Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Παιδιά χάνετε τον σκοπό και το νόημα της όλης ιστορίας αυτής, με χαζές φαγωμάρες.

Ο σκοπός είναι να πειστεί επιτέλους ο Άστρονοτ να φτιάξει το RD11s του πατέρα του. :) Να βγεί και κάτι καλό δηλαδή απο όλο αυτό.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Παιδιά χάνετε τον σκοπό και το νόημα της όλης ιστορίας αυτής, με χαζές φαγωμάρες.

Ο σκοπός είναι να πειστεί επιτέλους ο Άστρονοτ να φτιάξει το RD11s του πατέρα του. :) Να βγεί και κάτι καλό δηλαδή απο όλο αυτό.
Χαχαχαχαχαχαχα
δεν τολμά γιατί θα φάει μπούλινγκ :biggrin:
(Που)
Χαχαχαχα
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
εδώ τι έχεις να πεις @PMC ?

View attachment 252105

βλέπεις να έχει προκληθεί από κανέναν στο νήμα που άνοιξε?

θα πάρεις θέση?
Τζιοβάνι @PMC γιατί δεν απαντάς?
τόση ώρα κάνεις κήρυγμα αντικειμενικότητας...

όπως επίσης περιμένω απάντηση και σε αυτό

μονόπλευρα?
έχεις διαβάσει τι έχει ξεστομίσει χωρίς να προκληθεί από κανέναν?
ήδη είναι παράνομος μόνο και μόνο που γράφει εδώ μέσα....για πολλαπλούς λογαριασμούς
αυτό δεν το μετράμε? εδώ γιατί δεν λες ότι είναι ευνοημένος από την διοίκηση?

πριν καθε μήνυμα θα έπρεπε να γράφει ΄΄ευχαριστώ το γλυκύτατο avsite που μου επιτρέπει την συμμετοχή΄΄
 
Last edited:

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.691
Δεν μού αρέσει αυτό που κάνω, όμως τη δικολαβική διαστρέβλωση δεν την μπορώ, όταν μάλιστα ορισμένοι νομίζουν ότι έχουμε μνήμη χρυσόψαρου.

Εδώ είναι η πρώτη είσοδος στο νήμα τούτο, χωρίς να έχει προηγηθεί η παραμικρή προσωπική επίθεση:

Screenshot 2022-05-23 02.15.29.png


Ενδιαμέσως έχουν μεσολαβήσει κι άλλα παρόμοια, με εντελώς δυσανάλογης αγένειας απαντήσεις σε ήπιες γενικά παρατηρήσεις και σχόλια.
Δεν θα επεκταθώ (προς το παρόν τουλάχιστον), θα προσθέσω μονάχα εδώ την απρόκλητη και αήθη επίθεση, σε μέλος μάλιστα που σε γενικές γραμμές φαίνεται να βρίσκεται στην ίδια "όχθη" !

Screenshot 2022-05-23 02.26.01.png
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Δεν ξέρω ποιός εφηύβρε το πικάπ, αλλά αν ζούσε θα σας φώναζε "σταματήστε να λέτε βλακείες".

Δεν θα μπω καν στον κόπο να χλευάσω κάποιους "high-endάδες" βινυλιολάγνους που θεωρούν τα συστήματα τους top of the top, και ακούν σε χώρο με RT60 1sec στα 1kHz :D

Συζήτηση για τα limitations του βινύλιου σαν μέσου κόντρα σε CD (ούτε καν SACD) είναι αστείες σαν να λέμε "ο Zilog Z80 είναι πιο γρήγορος από τον Core i9-12900KS" :D
Δυστυχώς στο audio δεν έχουμε τα πάντα μετρήσιμα όπως στους υπολογιστές που δεν μπορεί να φέρει ούτε ο *@#@*# αντίρρηση στα αποτελέσματα...

Καληνύχτα!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Δεν μού αρέσει αυτό που κάνω, όμως τη δικολαβική διαστρέβλωση δεν την μπορώ, όταν μάλιστα ορισμένοι νομίζουν ότι έχουμε μνήμη χρυσόψαρου.

