Βλέπετε Survivor;

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
μας δουλεύει ο Τούρκος.Ελληνες εναντίον Τούρκων και Ρουμανων.Οι Τουρκοι και οι Ρουμάνοι φαίνονται ναρχονται από βασιλικό τσιμπούσι,αντρες με κατι κοιλιές και κατι γκόμενες τετράγωνες και οι δικοι μας από την πείνα μοιάζουν διπλα στους αλλους σαν φαντάσματα.Και μας ειπε ότι εχουν παιξει και πιο πολύ καιρό από τους δικους μας,και δεν χάσανε ουτε ένα κιλό?,τι κοιλιές είναι αυες?ασε ρε φιλε.
 





Μηνύματα
793
Reaction score
1.152

Μηνύματα
34
Reaction score
85
είχα πετύχει ένα ωραίο tweet, έλεγε πως θα δει ο άλλος φέτος survivor μονο αν από "Ελλάδα-Τουρκία" το κάνουν "Ελλάδα-Βουλγάρες"
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Ουρές μέσα στο κρύο για το βιβλίο του Ντάνου



https://www.reader.gr/life/showbiz/oyres-mesa-sto-kryo-gia-vivlio-toy-ntanoy-pics

οι μισοι ελληνες πλεον δηλώνουν συγγραφεις.Είναι το πλεον βολικό "επαγγελμα" να δηλωσεις όταν εισαι ανεπάγγελτος και τη βγαζεις στους καφενεδες.Οι μισοι συριζαιοι είναι ολοι συγγραφεις.Και μονο που ολοι αυτοι,εχουν γινει πράσινοι εναντιον του Ντάνου γιατι αυτοι δεν βλεπουν ουτε στο ονειρό τους ουρες για τις αηδιες που εκδιδουν,οσοι εκδίδουν,,εμενα με διασκεδάζει αφάνταστα το ολο γεγονός.:D
 

Μηνύματα
1.000
Reaction score
1.163
Εγω ειδα μια φαση, στο παιχνιδι των ερωτησεων, οπου ο Σακης ρωταει: Ποιο ειναι το αθροισμα ολων των αριθμων απο το 1 εως το 100, και εξηγει: 1+2+3+4 κ.ο.κ..
Και ο πανηλιθιος διατροφολογος απανταει 99 και σκανε ολοι στα γελια.
Καλο θα ηταν η παραγωγη, εκτος των αλλων κριτηριων στην επιλογη των παιχτων, να τους εκανε κι ενα test I.Q.!:D
 




Μηνύματα
20
Reaction score
4
"Βλέπετε Survivor?"

Έλεος, φυσικά και όχι. Και πιάνω από τα μούτρα όποιον έχει το τηλεκοντρόλ και το αφήσει πάνω από 3".
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
"Βλέπετε Survivor?"

Έλεος, φυσικά και όχι. Και πιάνω από τα μούτρα όποιον έχει το τηλεκοντρόλ και το αφήσει πάνω από 3".
γιατί τι έχει το 4;
 

Μηνύματα
20
Reaction score
4
3 δευτερολεπτα εννοούσα παραπάνω. Θεωρώ ότι η τηλεόραση κατά βάση παίζει trash και αποφεύγω.
 


Μηνύματα
20
Reaction score
4
Χωρίς να έχω φιλολογικές ή ανθρωπιστικές σπουδές, μηχανικός είμαι, το επίπεδο, η έλλειψη παιδείας και οι αρχές που διέπουν όλο αυτό το πανηγύρι..

Βάζω το βυνιλιακι μου και από εδώ πάνε κι άλλοι.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.028
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top