Βλέπετε Survivor;

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.857
Κάποιες κακές γλώσσες λένε ότι έχουν πλουτίσει τα ντελιβεράδικα της...ζούγκλας της Κουρούτας. Χρυσές δουλειές. :D

Επίσης εκεί που εθεάθησαν μηχανάκια, ή άλλοι λουόμενοι σε τηλεοπτικά πλάνα, είναι μάλλον προϊόν φωτοσόπ. :laugh:
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Κάποιες κακές γλώσσες λένε ότι έχουν πλουτίσει τα ντελιβεράδικα της...ζούγκλας της Κουρούτας. Χρυσές δουλειές. :D

Επίσης εκεί που εθεάθησαν μηχανάκια, ή άλλοι λουόμενοι σε τηλεοπτικά πλάνα, είναι μάλλον προϊόν φωτοσόπ. :laugh:
εγω δεν εβλεπα survivor ειχα δει μερικα μονο επεισοδια,δυο τρια,από περιεργεια επειδή γινότανε ντορος,κι αυτό το ελληνικο δεν μ ενδιαφρει,διοτι κατ αρχην θεωρω βλακεια ολη αυτή την ιστορια που διωχνουνε παιχτες,και κατ αρχην διωχνουν πρώτα ολες τις τυχόν ωραιες γκομενες, .Εγω θαθελα να είναι δυο ομαδες να αγωνιζονται μεχρι να κερδισει καποια καποιο επαθλο και τελος.Αυτό τοελληνικο ειχα δει ένα επεισοδιο που μαζευανε μπαλες μεσα στη θαλασσα και φαινοταν πολύ δυσκολο,δυο γκομενακια παραλιγο να πνιγουνε.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
εγω ειδα χτες το NOMADS αυτο με τον κυβο ηταν απιστευτη ταλαιπωρια,καμμια σχεση με τα survivor.Αλλα μετα προτειναν να φυγει το μονο καλο γκομενακι που εχουν εκει περα.Παντως δεν εχουν παικτες με το γκελ που ειχαν οι survivor.Μου φαινεται το survivor ηταν τυχεροι και τους κατσανε μερικα ατομα που ειχανε τηλεθεαση,δεν ξερω αν θα ξαναβρούνε τετοια.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Nomads: Λιποθύμησε η Εύη Ιωαννίδου!