Εδώ είναι η πρώτη είσοδος στο νήμα τούτο, χωρίς να έχει προηγηθεί η παραμικρή προσωπική επίθεση:

View attachment 252111

Ενδιαμέσως έχουν μεσολαβήσει κι άλλα παρόμοια, με εντελώς δυσανάλογης αγένειας απαντήσεις σε ήπιες γενικά παρατηρήσεις και σχόλια.
Δεν θα επεκταθώ (προς το παρόν τουλάχιστον), θα προσθέσω μονάχα εδώ την απρόκλητη και αήθη επίθεση, σε μέλος μάλιστα που σε γενικές γραμμές φαίνεται να βρίσκεται στην ίδια "όχθη" !

View attachment 252112
φυσικά και δεν έχουμε μνήμη χρυσόψαρου...και τα πράγματα έχουν πολύ πιο απλή εξήγηση και μεγάλη η χάρη μου όπως και μερικών ακόμα :biggrin:
Δεν τολμας πλεον... αρκετα ξεφτυλιστηκες! Φροντισαμε για αυτο καποιοι....
η γνωστή συμμορία πήρε μπρος για ακόμα μια φορά να δημιουργήσει σκηνικό (again and again and again)

δεν είναι τυχαίο που κάποιοι εμφανίστηκαν ξαφνικά από το πουθενά στο σημερινό αντάμωμα να ξαναγράψουν τις ίδιες κομπλεξικές μα πάνω απ όλα ΄΄αντικειμενικές΄΄ δασκαλεμένες ατάκες
ημέρα της Μαρμότας...το έχουμε ξαναδεί το έργο...;)
 

P

PMC

Guest
η γνωστή συμμορία πήρε μπρος για ακόμα μια φορά να δημιουργήσει σκηνικό (again and again and again)

δεν είναι τυχαίο που κάποιοι εμφανίστηκαν ξαφνικά από το πουθενά στο σημερινό αντάμωμα να ξαναγράψουν τις ίδιες κομπλεξικές μα πάνω απ όλα ΄΄αντικειμενικές΄΄ δασκαλεμένες ατάκες
ημέρα της Μαρμότας...το έχουμε ξαναδεί το έργο...;)
Ποια είναι η γνωστή συμμορία?
Εγω και ποιος άλλος?

Ο μπουκάλης, αν τον λένε έτσι τον άνθρωπο δεν έχουμε καμία μα καμία σχέση .

Ειναι εντελώς αυτόνομος και έτοιμος να κατηγορήσει και εμένα όπως έκανε και με τον @kanakiani γιατί δεν καταλαβαίνει ποιος γράφει υπέρ του και όλους τους θεωρεί εχθρούς. Κλασική αντίδραση ατόμου που είναι νέος σε ένα φόρουμ , έχει δεχτεί επίθεση και ότι δεν καταλαβαινει το θεωρεί εχθρικό. Είμαι σίγουρος ότι και εμένα με θεωρεί εχθρό του. Δρα εντελώς αυτόνομα…..δεν καταλαβαίνω λοιπόν την επιμονή σου στην ύπαρξη ´συμοριασ´?

Ενας είναι ο λόγος που τα κανείς αυτά …..

προσπαθείς να Δημιουργήσεις εντυπώσεις και να διαστρεβλώσεις αυτά που γράφω τονίζοντας ότι υπάρχει κάποια συμμορία . Με ταυτίζεις με τον μπουκαλη ( Εκμεταλλευόμενος το κακό Κλίμα που ήδη έχει διαμορφωθεί για αυτόν ) για τον οποίο έχω ήδη ξεκαθαρίσει πως δεν μου αρέσει ο τρόπος του και διαφωνώ με την συμπεριφορά του παρόλο που κάποια από αυτά που λέει είναι σωστά ….
και φτάνεις ακόμα στο σημείο να ελέγχεις ποιοι κάνουν like σε ποιους και να κατηγορείς αυτούς που τυχαίνει να βάλουν κάποια στιγμή κάποιο like σε κάτι που λέω ως μέλη της ίδιας συμμορίας.

Προσπαθεις να διαμορφώσεις όπως εσυ θες την κοινή γνώμη λέγοντας πως ειμαι κομπλεξικός , ψυχακιας - τρελός . Ξέρεις τι δύναμη έχεις και την εκμεταλλεύεσαι κατά το δοκούν Επηρεάζοντας όσο μπορείς το κοινο που παρακολουθεί.


@daharis666 είσαι η χειρότερη μορφή ανθρώπου . Είσαι αυτός ο τυπος που κάποιος ( για δικουσ Του λόγους ) του έχει δώσει εξουσία αλλά είναι εντελώς ανίκανος να βγάλει εις πέρας την αποστολή που του έχει ανατεθεί και προσπαθεί να βρει αθέμιτους τρόπους για να τα καταφέρει.

