Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?





Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Λίγο χά χά ? Άσε που επιστημονικά είναι ελλειπής ... δε μέτρησε άλλες μάσκες π.χ. πάνινες κλπ που φοράνε οι περισσότεροι. Καμμιά ελπίδα δημοσίευσης στο Science.
Εσείς οι Ντιτζιτάδες είστε γνωστοί .... τεμπέληδες χά χά.
 

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Αυτό είναι υγεία βρέ.

Άσε που είναι κάτι σαν το τηλεκοντρόλ του @wnet .

Που να σηκώνεσαι τώρα, να ετοιμάζεσαιι κολώνιες, πλύσιμο δοντιών, μπάνιο μετά να την πάς σε καλό εστιατόριο, να της λες δέκα ώρες κοπλιμέντα και έαν σου κάτσει κιόλας μετά να κάνεις την πράξη , μετά μπάνιο, στέγνωμα ... και πάλι απο την αρχή. Αναξιοπρέπεια...
 


Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Και δεν σε φτάνουν???
Είναι που δεν περπάτησε το πρότζεκτ, αλλιώς ο έχων τρία πικάπ μόνο γι αυτό θα ήταν λογικό να ενδιαφέρεται.
Ε, δε παίζω με όλα, έχουν συσσωρευθεί τόσα χρόνια.

Ballfinger ... χά χά πονηρό ακούγεται.
 








Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
Είσαι τρελός ? :)

Ακου τώρα. Ανοίγω να το δώ και βλέπω τιμή $ 145.

Σκέφτομαι μου κάνει πλάκα. Πολύ φτηνό αλλά αφού μου κάνει πλάκα, θα του απαντήσω και εγώ ειρωνικά οτι δε το θέλω γιατί είναι ακριβό ($ 145).

Μετά βλέπω τη λέξη Reference και στη μικρή φώτο ενα στιβαρό αλλά αντιαισθητικό φουτουριστικό σχέδιο με κάτι κουμπια που θυμίζουν και ασανσέρ. Ξανακοιτάω την τιμή , ξαναβλέπω $ 145.

Πρώτη σκέψη μου : με κοροιδεύει ο Σταύρος. Το ξανακοιτάω, ρε συ αυτό έχει ακριβό look. Ξανακοιτάω την τιμή 145,000 . Το κόμμα δε το θεώρησα τελεία.

Είμαι και χωρίς καφέ ....

Υ.Γ. Τι γράφει ο άλλος ... τις κάλτσες του ... υπάρχει άνθρωπος που διαβάζει όλο αυτό ? Αιντέ ...
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.269
Το ίδιο έπαθα και γώ.
κοιτάω 145,000 βλέπω 145.
Κοιτάω φωτός , βλέπω 3 όγκους 5 , όγκους πόσους έχει αυτή μ@λακία , λέω δεν μπορεί κάτι παίζει εδώ.
Βλέπω reference , ξανακοιτάω τιμή ....... εγκεφαλικό.
Ποιός μ@λάκας θα δώκει 145.000 e για μιά ισπανική μ@λακία?
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.000
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top