Αυτό,το...κάτι άλλο...

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Εγώ μετά από 20+ χρόνια εργασίας αποκλειστικά τις νυχτερινές ώρες και γενικώς (ασχέτως εργασίας) ενασχόλησης μου ατελείωτες ώρες μπροστά σε οθόνες μπορώ να επιβεβαιώσω τουλάχιστον για τα βασικά.. (έχω χαζέψει επικίνδυνα.. :p).
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Δεν χρειάζεται να πάμε στον... Άρη
Καλά τα λές γκουρού, αλλά όπως μου είπες κάπου, τον Μάσκ θα γράψει η ιστορία, όχι εσένα.

Αλλά είχες άδικο γιατί η ιστορία δεν τελείωσε ακόμη και εγώ ξέρω πως και σαν τι θα τον θυμούνται τον Μάσκ. ;) Οι άλλοι δεν ξέρουν, αλλά θα μάθουν.:D Και δεν είμαι μάγος, που λές και εσύ.:D

Πάντως είμαστε εντός θέματος του νήματος (και ας μην φαίνεται με την πρώτη ματιά).
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Καλά τα λές γκουρού, αλλά όπως μου είπες κάπου, τον Μάσκ θα γράψει η ιστορία, όχι εσένα.
Αλλά είχες άδικο γιατί η ιστορία δεν τελείωσε ακόμη και εγώ ξέρω πως και σαν τι θα τον θυμούνται τον Μάσκ. ;) Οι άλλοι δεν ξέρουν, αλλά θα μάθουν.:D Και δεν είμαι μάγος, που λές και εσύ.:D
Πάντως είμαστε εντός θέματος του νήματος (και ας μην φαίνεται με την πρώτη ματιά).
Εντάξει, για να το λες εσύ ... κάτι περισσότερο πρέπει να ξέρεις. :biggrin:

Μετά την Κβαντική Φυσική,οικολογικές ασφάλειες από κερί μέλισσας... 300 $ ανά τεμάχιον.
(τα ΄΄natural organic΄΄ χρεώνονται συνήθως περισσότερο...)
1673972178342.png


΄΄Πούντο πούντο το δαχτυλίδι...΄΄
1673972290456.png
 
Last edited:


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Εντάξει, για να το λες εσύ ... κάτι περισσότερο πρέπει να ξέρεις. :biggrin:

Μετά την Κβαντική Φυσική,οικολογικές ασφάλειες από κερί μέλισσας... 300 $ ανά τεμάχιον.
(τα ΄΄natural organic΄΄ χρεώνονται συνήθως περισσότερο...)
View attachment 277844

΄΄Πούντο πούντο το δαχτυλίδι...΄΄
View attachment 277845
Εντάξει, πάσο, αυτό νικάει και τον Μάσκ. :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Εντάξει, πάσο, αυτό νικάει και τον Μάσκ. :D
Ο Μασκ υποσκελίζεται από το επόμενο ...

Ηλεκτρομαγνητικός σταθεροποιητής SHAKTI The Stone "Air" : Απορροφά έως και μικροκύματα - μακριά από φούρνους - ενώ ο κατασκευαστής ισχυρίζεται πως η εγκατάσταση του παρελκομένου στην επεξεργαστική μονάδα κινητήρων από αυτοκίνητα αυξάνει την απόδοση... Σκέψου τι θα κάνει σε αμιγώς ηλεκτρικούς κινητήρες...
1673973817144.png

(Αι...Shaktir)
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Audio Magic παλμικός ευθυγραμμιστής ηλεκτρονίων : Ευθυγραμμίζει τις στροφορμές (spin) στο απειροσύνολο των ατίθασων ελεύθερων ηλεκτρονίων που θα συμμετέχουν στην ηχητική αναπαραγωγή παρουσία δεδομένου ηχοσυστήματος
Τώρα που το σκέφτομαι αυτό έχει κάποια θεωρητική γνώση απο πίσω. :D

Εφαρμογή ηλεκτρικού πεδίου (δεν ξέρω τιμές) "ευθυγραμμίζει" ta spin σχετικά εύκολα, καθώς λίγα να πετύχεις να ευθυγραμμίσεις, ευθυγραμμίζονται και όλα τα υπόλοιπα απο αυτά.