Ο @Zizik ήθελε ένα τσοπανόσκυλο για να μη φθείρεται ο ίδιος και εφηύρε εσένα . Δεν τα έχεις πάει καθολου καλά στην αποστολή σου και έχει περάσει προ πολλού η ώρα της αντικατάστασης σου. Υπάρχουν μελη στο φόρουμ που θα μπορούσαν να παίξουν αυτόν τον άχαρο ρόλο πολύ καλύτερα από εσένα ……


Εκατσα και έγραψα εχθές κάποια πράγματα που εσυ με ανάγκασες και είναι όλα αλήθεια , η δίκη μου αλήθεια .
Αντι να Ασχολείσαι με αυτά ακόμα προσπαθεις να με ακυρώσεις με παιδικά Επιχειρήματα και τρόπους.
Εισαι τόσο λίγος…….

Μη μου Ξανα απευθύνεις το λόγο δεν θα σου απαντήσω. Προτείνω σε αυτούς που σε έχουν τοποθετήσει να σε Αντικαταστήσουν άμεσα γιατί κάνεις ζημιά στην εικόνα του site και την δική τους και πρέπει να καταλάβουν ότι είναι ήδη αργά……

Καλημερα και καληνύχτα.
 
Last edited by a moderator:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ποια είναι η γνωστή συμμορία?
Εγω και ποιος άλλος?

Ο μπουκάλης, αν τον λένε έτσι τον άνθρωπο δεν έχουμε καμία μα καμία σχέση .

Ειναι εντελώς αυτόνομος και έτοιμος να κατηγορήσει και εμένα όπως έκανε και με τον @kanakiani γιατί δεν καταλαβαίνει ποιος γράφει υπέρ του και όλους τους θεωρεί εχθρούς. Κλασική αντίδραση ατόμου που είναι νέος σε ένα φόρουμ , έχει δεχτεί επίθεση και ότι δεν καταλαβαινει το θεωρεί εχθρικό. Είμαι σίγουρος ότι και εμένα με θεωρεί εχθρό του. Δρα εντελώς αυτόνομα…..δεν καταλαβαίνω λοιπόν την επιμονή σου στην ύπαρξη ´συμοριασ´?

Ενας είναι ο λόγος που τα κανείς αυτά …..

προσπαθείς να Δημιουργήσεις εντυπώσεις και να διαστρεβλώσεις αυτά που γράφω τονίζοντας ότι υπάρχει κάποια συμμορία . Με ταυτίζεις με τον μπουκαλη ( Εκμεταλλευόμενος το κακό Κλίμα που ήδη έχει διαμορφωθεί για αυτόν ) για τον οποίο έχω ήδη ξεκαθαρίσει πως δεν μου αρέσει ο τρόπος του και διαφωνώ με την συμπεριφορά του παρόλο που κάποια από αυτά που λέει είναι σωστά ….
και φτάνεις ακόμα στο σημείο να ελέγχεις ποιοι κάνουν like σε ποιους και να κατηγορείς αυτούς που τυχαίνει να βάλουν κάποια στιγμή κάποιο like σε κάτι που λέω ως μέλη της ίδιας συμμορίας.

Προσπαθεις να διαμορφώσεις όπως εσυ θες την κοινή γνώμη λέγοντας πως ειμαι κομπλεξικός , ψυχακιας - τρελός . Ξέρεις τι δύναμη έχεις και την εκμεταλλεύεσαι κατά το δοκούν Επηρεάζοντας όσο μπορείς το κοινο που παρακολουθεί.


@daharis666 είσαι η χειρότερη μορφή ανθρώπου . Είσαι αυτός ο τυπος που κάποιος ( για δικουσ Του λόγους ) του έχει δώσει εξουσία αλλά είναι εντελώς ανίκανος να βγάλει εις πέρας την αποστολή που του έχει ανατεθεί και προσπαθεί να βρει αθέμιτους τρόπους για να τα καταφέρει.

