Βλέπετε Survivor;


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ουτε μια σέξι γκόμενα δεν εχει ,αντε γεια,πολλοι κοιλιακοί για γκόμενες,καπου διαβασα ότι δεν εχει Ντάνο φέτοςς,εγω βλεπω δεκα Ντάνους.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.863
Το survivor του 2017 ήταν και παιχνίδι χαρακτήρων. Ακόμα δεν μπορώ να κρίνω τους φετινούς συμμετέχοντες, αλλά η πρώτη εντύπωση είναι ότι είναι άοσμοι και άγευστοι.

Θα περιμένω λίγο πριν αποφασίσω αν θα συνεχίσω να το βλέπω.
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
:rolleyes: Για μ@λ@κ@ τον εχετε τον τουρκο? :whistling: εδω μιλαμε για το οριτζιναλ οχι τα ιμιτασιονια...:D
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ειχα δει μόνο μερικά επεισόδια από το πρωτο σουρβάιβορ,οι παιχτες ηταν για γέλια από αθλητική αποψη,αλλα πρέπει να ηταν εκπληκτικοί ηθοποιοί για οσκαρ, αφου καθήλωσαν με τις ανοησίες τους μια ολόκληρη ελλαδα.Αυτοι εδώ είναι σαφώς καλύτεροι αθλητές αλλα μπορέι να μην είναι καλοί ηθοποιοί.
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Ειχα κανει προσπαθεια να το δω.. το βαριεμαι αφανταστα.... για καποιο λογω το με κραταει στην tv το master sef:oops: και αυτο μονο αν δεν εχω κατι αλλο να κανω... αν και το παλιο στο mega με τη Μπουμπουκα ηταν καλυτερο....:p
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
ρε παιδιά,φετος καθισα να δω λιγο σουρβάιβορ,αλλα επειδή δεν το ειδα πέρσι δεν ειμαι γνώστης , μπορει καποιος να μου λύσει καποιες απορίες?βλεπω ότι αρχίσανε ολοι να πεινάνε και τρώνε κατι ρυζάκια.Αλλα τους δώσανε πλήρες σετ ψαρέματος και δεν μας εδειξαν να εχουν φάει ουτε ένα ψάρι,ενω τα νερά εκει περπατάς και κλωτσάς ψάρια!!!.Επίσης ο Αγιος Δομίνικος είναι φούλ σε φρούτα και αυτοι μόνο μερικές καρύδες εχουν βρει!!!και πέρσι ετσι ηταν?
 


Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
http://www.iefimerida.gr/news/39832...diasimoi-paiktes-tha-taraxoyn-ta-nera-eikones

απόδείχτηκε ότι το σουρβαιβορ είναι εντελώς σικέ και στημένο.Ποιος θα ανεχόταν αν δεν ηταν στημένο, μετα ένα μήνα που ταλαιπωρείται νηστικός ,να του κουβαλήσουν νέους παιχτες από το σπιτι τους ξεκούραστους και καλοφαγωμένους?εγω λεω να βάλουν και νεους παίχτες καμμια βδομάδα πρίν το τέλος!!!:D
 




Μηνύματα
1.016
Reaction score
1.187
Ο/Η οποιοσδηποτε φευγοντας οικειοθελως και επιστρεφοντας στην Ελλαδα απασχολουνταν με το να "μετραει μυγες" ως αργοσχολος/λη, ενω εκει τρεχει μισθος-αποζημιωση. Αλλωστε τους κανονες τους βαζει η εταιρια παραγωγης και αυτο το εχουν αποδεχθει εξ αρχης.
[DOUBLEPOST=1519626447][/DOUBLEPOST]
Ο/Η οποιοσδηποτε φευγοντας οικειοθελως και επιστρεφοντας στην Ελλαδα απασχολουνταν με το να "μετραει μυγες" ως αργοσχολος/λη, ενω εκει τρεχει μισθος-αποζημιωση. Αλλωστε τους κανονες τους βαζει η εταιρια παραγωγης και αυτο το εχουν αποδεχθει εξ αρχης.
 



Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
και στρατηγό την λέγανε αλλα αυτά ηταν πρίν βαλει τα κλάματα σαν μωρόπαιδί:Dκαι η Ροδάνθη στραμπόύληξε το πόδι της αλλα ουτε το πήρε κανένας χαμπάρι.
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Kαλα μετρητη πονου απο τον καναπε δεν εχω καταφερει να προσδιορισω ακομη...:rolleyes:
Μια ξυνιλα τη βγαζει παντως, αμα βλεπει ειδικα τη Μελινα να κανει και κολοτουμπες τρελενεται:D
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Kαλα μετρητη πονου απο τον καναπε δεν εχω καταφερει να προσδιορισω ακομη...:rolleyes:
κι εμεις εχουμε στραμπουλήξει πόδια στον αθλητισμό σε νεότερες ηλικίες,ενα διάστρεμα μπορει να πονάει πολύ,αλλα γινεται μπαλόνι το πόδι και φεύγεις με φορείο,οχι να το πατήσεις.Αυτη λίγο αργότερα όχι μόνο στεκόταν,αλλα επαιζε προσωπική ασυλία με το το ποδι και ειπε ότι ουτε κάν πρήστηκε!!!!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.719
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top