Για να τα κρατήσεις όμως σταθερά είναι άλλου παπά ευαγγέλιο καθώς θες Planck θερμοκρασίες. :D καθώς δεν παίζει υπερσυμμετρία τότε. Δε θυμάμαι. Περιμένουμε τα qubit τώρα να κάνουν δουλειά με το A.I. που θα βοηθήσει στο chaos control. Θα το χρειαστεί και το Χαι Φαι , το chaos control .... να παίζουν όλα ίδια. :D

Και τα ευθυγραμμίσαμε πες .... τι καλυτερεύει ο ήχος ; :D

Μου αρέσουν εμένα αυτά τα ψεκ να τα χαζεύω. Απο την άλλη δεν με λές και νορμάλ καθώς μου αρέσει να παίζει και η τηλεόραση Μιραράκη και ολυμπιο νερό που λέει όλα τα ίδια και τα ίδια χα χα.... συγκεντρώνομαι σε δουλειά. :D
 
Last edited:





Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
να παίζουν όλα ίδια
ΑΝ (που δεν) υπήρχαν ορισμένα σετάπια που θα παρουσίαζαν το μουσικό δρώμενο επακριβώς όπως αυτό εγένετο, τότε αυτά τα συγκεκριμένα σετάπια θα έπαιζαν όλα ίδια. :wink:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
ΑΝ (που δεν) υπήρχαν ορισμένα σετάπια που θα παρουσίαζαν το μουσικό δρώμενο επακριβώς όπως αυτό εγένετο, τότε αυτά τα συγκεκριμένα σετάπια θα έπαιζαν όλα ίδια. :wink:
Θα εφαρμοσθεί και στις εγγραφές. 'Ηδη εφαρμόζεται (σαν φιλοσοφία εννοώ) με το DAW.

Οι εγγραφές προσαρμόζονται ανάλογα με τα μηχανήματα, κονσόλες, φορμάτ αναπαραγωγής, στριμινγκ κάθε εποχής .... δεν είναι ίδιες όπως παλιά. Δεν βλεπεις που οι καινούργιες είναι όλες "ιδιες".... ξέρεις απο πρίν τι θα ακολουθήσει και πως θα είναι γραμμένα όλα. Boring (company χα χα)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806

Αγοράζοντας με άκρως προσιτή τιμή μόνιμη πρόσβαση στην Professional έκδοση και καταθέτοντας ακολούθως το μοντέλο ηχείου στο ανωτέρω λογισμικό θα μας εμφανίσει σε συνάρτηση με την χωροταξία και τις διαστάσεις δωματίου ζώνες ευνοϊκής ή μη ακροαματικής απόδοσης . Παρέχει μια κατ'εκτίμησην βέλτιστη τοποθέτηση εντός δεδομένου χώρου που θ'αποτελούσε έστω και αφετηρία για περαιτέρω διερεύνηση μέσω ακροάσεων από τον εκάστοτε χρήστη . Υπ'όψιν ότι στη βάση δεδομένων είναι ενσωματωμένες και οι παραστάσεις spinorama από το εκάστοτε περιεχόμενο μοντέλο.
Στιγμιότυπο οθόνης (130).png

Στιγμιότυπο οθόνης (131).png
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Υπ'όψιν ότι στη βάση δεδομένων είναι ενσωματωμένες και οι παραστάσεις spinorama από το εκάστοτε περιεχόμενο μοντέλο.
Υποθέτω πως αυτό αποτελεί το πλεονέκτημα έναντι της ενσωματωμένης στο REW αντίστοιχης λειτουργίας;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.075
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top