Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?





Μηνύματα
12.375
Reaction score
14.583
και όλως τυχαίως οι γνωστοί ''κάποιοι'' πατάνε λάικς σε τέτοια ποστς.....
Ε, καλά μην τρελαίνεσαι και εσυ τώρα και φαντάζεσαι σκευωρίες απο την ανάποδη. Και εγω του βάζω λάικ του ανθρώπου , χωρίς να τον ξέρω επειδή συμφωνώ με κάποια απο αυτά που λέει, ή έστω και λάθος να τα θεωρεί κάποιος .... λάικ λόγω προσπάθειας μεταφοράς όποιας γνώσης είναι πάντα εκτιμητέα. Δεν με ενδιαφέρουν οποιαδήποτε κίνητρα και να υπάρχουν, εγω εξετάζω αυτό που λέει. Ο καθένας μπορεί να έχει οποιοδήποτε κίνητρο, αυτό θα αναλύω εγω ?

Όσον αφορά το "βρίσιμο" εμένα (ια κάποιο λόγο που χρήζει ανάλυσης ψυχολόγου χα χα) δυο ειδών βρισίματα δεν με ενοχλούν. Το δικό σου που είναι συνοδευόμενο με υψηλό χιούμορ και το ωμό συνεχές και αψυχολόγητο πολλές φορές ή έστω και απρόκλητο σαν του mouseslept (όλα γενικά ειπωμένα μην παρεξηγηθέιτε). Τα "ενδιάμεσα" είναι που με ενοχλούν :D .
.. Αλεξ, κατι τετοιο το πιο πιθανο.. σιγα μη βαζουν κανονικο.. 🐒
@thva Ι.Ξενακη ειχε το προγραμμα.
Εντάξει τον Ξενάκη να τον εξαιρέσω α) γιατί είναι Ελληνας β) γιατί αρέσει και στον Μαέστρο. Αλλά μέχρι εκεί ... :D
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
...το μονο κινητρο ειναι η μουσικη, λυπουμαι, ολα τα υπολοιπα ειναι υπερ(εκ)τιμημενα, και εδω που τα λεμε το'ναχειροτεροαπ'τ΄αλλο ειναι, ιδιως αν το κοινο δεν ειναι ικανο να μπορει να αντιληφθει καπχοια νοηματα και εννοιες.
Ενω , περναω σε πσηφιακη Ιντερνατσιοναλ Ανθεμ. 🐒
 
Last edited:

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
η γνωστή συμμορία πήρε μπρος για ακόμα μια φορά να δημιουργήσει σκηνικό (again and again and again)..
"Οι γνωστοι καποιοι, τα τρολ, οι ειρωνιες, η συμμορια.."
Δικα σου λογια.
Δεν καταλαβαινεις οτι αυτο, οταν ισχυει, ειναι κακοδιαχειρηση και εκθετει πρωτα εσενα;
Ειναι παραδοχη ειτε ανικανοτητας, ειτε ανοχης και αδιαφοριας για ευνοητους λογους;
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.943
Reaction score
20.445
[...]
Ειναι παραδοχη ειτε ανικανοτητας, ειτε ανοχης και αδιαφοριας για ευνοητους λογους;
Ποιοι είναι οι ευνόητοι λόγοι;
 

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
"Οι γνωστοι καποιοι, τα τρολ, οι ειρωνιες, η συμμορια.."
Δικα σου λογια.
Δεν καταλαβαινεις οτι αυτο, οταν ισχυει, ειναι κακοδιαχειρηση και εκθετει πρωτα εσενα;
Ειναι παραδοχη ειτε ανικανοτητας, ειτε ανοχης και αδιαφοριας για ευνοητους λογους;
Και τι πρέπει να κάνει? Να τους φορτώσει mute και ban, ώστε να γίνουν και κατά κάποιο τρόπο μάρτυρες?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.838
Reaction score
77.405
"Οι γνωστοι καποιοι, τα τρολ, οι ειρωνιες, η συμμορια.."
Δικα σου λογια.
Δεν καταλαβαινεις οτι αυτο, οταν ισχυει, ειναι κακοδιαχειρηση και εκθετει πρωτα εσενα;
Ειναι παραδοχη ειτε ανικανοτητας, ειτε ανοχης και αδιαφοριας για ευνοητους λογους;
δικά μου λόγια-απαντήσεις σε αντίστοιχες άλλων

εκθέτει εμένα και δεν εκθέτει εκείνους που τα κάνουν και που το παίζουν υπέρμαχοι του καθωσπρεπισμού και ψυχοπονιάρηδες α λα καρτ και που σε κάθε παρέμβαση κρίνουν και κατηγορούν τους πάντες και τα πάντα?

εκμετάλλευση είναι... της ανοχής που δείχνουμε σε κάποιες εντάσεις που επιτρέπουμε, για να υπάρχει κάποιο μπάλανς στις διαφωνίες... και όχι κακοδιαχείριση
αλλά η εκμετάλλευση οδήγησε στην κατάχρηση
 
Last edited:


Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Ρεπό, ωραία μουσικουλα στο στέρεο, καφές με τσουρέκι απ τον Μποζα, τρομερό μαδομουνι στο Avsite, κουτσομπολιά χρόνων να βγαίνουν στη φόρα, ο Astronaut jr να ρίχνει το ένα μήνυμα μετά το άλλο..
Ρε τι γαματο πρωινό Δευτέρας ειν αυτό;
Καλύτερο κι από Σάββατο!!!
Παρακαλώ συνεχίστε έτσι, και χειρότερα. 🤕😤😈
Μπα, δεν θα γράψω άλλα. Αρκετή πλάκα έκανα σήμερα!!
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.838
Reaction score
77.405
Ούτε να ξεκουράσουμε τα ματάκια μας λίγες ώρες δεν μπορούμε..
Πάω να ''ζεστάνω'' τις ψαροκασέλες.. 8-)
πάρε την συνταγή από τον Δεκέμβριο μπλιαχ :laugh:
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Την καλημερα, δεν ξερω, στεναχωριεμαι απιστευτα παντως, χαλιεμαι να μας βλεπω να μαλωνουμε, δε μπορω δηλαδη, πρεπει να βρουμε αυτα που μας ενωνουν κι οχι αυτα που μας χωριζουν , διαβαζω διαφορα και δε ξερω πραγματικα τι να πω και τι να πιστεψω...

Ειρηνη , peace
Piss , glove and thunderstanding... :sneaky:
Πάντως είναι οξύμωρο φαινόμενο όσοι έχουν high setup να μην επεκτείνουν το ΄΄χαϊλίκι΄΄ και στη διαδικτυακή τους τουλάχιστον δραστηριότητα...
"Οι γνωστοι καποιοι, τα τρολ, οι ειρωνιες, η συμμορια.."
Δικα σου λογια.
Δεν καταλαβαινεις οτι αυτο, οταν ισχυει, ειναι κακοδιαχειρηση και εκθετει πρωτα εσενα;
Ειναι παραδοχη ειτε ανικανοτητας, ειτε ανοχης και αδιαφοριας για ευνοητους λογους;
Παραφράζοντας και τον σεβάσμιο Jimmy Page,οι διαξιφισμοί επί πληκτρολογίου αποτελούν μια τρισδιάστατη έκφραση σ'ένα...πολυδιάστατο ζήτημα,κάτι σαν μια υποτιθέμενη κβαντική υπεροχή του βινυλιακού μέσου...

Η αξία που θα έδινε καθένας στη βινυλιακή ενασχόληση συναρτάται και με το ρυθμό προμήθειας από μέρους του νέων βινυλίων προς ακρόαση,ούτως ώστε να υφίσταται συνεχόμενη θέρμανση στο ενδιαφέρον.Με αυτό το κριτήριο μέλη όπως οι JFK & Decembered δικαιούνται οπωσδήποτε να ομιλούν πάνω στην αξία αυτής της ενασχόλησης,σε αντίθεση με χρήστες οι οποίοι θα μας ζάλιζαν με την υπεροχή του μέσου έχοντας μια μη επεκτεινόμενη δισκοθήκη,όσο αβανταδόρικες συσκευές και να διέθεταν.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.347
Reaction score
125.291
επεκτεινόμενη δισκοθήκη
Το σωτήριον έτος 2022 που διανύουμε, με την άνθιση των ώριμων πλέον στριμινγκ υπηρεσιών υψηλής πιστότητας ήχου, η έννοια της οποιασδήποτε πλούσιας ιδιωτικής "δισκοθήκης" είναι λίαν επιεικώς αστεία.

Να θυμίσω πως και στην έκθεση του Μονάχου οι 99 στους 100 εκθέτες, έπαιζαν τινταλ μέσω ρουν, ακόμα και σε σεταπ κόστους εκατομμυρίων ευρώ.

Κι επειδή μίλησες για τη μαϊμού, η οποία όντως έχει κάνει μαϊμουδιάρικη δισκοθήκη, ακόμα ακόμα κι αυτή, είναι πλέον μια ευτυχισμένη στριμάζουσα μαϊμού. 😎

Γιατί είναι έξυπνη μαϊμού, όχι σα κάτι άλλα ξύλα απελεκητα. 😎
 


Μηνύματα
12.375
Reaction score
14.583
Piss , glove and thunderstanding... :sneaky:
Πάντως είναι οξύμωρο φαινόμενο όσοι έχουν high setup να μην επεκτείνουν το ΄΄χαϊλίκι΄΄ και στη διαδικτυακή τους τουλάχιστον δραστηριότητα...

Παραφράζοντας και τον σεβάσμιο Jimmy Page,οι διαξιφισμοί επί πληκτρολογίου αποτελούν μια τρισδιάστατη έκφραση σ'ένα...πολυδιάστατο ζήτημα,κάτι σαν μια υποτιθέμενη κβαντική υπεροχή του βινυλιακού μέσου...

Η αξία που θα έδινε καθένας στη βινυλιακή ενασχόληση συναρτάται και με το ρυθμό προμήθειας από μέρους του νέων βινυλίων προς ακρόαση,ούτως ώστε να υφίσταται συνεχόμενη θέρμανση στο ενδιαφέρον.Με αυτό το κριτήριο μέλη όπως οι JFK & Decembered δικαιούνται οπωσδήποτε να ομιλούν πάνω στην αξία αυτής της ενασχόλησης,σε αντίθεση με χρήστες οι οποίοι θα μας ζάλιζαν με την υπεροχή του μέσου έχοντας μια μη επεκτεινόμενη δισκοθήκη,όσο αβανταδόρικες συσκευές και να διέθεταν.
Μην ξεχνάς και τους λαμπάτους ε.... plasma έχει μέσα η λάμπα.
Ο Δεκέμβριος να παίρνει και μεταχειρισμένα σε καλή κατάσταση που του λέει ο Μαέστρος και εγω. Τα καινουργιά δεν παιζν καλά.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.318
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top