Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?



Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.312
Reaction score
7.823
Καπως ετσι φανταζομουνα τον Τουλ να φτιαχνει το πρωτο Μ2.
Του φερνει και λιγο φατσικά.
:laugh:

(κανω εικονα τον Τουλ με τον τροχο :lol:)
 

Μηνύματα
7.256
Reaction score
11.799
Κι εγώ δεν είναι ότι δεν θα καθίσω να ακούσω βινύλιο άμα λάχει ( ειδικά άμα η παρέα είναι καλή,ε? ), αλλά δεν τρελαίνομαι να το βάλω στο σύστημά μου, ούτε έχω τη κάψα να κάνω συλλογή δίσκων. Και φυσικά, με το κόστος μιας καλής συλλογής δίσκων, πιστεύω ότι μπορώ να φτάσω το σύστημά μου να παίζει πολύ καλύτερα διαθέτοντας το ποσό εέκι που "πονάει", βλέπε για παράδειγμα: subs.
 

Μηνύματα
426
Reaction score
516
Αν και δεν ακούω συχνά βινύλιο , λόγω βαρεμάρας , έχω κάποια LP's που τα γουστάρω πάρα πολύ .
Μερικά δεν έχουν βγεί καν σε ψηφιακά.
Οταν τα ακούω παθαίνω λαλά. Δεν ισχυρίζομαι ότι παίζουν καλύτερα από ένα cd ας πούμε , αλλά έχουν την γλύκα τους , και όχι απαραίτητα με πούρο και καπνιστό .
Εγώ τα απολαμβάνω με κρασί . Α και DUNHILL πάντα εννοείται.
Άσχετο αλλά δεν γίνεται να μην το πω
+1000 likes για το Dunhill αν και το χαρμάνι δεν είναι όπως πριν την αγορά του brand από την BAT
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Θα μπορούσε να ήταν και προτροπή προς τον @Bhutia να σκάρωνε κανένα στιχάκι...
Άμα φτιάξετε τα ηχεία του Γιάννη και τα συνδυάσετε με πικαπ.... έρχεται η ακουστική νιρβάνα!

Μπας και είναι κρυφός συγγενής του...Alan Shaw ο κύριος...:laugh:
Με πόσα "νι" γράφεται αυτός ο Γιάννης; γιατί το δημιούργημά του έχει αναμφίβολα άρωμα χάι εντ!
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.112
Reaction score
18.830
Με πόσα "νι" γράφεται αυτός ο Γιάννης; γιατί το δημιούργημά του έχει αναμφίβολα άρωμα χάι εντ!
Δεν είναι hi end ο κύριος..
Δεν άκουσες?
Έχει τρύπες το ηχείο, δεν πειράζ'..
Ούτε πόσες έχει μέτρησε, ούτε διάμετρο, μια χαρά παιζ'..
Ο όγκος καμπίνας δεν απασχολεί..
Ούτε τα καλώδια, τίποτα..
Κόκκινα μαύρα να είναι μόνο.. :p (το είπε δύο φορές)
Ο κύριος είναι απλά μερακλής.. :drinks:
Μια χαρά.
Αυτά σας λέω συνεχώς..
Τζάμπα αγχωνόμαστε, η ζωή είν' ωραία :hi:
 
Last edited:

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.173
Άσχετο αλλά δεν γίνεται να μην το πω
+1000 likes για το Dunhill αν και το χαρμάνι δεν είναι όπως πριν την αγορά του brand από την BAT
Η αλήθεια είναι αυτή , έχεις απόλυτο δίκιο για το χαρμάνι. Το μπαστάρδεψαν.
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.998
Reaction score
8.045
Εφτασεεεεεεεεε....!


(εννοείται πως το ακούω από βινύλιο...)
Τώρα που το σκέπτομαι,
για τον Van πρέπει να ανοιχθεί ξεχωριστός χώρος,!
Σημαντικότατος Καλλιτέχνης, Ό,τι έχει ηχογραφήσει μέχρι τώρα αποτελεί σπουδαία προσφορά στη δισκογραφία της ροκ μουσικής.
 






Μηνύματα
426
Reaction score
516
Η αλήθεια είναι αυτή , έχεις απόλυτο δίκιο για το χαρμάνι. Το μπαστάρδεψαν.
και σκέψου είναι η δεύτερη προσπάθεια να πλησιάσουν το αυθεντικό χαρμάνι (έως και το 1999)
η πρώτη απόπειρα τους αμέσως μετά την εξαγορά υπήρξε καταστροφική καθώς έχασαν το 80%-85% των καταναλωτών
Το πρώτο σε ποιότητα τσιγάρο στον κόσμο με πάνω από 50% Virginia στο blend του το κατάντησαν οι χαρτογιακάδες της BAT σχεδόν να μην υπάρχει ......κρίμα
Δεν καπνίζω τσιγάρα (αν και δούλεψα στο brand για σχεδόν 6 χρόνια) αλλά αν θέλω να ανάψω για την πλάκα ένα πάντα θα είναι Dunhill .....η μυρωδιά του ήταν αξεπέραστη
 



Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.173
και σκέψου είναι η δεύτερη προσπάθεια να πλησιάσουν το αυθεντικό χαρμάνι (έως και το 1999)
η πρώτη απόπειρα τους αμέσως μετά την εξαγορά υπήρξε καταστροφική καθώς έχασαν το 80%-85% των καταναλωτών
Το πρώτο σε ποιότητα τσιγάρο στον κόσμο με πάνω από 50% Virginia στο blend του το κατάντησαν οι χαρτογιακάδες της BAT σχεδόν να μην υπάρχει ......κρίμα
Δεν καπνίζω τσιγάρα (αν και δούλεψα στο brand για σχεδόν 6 χρόνια) αλλά αν θέλω να ανάψω για την πλάκα ένα πάντα θα είναι Dunhill .....η μυρωδιά του ήταν αξεπέραστη
Οπως το λές , ΗΤΑΝ.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.031
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top