Βάλτε τα sub στον κ#λ@ σας!!!

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
΄΄Βοήθειά σας΄΄... :lolsign:

Αυτό πάντως έδωσε μιαν ιδέα για ευρεσιτεχνία...Micro-sub τα οποία καταπινόμενα θα ταξιδεύουν κατά μήκος του γαστρεντερικού σωλήνα και μέσω ασύρματης - εννοείται - σύνδεσης θα παρέχουν επικουρικές δονήσεις στις πρώτες οκτάβες... :sneaky:
στο ...τσιπάκι απ' το ...εμβόλιο :p
οne chip rulez em all :p
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Είμαι λίγο χάλια ψυχολογικά, και ομολογώ, ότι το θέμα, και κυρίως οι απαντήσεις, με έφεραν λίγο στα ίσια μου, και γέλασα!!!
Πάντα υπάρχουν εκείνα τα θρεντς για καλώδια.
Νομίζω πως αρκούν για να σκάσουν στα γέλια όλοι, ακόμα και σε κηδεία.
 


Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Φοβάμαι για τον δικό σας προστάτη, που δεν έχει επαρκείς δονήσεις.
Είπαμε, οι μαλαξεις κάνουν καλό.
Εκτός κι αν αντικαθιστάτε τα σαμπ με άλλους τρόπους δονήσεων και μαλαξεων του προστάτη σας, και ποιος είναι γω για να σας κρίνω, και σας και τα σεκσουαλικά σας γούστα.
Ένα χιουμοριστικό σχόλιο να το γυρνάς επι προσωπικού, δείχνει την μικροπρέπεια σου , ειναι γνωστό ότι στις μαλάξεις είσαι πρωταθλητής, και επειδή είναι γνωστό ότι η πολλή …………….κουφαίνει για αυτό ακούς από 110 dB και πάνω.
εσύ ειδικά δεν έχεις να φοβάσαι για προστάτη.... :roflmao:

είσαι το αντίστοιχο του Πρινς για τα μπάσα :laugh:
Θες να το κανείς πιο λιανά Νταχάρις ?
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Ένα χιουμοριστικό σχόλιο να το γυρνάς επι προσωπικού
Όχι βέβαια, απάντησα με χιούμορ και γενικά, όχι επί προσωπικού, σε ένα χιουμοριστικο σχόλιο.

Είσαι γκεϊ;
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
ηρεμία παρακαλώ.....
Εγώ καλέ μου, προφανώς ήρεμος είμαι, αυτός γιατί τα πήρε;

Ρωτάω μήπως έθιξα κάνα θέμα ταμπού, ξερωγω τι τρέχει με δαυτον;
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Πάντως μπορεί να μην έκανε χιούμορ ο άνθρωπος, απλώς να ήτανε ανάλογα πληροφορημένος ή να ήθελε να προειδοποιήσει γαι ενδεχόμενο κίνδυνο. Για τη λιθοτριψία δε ξέρω.

Εάν έκανε χιούμορ τότε ΟΚ, όλα (σχετικά) καλά.




Οπως πάντα υπάρχουν και διαφωνίες

 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Διαβάζοντας πιό προσεκτικά, αναιρώ την ως άνω υπόθεση μου, καθώς ο ίδιος ο φίλος χαρακτηρίζει με δεύτερο πόστ τη φύση του αρχικού του πόστ, ως χιουμοριστική λεγοντας : " Ένα χιουμοριστικό σχόλιο να το γυρνάς ..... ".

Εμένα εκείνο που με πειράζει προσωπικά στην όλη ιστορία είναι οτι πάλι πρέπει να πέσουμε στην ανάγκη των γιατρών, για να μας απαντήσουν εάν τελικά κάνει κακό στον προστάτη ή όχι. Πλάκα κάνετε όλοι αλλά εγω το πήρα σοβαρά χα χα και το έψαξα ο βλάκας. Ούτε μουσική δε μπορούμε να ακούσουμε χωρίς να μας τρομάζουν οι γιατροί με τις ερευνές τους.
 
Last edited:

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Επανέρχομαι πάνω στην παρατήρηση του Αλέξανδρου περί ενόχλησης λόγω υπερβολικού κούνημα τος, γενικά αυτό που θα έπρεπε να χαραχτηρισει ένα σύστημα είναι η ισορροπία...
Αφήνω απέξω λεπτομέρειες σε σημεία σώματος κλπ.
Μειώνοντας την ένταση φέρνεις την αίσθηση χάνεις σε ακουστική πίεση...., και το αντίθετο.
Υπερβολική αίσθηση που δεν ειναι ακόλουθη της ακουστικής πίεσης είναι μη ρεαλιστική προσέγγιση.
Με λίγα λόγια όλες οι αισθήσεις πρέπει να είναι εξίσου κορεσμενες για να ολοκληρωθεί η απόλαυση.
Όπως πάντα τέλος περί ορέξεως.....
 




MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Πάντα υπάρχουν εκείνα τα θρεντς για καλώδια.
Νομίζω πως αρκούν για να σκάσουν στα γέλια όλοι, ακόμα και σε κηδεία.
Διάβασα εχθές (και γέλασα), οτι μια καλή εταιρία καλωδίων ήχου, σταματά να ονομάζει τα βύσματά της ''αρσενικό και θυληκό'' γιατί είναι ρατσιστικό! θα τα λέει πρίζα και βύσμα!!! :laugh: :laugh::laugh:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Επανέρχομαι πάνω στην παρατήρηση του Αλέξανδρου περί ενόχλησης λόγω υπερβολικού κούνημα τος, γενικά αυτό που θα έπρεπε να χαραχτηρισει ένα σύστημα είναι η ισορροπία...
Αφήνω απέξω λεπτομέρειες σε σημεία σώματος κλπ.
Μειώνοντας την ένταση φέρνεις την αίσθηση χάνεις σε ακουστική πίεση...., και το αντίθετο.
Υπερβολική αίσθηση που δεν ειναι ακόλουθη της ακουστικής πίεσης είναι μη ρεαλιστική προσέγγιση.
Με λίγα λόγια όλες οι αισθήσεις πρέπει να είναι εξίσου κορεσμενες για να ολοκληρωθεί η απόλαυση.
Όπως πάντα τέλος περί ορέξεως.....
ενας δυο το βλεπουν σωστα ....οι αλλοι ειναι στο γαμο του καραγκιοζη :lolsign:
 

Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
σταματά να ονομάζει τα βύσματά της ''αρσενικό και θυληκό'' γιατί είναι ρατσιστικό! θα τα λέει πρίζα και βύσμα!!! :laugh: :laugh::laugh:
Οκ, θα λέμε και εμείς πόσο καλά περάσαμε όταν βυσματωσαμε τη πρίζα, για είμαστε σωστοί.
 


Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
μιας και οι πεισσοτεροι δεν το εχετε διαβαση το ξαναβαζω για εξτρα ιδεες

 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.115
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top