Ο @Zizik ήθελε ένα τσοπανόσκυλο για να μη φθείρεται ο ίδιος και εφηύρε εσένα . Δεν τα έχεις πάει καθολου καλά στην αποστολή σου και έχει περάσει προ πολλού η ώρα της αντικατάστασης σου. Υπάρχουν μελη στο φόρουμ που θα μπορούσαν να παίξουν αυτόν τον άχαρο ρόλο πολύ καλύτερα από εσένα ……


Εκατσα και έγραψα εχθές κάποια πράγματα που εσυ με ανάγκασες και είναι όλα αλήθεια , η δίκη μου αλήθεια .
Αντι να Ασχολείσαι με αυτά ακόμα προσπαθεις να με ακυρώσεις με παιδικά Επιχειρήματα και τρόπους.
Εισαι τόσο λίγος…….

Μη μου Ξανα απευθύνεις το λόγο δεν θα σου απαντήσω. Προτείνω σε αυτούς που σε έχουν τοποθετήσει να σε Αντικαταστήσουν άμεσα γιατί κάνεις ζημιά στην εικόνα του site και την δική τους και πρέπει να καταλάβουν ότι είναι ήδη αργά……

Καλημερα και καληνύχτα.
Δύο μικρές παρεμβάσεις από δική μου μεριά...
Πρώτον,ο Zizik δεν εφηύρε τον daharis,μάλλον τον...ανακάλυψε καθότι ο χαρακτήρας του δεύτερου όπως και να ναι φαίνεται αυθεντικός. :sneaky:

Δεύτερον,επειδή ο νους ρέπει προς ιντριγκαδόρικες προεκτάσεις αλλά μπορεί να κάνει και λάθος,αν κατάλαβα καλά υπονόησες σε χθεσινό μήνυμα ότι μπορεί να υπήρξε κάποια συμπαιγνία από άλλα μέλη σε βάρος σου ως προς την απόκτηση του Trinnov...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.647
Δεύτερον,επειδή ο νους ρέπει προς ιντριγκαδόρικες προεκτάσεις αλλά μπορεί να κάνει και λάθος,αν κατάλαβα καλά υπονόησες σε χθεσινό μήνυμα ότι μπορεί να υπήρξε κάποια συμπαιγνία από άλλα μέλη σε βάρος σου ως προς την απόκτηση του Trinnov...
Όχι μόνον.

Ο Τζιοβάνι κατηγορεί ευθέως εμένα και τον φαλάκρα, για διάφορα πράματα που αγόρασε ή πούλησε, όχι μόνο για τον τρινοβ.

Για τον τρινοβ δε, μας κατηγορεί ότι τον κλέψαμε κιόλας, τον εκμεταλευτηκαμε και τον παρασύραμε και βγάλαμε λεφτά εις βάρος του και δε ξερωγωτι άλλο.

Πάντα κάποιος φταίει, ποτέ αυτός.

Ποτέ αυτός δεν φέρει την ευθύνη για τις αγορές του ή για τις πωλήσεις του, πάντα είναι ένας ντιμιφουτ που τον παρέσυρε, γιατί αυτός σα παιδάκι παρασύρεται με μια καραμέλα, είναι τέτοιος, μονίμως παρασυρόμενος, και τώρα παρασύρεται από άλλους, κάποιος μονίμως τον παρασέρνει, οπότε ο παρασυρέας έχει την ευθύνη των πράξεων του Τζιοβάνι, ο Τζιοβάνι όχι, είναι άνευ ευθυνών, σα το πετ σου.

Λίγα μηνύματα πριν, είπε πως ο ντιμιφουτ τον παρέσυρε με την ιστορία για το ακριβό πικάπ που άκουγαν εκστασιασμενοι κάποιοι σε ένα μαγαζί, και πούλησε πικάπ και δίσκους, και λίγα μηνύματα μετά παραδέχτηκε το ανάποδο, πως τα πούλησε πριν του πει ο ντιμιφουτ την ιστορία για το δήθεν τρομερό πικάπ, δηλαδή είναι εντελώς αναξιόπιστος, ο λόγος του έχει μηδενική αξία, είναι ένας μεγάλος ψευταράς και τη μία λέει έτσι και την άλλη αλλιώς, και οι αντιφάσεις του στο νημα του είναι ένα σόου αντάξιο του σεφερλή.


Εγώ πλήρωσα τον μεταχειρισμένο προενισχυτή του Μιχάλη 12 χιλιάρικα μετρητά.( χωρίς μικρόφωνο ) Αυτό εμένα μου φάνηκε εκμετάλλευση για κάποιους άλλους μπορεί να μην είναι …..δυστυχώς εγώ το παρεξήγησα και από τότε έχω έναν εκνευρισμό Για το συγκεκριμένο θέμα που μου βγαίνει άσχημα σε κάποιες περιπτώσεις .
Δεν είναι παρεξήγηση, είναι μικροπρεπεια και κακία.