η κοπελα ηταν νηστική πεντε μερες,τη βαλανε να ξεπατωθεί στους 40 βαθμούς,φαινοταν ότι ειχε εξαντληθεί και μόλις που στεκόταν όρθια και γράφουνε οι μαλάκες ότι ηταν ψευτικη η λιποθυμία!>:(
τι κωλολαός εχουμε καταντήσει που επειδη μας εχουν φλομώσει στο ψεμα οι πολιτικοί βλέπουμε παντου κοροιδία ακομη κι οταν δεν υπάρχει!
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
σημερα ειδα λιγο survival,το nomads το βαριέμαι.Πηγαν να πλακωθούν και τους κρατάγανε :Dπολύ πλάκα,ο Αιβαζης ο ηθοποιός εχει υφος μεγάλης βεντέτας!!ελεγε για τον νεαρό που τσακωθήκανε ,ηρθε εδώ ο τυχάρπαστος να κανει όνομα!!χαχαχαχα
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
σημερα γυρναγα τα καναλια κι ειδα λιγο το survival,ξαφνικα μαςς πηγανε στις Σεϋχέλλες!!! και μας δειχνανε κατι ατομα που ειχαν φυγει από το παιχνίδι.Δηλαδη οσοι εχουν μεινει είναι στην Πελοποννησο και αμα φευγεις πας στις Σεϋχέλλες!!!!αραγε το ξερουν αυτο τα κοθωνια που καθονται στο παιχνιδι?:D
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Το nomads θέλει παίχτες με τρελή αντοχή και όχι μόνο... και (φαντάζομαι) δεν αρέσει στον κόσμο, γιατί δεν μπορούν να διώξουν από το παιχνίδι (με την ψήφο τους) παίχτη...!
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
σημερα ειδα το τελος της Κουρούτας,εχουν γραφτει πολλα ,ότι τρώγανε σε ταβέρνες και φερνανε τις γκομενες τους και δεν ξερω τι άλλο.Εγω δεν ειδα πολλα επεισοδια ,αλλα απ αυτά που ειδα δεν μου φανηκε κατι τετοιο και εν πασει περιπτώσει ο τελικος ηταν εντιμος αγώνας και κερδισε ο πυγμάχος,αντιθετα με το γελοιο survivor που ειχαν βαλει τα γκομενάκια να ψηφίσουν ποιος γκόμενος τους αρεσει πιο πολύ.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.857
Τριήμερο πένθος κήρυξε ο δήμαρχος Κουρούτας λόγω του τέλους της εκπομπής. Με ανακοίνωσή του ο δήμαρχος ζήτησε τη συνδρομή της πολιτείας, ώστε οι κάτοικοι της περιοχής να αντιμετωπίσουν το κενό που αφήνει στην οικονομία της περιοχής το πέρας του Έπους. :lolsign:
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Τριήμερο πένθος κήρυξε ο δήμαρχος Κουρούτας λόγω του τέλους της εκπομπής. Με ανακοίνωσή του ο δήμαρχος ζήτησε τη συνδρομή της πολιτείας, ώστε οι κάτοικοι της περιοχής να αντιμετωπίσουν το κενό που αφήνει στην οικονομία της περιοχής το πέρας του Έπους. :lolsign:
κάτι προσωπικό εχεις δεν εξηγείται αλλιώς.:p
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.857
Απλώς δεν θεωρώ κανάλι το "Ε", ακόμα και μετά την αποχώρηση της τσατσάς της ελληνικής τρίτης κατηγορίας show biz, Μένιου Φουρθιώτη. Κατεβάζει πολύ περισσότερο το ήδη χαμηλό :p τηλεοπτικό μου επίπεδο.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Απλώς δεν θεωρώ κανάλι το "Ε", ακόμα και μετά την αποχώρηση της τσατσάς της ελληνικής τρίτης κατηγορίας show biz, Μένιου Φουρθιώτη. Κατεβάζει πολύ περισσότερο το ήδη χαμηλό :p τηλεοπτικό μου επίπεδο.
μ αρεσει που μπορεις να κανεις διάκριση σε σοβαρα και μη σοβαρα ρεάλιτυ.Τι να σου πω,ειναι και αυτο μια αποψη.:p
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
μπράβο του Μαυρίδη,αλλα οι θετικες εντυπώσεις για τον Αντέννα που κολάνε?επρπε να τους βαλει ορο ο Μαυρίδης δηλαδή για να κανουν φιλανθρωπικό εργο?τοσο καιρο γιατι δεν πηγαίνανε να βοηθήσουνε?κι ούτως η αλλως ο ΑΝΤ1 σιγουρα εβγαλε ένα καρο λεφτα από το παιχνίδι.Δυστυχώς παντα οταν ακους για φιλανθρωπίες εχεις την εντύπωση ότι γινονται για διαφήμιση.
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Που διάβασες τις θετικές εντυπώσεις για τον Αντέννα... το κείμενο λέει με δυο λόγια, ότι ο "μισθός" του Μαυρίδη από το παιχνίδι θα πάει όλος στο ΑΧΕΠΑ....!
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Που διάβασες τις θετικές εντυπώσεις για τον Αντέννα... το κείμενο λέει με δυο λόγια, ότι ο "μισθός" του Μαυρίδη από το παιχνίδι θα πάει όλος στο ΑΧΕΠΑ....!

Σήμερα η Αποστολία Ζώη είναι νικήτρια του τελικού, ο Μαυρίδης και ο ΑΝΤ1 νικητές των θετικών εντυπώσεων στα κοινωνικά δίκτυα,
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.857
μ αρεσει που μπορεις να κανεις διάκριση σε σοβαρα και μη σοβαρα ρεάλιτυ.Τι να σου πω,ειναι και αυτο μια αποψη.:p
Κάπου είχε πάρει τ' αυτί μου για διαφορά ανάμεσα σε reality και trash tv. Μπορεί πάλι και να παράκουσα... :D
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Κάπου είχε πάρει τ' αυτί μου για διαφορά ανάμεσα σε reality και trash tv. Μπορεί πάλι και να παράκουσα... :D
δεν καταλαβα τι μου το λες εμενα.Ουδέποτε εκανα διάκριση αναμεσα στα ρεάλιτυ,,εσυ εισαι που ταχεις βαλει με το Ε.Εγω σου ειπα ότι στο ρεαλιτυ του Ε ειδα έναν εντιμο αγωνα στίβου μάχης στον τελικo ,αναμεσα σε 3 πολύ γυμνασμένα παιδια,,που προφανως εσυ δεν ειδες,αντίθετα στο survivor rπου εκανε τοσο ντόρο ειχα δει ένα επεισοδιο στο τελος,τους ειχαν βαλει να κατσουν σε τρεις καρέκλες τους φιναλιστ που ηταν 3 ωραία παιδιά και ψηφιζε ο κόσμος-δηλαδή οι γυναικες,εκτος αν γουστάρανε και μερικοι αντρες:D ποιον γουσταρει,κι ετσι βγαλανε τον νικητή.Αυτο δεν σημαινει ότι θεωρώ τιποτα σπουδαίο το ρεαλιτυ τουΕ το οποιο και δεν ειδα,εκτος μερικα επεισόδια,αλλα θεωρω αστειο,να το κατακρίνουν σε σχεση με το άλλο.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.510
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top