Γιατί οι παραγγελίες απο εξωτερικό κάνουν 2-3 εβδομάδες τουλάχιστον;

Μηνύματα
417
Reaction score
253
Παιδια δεν με ενδιαφερει το ποτε θα φτασει, δεν ρωτησα καν αυτο. Εγω απλα ρωταω μηπως χαθηκε το γραμμα, ξερω πως θα περιμενω.
Εγώ θα περίμενα μέχρι Δευτέρα-Τρίτη και μετά θα ξανακαλούσα τα ΕΛΤΑ ή θα έστελνα mail στην deutsche post. Μου έχει τύχει να έρθει κάτι (όχι όμως με ΕΛΤΑ απ'όσο θυμάμαι) με φορτηγό, που παίρνει 6-7 μέρες (απο την ημέρα που το status ήταν πως στάλθηκε εκτός Γερμανίας) μέχρι να φτάσει τελικά στην Ελλάδα και να φανεί αλλαγή στο tracking. Επίσης υπάρχουν φορές που το tracking ενημερώνεται με 1 μερα καθυστέρηση.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Παιδιά δείτε το feedback.. περισσότεροι από τους μισούς
(περαν της ποιότητας του βινυλίου και του πακεταρίσματος εννοώ)
εξυμνούν την ταχύτητα ..

Το "fast shipping, thanks" είναι καραμέλα

"extremely promptly. "

" Very fast, "

"Great. Order fully completed within 3 days (from Athens to Paris) Super fast response and service. Protective packaging. Received in mint condition. Thank you. "

κλπ κλπ

https://www.discogs.com/sell/seller_feedback/cybernaut667
:offtopic:Φιλαράκι, μάλλον με παρεξήγησες. Δεν αμφισβήτησα την ταχύτητα αποστολής των δίσκων και την ποιότητα της συσκευασίας τους. Απλά ενδιαφέρθηκα να μάθω εάν έχεις λογαριασμό και πού, γιατί μπορεί να με ενδιαφέρουν οι δίσκοι που πουλάς!:):offtopic:
 

Μηνύματα
1.065
Reaction score
1.116
:offtopic:Φιλαράκι, μάλλον με παρεξήγησες. Δεν αμφισβήτησα την ταχύτητα αποστολής των δίσκων και την ποιότητα της συσκευασίας τους. Απλά ενδιαφέρθηκα να μάθω εάν έχεις λογαριασμό και πού, γιατί μπορεί να με ενδιαφέρουν οι δίσκοι που πουλάς!:):offtopic:
ε voila !

https://www.discogs.com/seller/cybernaut667/profile
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Σε βρήκα ρε, από το προηγούμενο link με το feedback! Σε έβαλα στη λίστα με τους "αγαπημένους" πωλητές και θα τα πούμε στο μέλλον.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top