Προφανώς έφτασε η στιγμή να τα ακούσεις και δημοσίως, διότι με πιεμ τα άκουσες μια χαρά και δεν έχω κάνα πρόβλημα να κοπιαρω όσα σου είχα γράψει εκεί μεταξύ μας και βεβαίως και τις δικές σου απαντήσεις, και είναι Τρατζικ που ακόμα λες τα ίδια και τα ίδια, ειλικρινά είσαι Άξιος απορίας, αλλά πάμε μια τα βασικά:


1. Τον Μιχάλη τώρα έχουμε να τον δούμε 2 χρόνια ή και περισσότερο, κι όταν πήραμε όλοι μαζί τρινοβ ο Μιχάλης ήταν ένας ακόμα της παρέας που είχαμε βρεθεί 4-5 φορές συνολικά σε μια ταβέρνα ή σε ένα σπίτι. Δηλαδή με το Μιχάλη είχαμε μια φιλική σχέση όπως και με σένα, πιθανώς με σένα να μιλούσαμε και περισσότερο. Όλοι μεταξύ μας φίλοι γνωστοί από το avsite. Κοινό χόμπι έχουμε. Αυτά.
Δηλαδή δεν είναι κολλητός μου ο Μιχάλης, ποτέ δεν ήταν, και δεν είσαι και συ, και δε θα γίνεις, κάηκες.

2. Ο Μιχάλης μου είπε σε κάποια φάση ότι του είχες σπάσει τα ρχιδια στο παζάρι και εκνευρίστηκε με τα μούτρα σου και δε θα σου έδινε τον τρινοβ και του είπα (κλασικά) σταρχιδγια μου, μη του το δίνεις. Βάλε αγγελία θα φύγει είναι καινούριο.

3. Γιατί δε πήρες καινούριο του κουτιού νέα παραγγελία στη Γαλλία και πήγες και πήρες μεταχειρισμένο; είχες ανάγκη τα 3 χιλιάρικα;

4. Άμα λες πως σε κοροιδεψαμε κι ήταν πολλά τα λεφτά που έδωσες για τον τρινοβ, γιατί δε τον πουλάς να δούμε πόσα θα πάρεις πίσω 3 χρόνια μετά;
Δηλαδή άμα τον βγάλεις σήμερα στα 13 χιλιάρικα πιστεύεις ότι δε θα πουληθεί;
Και συ που θα έχεις βγάλει 1 χιλιάρικο κέρδος θα είσαι κλέφτης; για πες.

5. Πουλα τον τρινοβ τώρα, αφού η συναλλαγή ήταν κακή, να την λήξεις, να πάρεις τα λεφτά σου πίσω, να τελειώνει. 12 χιλιάρικα, όσο τον πήρες, να δούμε θα φύγει;
Αφού είσαι δυσαρεστημένος και παρεξηγημένος και κακιωμενος κλπ τόσα χρόνια με αυτή την αγορά, που λες πως κακώς έδωσες 12 χιλιάρικα, τότε γιατί στο διατανο δε τον έχεις βάλει μια αγγελία στα 12 χιλιάρικα να πάρεις πίσω τα λεφτά σου να ακυρωθεί η αγορά;
Να πάρεις ταςφτα σου πίσω να μην έχεις παράπονο για τίποτα;

Απατημενε αγοραστή..

6. Αφού έδωσες 12 χιλιάρικα στον Μιχάλη για τον τρινοβ, ως γνωστόν εγώ είχα σημαντικό κερδος, ο Μιχάλης μου έδωσε ένα χιλιάρικο για "ευχαριστώ", κι άλλο ένα έδωσε στον ντιμιφουτ. Προφανώς κάτι τέτοιο πιστεύεις, και για να δεις πόσο γελοίο είναι το έγραψα κιόλας να το διαβάσουν κι οι φίλοι σου.

7. Άμα ακόμα πιστεύεις πως σε έπιασε κωτσο ο Μιχάλης, ένα έχω να σου πω για παρηγοριά: καλά σε έκανε, σταρχιδγια μου.

