Βιντεοκαμερα και High Definition...

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Βιντεοκαμερα και High Definition...

exile αν και δεν είμαι γνώστρια του αντικειμένου που αναλύεις περισπούδαστα πιστεύω πως αυτό το άρθρο θα έπρεπε να στο πληρώσουν κάποιοι για να μπει σε περιοδικό εικόνας και ήχου.
Ότι και να πω είναι λίγο!Μπράβο σου και εύγε σου ..... αυτό που διάβασα είναι ότι μακράν το καλύτερο επίπεδο γνώσεων και ανάλυσης επάνω σε ένα εξαιρετικά εξειδικευμένο είδος!!:624:
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: Βιντεοκαμερα και High Definition...

exile εισαι ΘΕΟΣ. Αν μπορεις θελω μια γνωμη. Εχω sony bravia 46' ful hd και blu-ray sony s3000 και θελω μια καμερα ful hd περιπου στα 1000 ευρω αλλα δεν ξερω τιποτα απο καμερες. Πες μου αν θες τι να παρω. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

Μηνύματα
253
Reaction score
61
Απάντηση: Βιντεοκαμερα και High Definition...

Συγχαρητήρια!!!

Εξαιρετικό και απόλυτα κατατοπιστικό!

Αν και advanced σαν επίπεδο, με επιλεκτική ανάγνωση κατάφερα να βάλω πολλά θέματα σε προοπτική...

Σ' ευχαριστούμε!
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: Βιντεοκαμερα και High Definition...

Γεια σας
Πρόσφατα αγόρασα την samsung hmx-h105bp SSD
Μήπως γνωρίζει κανείς πως μπορώ να δω το Firmware της συσκευής?
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Απάντηση: Βιντεοκαμερα και High Definition...

ρε παιδια,συγκεντρωθειται
ο exile ειναι καθηγητης.
(εγω κανω μονταζ για tv broad εδω και 15 χρονια,και τα φορεσα τα γυαλια μου)
δεν ρωτας τον καθηγητη -που ειναι οι κιμολιες-
μακραν ο καλυτερος.ΕΥΓΕ
 

Μηνύματα
901
Reaction score
54
Απάντηση: Βιντεοκαμερα και High Definition...

Φίλε Άρη,
Ασχολούμαι με την κινούμενη εικόνα από τα 14....ήτοι 30 χρόνια. Διάβασα και διάβασα αμέτρητα ξένα (αμερικάνικα- αγγλικά) περιοδικά και τα τελευταία χρόνια ιστότοπους. Πουθενά δεν έχω δει ένα τέτοιο άρθρο, που να καλύπτει με τη μια τα πάντα , με ακρίβεια. Πολλά Μπράβο και για το αποτέλεσμα και για την υπομονή σου. Είμαι βέβαιος πως αυτά που έγραψες θα αντιγραφούν ξανά και ξανά, θα αναδημοσιευθούν και θα μεταφραστούν.
Μακάρι να διαβάζαμε συχνότερα άρθρα τέτοιου επιπέδου και επί άλλων θεμάτων εικόνας-ήχου.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.034
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top