Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Μην ξεχνάς και τους λαμπάτους ε.... plasma έχει μέσα η λάμπα.
Ο Δεκέμβριος να παίρνει και μεταχειρισμένα σε καλή κατάσταση που του λέει ο Μαέστρος και εγω. Τα καινουργιά δεν παιζν καλά.
Εκτόπλασμα.... :roflmao:
(η σελίδα υπ'αριθμόν 66 ήταν άκρως...σημαδιακή)
Το σωτήριον έτος 2022 που διανύουμε, με την άνθιση των ώριμων πλέον στριμινγκ υπηρεσιών υψηλής πιστότητας ήχου, η έννοια της οποιασδήποτε πλούσιας ιδιωτικής "δισκοθήκης" είναι λίαν επιεικώς αστεία.

Να θυμίσω πως και στην έκθεση του Μονάχου οι 99 στους 100 εκθέτες, έπαιζαν τινταλ μέσω ρουν, ακόμα και σε σεταπ κόστους εκατομμυρίων ευρώ.

Κι επειδή μίλησες για τη μαϊμού, η οποία όντως έχει κάνει μαϊμουδιάρικη δισκοθήκη, ακόμα ακόμα κι αυτή, είναι πλέον μια ευτυχισμένη στριμάζουσα μαϊμού. 😎

Γιατί είναι έξυπνη μαϊμού, όχι σα κάτι άλλα ξύλα απελεκητα. 😎
Έστω κι ένα νέο LP το μήνα,αναθέρμανση να γίνεται.Αλλιώτικα λιμνάζει και είναι άτοπα τα κυρήγματα.
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.871
.. τα τελευταια 7 χρονια... (itch?) 🐒
ιντερνετ-ο-ραδιο-φονικες...more likely, αλλα ειναι κατι που κανω και δε μιλαω γι αυτο, οπως ειναι και πραματα που μιλαμε, αλλα δεν κανουμε.. :boast:
 

Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.657
Με συνδέσεις...απεχθείας. :sneaky:
Να ξέρεις για όλα φταίει ο @kanakiani , έλειπες για λίγο και ξεσάλωσε. :D

Κάτσε να βρώ και χρόνο να διαβάσω και κάτι κουφά που γράφεις για τα μόρια του βινυλίου και θα σου πω εγω χα χα (διάβασα κανα δυο προτάσεις). Έχεις βάλει και λίνκ αρα ΟΚ.
Το σωτήριον έτος 2022 που διανύουμε, με την άνθιση των ώριμων πλέον στριμινγκ υπηρεσιών υψηλής πιστότητας ήχου, η έννοια της οποιασδήποτε πλούσιας ιδιωτικής "δισκοθήκης" είναι λίαν επιεικώς αστεία.

Να θυμίσω πως και στην έκθεση του Μονάχου οι 99 στους 100 εκθέτες, έπαιζαν τινταλ μέσω ρουν, ακόμα και σε σεταπ κόστους εκατομμυρίων ευρώ.

Κι επειδή μίλησες για τη μαϊμού, η οποία όντως έχει κάνει μαϊμουδιάρικη δισκοθήκη, ακόμα ακόμα κι αυτή, είναι πλέον μια ευτυχισμένη στριμάζουσα μαϊμού. 😎

Γιατί είναι έξυπνη μαϊμού, όχι σα κάτι άλλα ξύλα απελεκητα. 😎
Σε άλλα επιστημονικά νέα για τον Ιλον Μάσκ : :D

 
Last edited:

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Να ξέρεις για όλα φταίει ο @kanakiani , έλειπες για λίγο και ξεσάλωσε. :D

Κάτσε να βρώ και χρόνο να διαβάσω και κάτι κουφά που γράφεις για τα μόρια του βινυλίου και θα σου πω εγω χα χα (διάβασα κανα δυο προτάσεις). Έχεις βάλει και λίνκ αρα ΟΚ.

Σε άλλα επιστημονικά νέα για τον Ιλον Μάσκ : :D

Άσε με. Κάνω ακρόαση τώρα😃😃

 




Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.657
επειδή θα φάω που θα φάω το απόγευμά μου να μαζέψω τα άσχετα ασυμμάζευτα
πείτε προτάσεις για ένα τίτλο νήματος :biggrin:
Άστο έτσι, μια χαρά είναι τίτλος " Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου? (και άλλα άσχετα)"
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
επειδή θα φάω που θα φάω το απόγευμά μου να μαζέψω τα άσχετα ασυμμάζευτα
πείτε προτάσεις για ένα τίτλο νήματος :biggrin:
Οι τελευταίες σφαίρες της...βινυλιοποιίας.
Άσε με. Κάνω ακρόαση τώρα😃😃

:biggrin:
΄΄And if you want the same kind of love I'll wear a...tusk for you΄΄
 




Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
αυτός είναι τίτλος για ταινία :biggrin:
Συμπλήρωσε όμως και την κλήση που έγινε στο τέλος (σύνηθες πια) στα βαρύ πυροβολικό ή στα κανόνια του Ναυαρόνε. Ότι κολλάει καλύτερα στην περίσταση:biggrin:
Οι τελευταίες σφαίρες της...βινυλιοποιίας.

:biggrin:
΄΄And if you want the same kind of love I'll wear a...tusk for you΄΄
Δεν είναι ποιητικό αυτό και δεν συμβαδίζει με τον Λέοναρντ:D
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.098
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top