
Βλακείες έγραψα για αντιστάσεις αγωγών. Για χωρητικότητα έπρεπε να γράψω.



αυτό είναι.
 
Last edited:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
κι αλλος ηλεκτρονικός ραδιοφωνιας τηλεόρασης εδώ σιγά τα ωα.


???
αστό για τα καλώδια μιλούσα αν και για τους παθητικούς το ίδιο ισχυη.
Με ποιον ειπαμε εχω την τιμη να μιλαω;

Με κορυφαιο μελος της MENSA?Η με τον υποδιευθυντη της NASA?:taunt:
ΠΑΑΑΑΑΑΑΤΕΕΕΕΕΕ...ραα!Που ελεγε και ο Βεγγος!

Μιλας με Ηλεκτρονικο Ραδιοφωνιας Τηλεορασης με αδεια ασκησεως επαγγελματος-ασχετως που πλεον το εχω σαν χομπυ λογω αλλου επαγγελματος...Λες να μη ξερω αυτα που λες;

Και δεν απαντησα για αυτα αλλα για τη μειωμενη αποδοση του παθητικου που επιμενεις.

??
Και μια μικρη λεπτομερεια που ξεχασα βρε φιλε back...Ηλεκτρονικος Ραδιοφωνιας Τηλεορασης με 2 υποτροφιες...
Καλά παίξτε εσείς με καλώδια αυξημένης χωρητικότητας και λοιπά παιχνίδια.
Εγω λέω mogami από τον κάθε τελικό προς το κάθε μεγάφωνο και τέρμα.
Μάλιστα κάπου είδα ένα ωραίο 4 αγωγών μογκάμι , μου είναι ταμάμ για τον δορυφόρο, και ένα ίδιο πάλι για το σαμπ του δορυφόρου και καθάρισα. Μάλιστα από ότι είδα δεν έχουν ίδιες αντιστάσεις όλοι οι αγωγοί. 32094 νομίζω είναι.
Βλακείες έγραψα για αντιστάσεις αγωγών. Για χωρητικότητα έπρεπε να γράψω.



αυτό είναι.
Super!
 





Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Με ποιον ειπαμε εχω την τιμη να μιλαω;

Με κορυφαιο μελος της MENSA?Η με τον υποδιευθυντη της NASA?:taunt:

Και μια μικρη λεπτομερεια που ξεχασα βρε φιλε back...Ηλεκτρονικος Ραδιοφωνιας Τηλεορασης με 2 υποτροφιες...

Super!
δε κατάλαβα την ειρωνεια
υπονοείς ότι λέω ψεματα;
 


Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Ωραία !. Ποιό καλό παιδί θα μου πει τώρα γιατί έχουν διαφορετικές χωρητικότητες οι αγωγοί μεταξύ τους , ανα ζευγάρι? Λέει ο πίνακας conductors 1-2 110pF στα 100hz.
conductors 1-3 90pF στα 100hz. Γιατί ? Υπόψην οι αγωγοί μου φαίνονται ίδιοι και το καλώδιο είναι star quad. Δεν βλέπω πουθενά πλέξιμο ή κάτι περίεργο στην γεωμετρία του.
 
Last edited:

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
παντως εγω αν ειχα οποιοδηποτε πτυχιο θα ντρεπομουν να το πω..
View attachment 147101

μα ακριβώς για αυτό έγραψα σιγά τα ωα.

μια απλή σχολη γενικης κατεύθυνσης είναι

και έχει λίγο μεγαλύτερη σχέση με τον ήχο από τη φυσική.

δεν είναι για να το παίζεις επιστήμονας.
 

Μηνύματα
12.848
Reaction score
10.064
Ωραία !. Ποιό καλό παιδί θα μου πει τώρα γιατί έχουν διαφορετικές χωρητικότητες οι αγωγοί μεταξύ τους , ανα ζευγάρι? Λέει ο πίνακας conductors 1-2 110pF στα 100hz.
conductors 1-3 90pF στα 100hz. Γιατί ? Υπόψην οι αγωγοί μου φαίνονται ίδιοι και το καλώδιο είναι star quad. Δεν βλέπω πουθενά πλέξιμο ή κάτι περίεργο στην γεωμετρία του.
Ξέρω.
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
μα ακριβώς για αυτό έγραψα σιγά τα ωα.

μια απλή σχολη γενικης κατεύθυνσης είναι

και έχει λίγο μεγαλύτερη σχέση με τον ήχο από τη φυσική.

δεν είναι για να το παίζεις επιστήμονας.
Οπως οι περισσοτερες σχολες...γενικες και αοριστες...μια καποια θεωρια να δικαιολογει την υπαρξη τους..
πρακτικη και ουσια μηδεν.. αυτο το κανουν αριστα βεβαια..
οπως εγραφε ο τοιχος εξω απο το σχολειο με σπρει...τα σχολεια φωτιζουν μονο οταν καιγονται... (Α)
 



Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.187
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top