8. Αμα σου πουλούσα τον δικό μου τρινοβ, θα στον πουλούσα πολύ πιο ακριβά. Πόσο κάνει καινούριος; μείον 250 €.
Και ακριβότερο είναι τώρα, ανέβηκε κι άλλο η τιμή του.
Με μεγάλη μου χαρά θα πουλήσω σε φίλους σου τον τρινοβ μου (άμα το αποφασίσω), σχεδόν όσο έχει καινούριος τώρα που πήγε στα 20 χιλιάρικα, πουλάω 19.750 €. Άμα θες. Με το ζόρι δε μπαίνω σπίτι σου να κλέψω τα λεφτά σου και να σου αφήσω το κουτί με το μηχάνημα.

Άμα θες, μου δίνεις τα λεφτά και μετά σου δίνω το μηχάνημα.

Σα καινούριο, αγρατσουνιστο, με πλήρη συσκευασία, ακροάσεις δεκτές, σε ακαπνο περιβάλλον κλπ κλπ κλπ.

Τώρα αφού μου δώσεις τα λεφτά, πάνε να κλαιγεσαι στα φόρουμ γιατί σε παρέσυρε κάποιος και έδωσες τα λεφτά σε μένα για να πάρεις μηχάνημα που στο έδωσα και λειτουργούσε κανονικά. Δηλαδή δε σου έδωσα ένα κουτί με τούβλα, που θα σου άξιζε.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Ποια είναι η γνωστή συμμορία?
Εγω και ποιος άλλος?

Ο μπουκάλης, αν τον λένε έτσι τον άνθρωπο δεν έχουμε καμία μα καμία σχέση .

Ειναι εντελώς αυτόνομος και έτοιμος να κατηγορήσει και εμένα όπως έκανε και με τον @kanakiani γιατί δεν καταλαβαίνει ποιος γράφει υπέρ του και όλους τους θεωρεί εχθρούς. Κλασική αντίδραση ατόμου που είναι νέος σε ένα φόρουμ , έχει δεχτεί επίθεση και ότι δεν καταλαβαινει το θεωρεί εχθρικό. Είμαι σίγουρος ότι και εμένα με θεωρεί εχθρό του. Δρα εντελώς αυτόνομα…..δεν καταλαβαίνω λοιπόν την επιμονή σου στην ύπαρξη ´συμοριασ´?

Ενας είναι ο λόγος που τα κανείς αυτά …..

προσπαθείς να Δημιουργήσεις εντυπώσεις και να διαστρεβλώσεις αυτά που γράφω τονίζοντας ότι υπάρχει κάποια συμμορία . Με ταυτίζεις με τον μπουκαλη ( Εκμεταλλευόμενος το κακό Κλίμα που ήδη έχει διαμορφωθεί για αυτόν ) για τον οποίο έχω ήδη ξεκαθαρίσει πως δεν μου αρέσει ο τρόπος του και διαφωνώ με την συμπεριφορά του παρόλο που κάποια από αυτά που λέει είναι σωστά ….
και φτάνεις ακόμα στο σημείο να ελέγχεις ποιοι κάνουν like σε ποιους και να κατηγορείς αυτούς που τυχαίνει να βάλουν κάποια στιγμή κάποιο like σε κάτι που λέω ως μέλη της ίδιας συμμορίας.

Προσπαθεις να διαμορφώσεις όπως εσυ θες την κοινή γνώμη λέγοντας πως ειμαι κομπλεξικός , ψυχακιας - τρελός . Ξέρεις τι δύναμη έχεις και την εκμεταλλεύεσαι κατά το δοκούν Επηρεάζοντας όσο μπορείς το κοινο που παρακολουθεί.


@daharis666 είσαι η χειρότερη μορφή ανθρώπου . Είσαι αυτός ο τυπος που κάποιος ( για δικουσ Του λόγους ) του έχει δώσει εξουσία αλλά είναι εντελώς ανίκανος να βγάλει εις πέρας την αποστολή που του έχει ανατεθεί και προσπαθεί να βρει αθέμιτους τρόπους για να τα καταφέρει.

Ο @Zizik ήθελε ένα τσοπανόσκυλο για να μη φθείρεται ο ίδιος και εφηύρε εσένα . Δεν τα έχεις πάει καθολου καλά στην αποστολή σου και έχει περάσει προ πολλού η ώρα της αντικατάστασης σου. Υπάρχουν μελη στο φόρουμ που θα μπορούσαν να παίξουν αυτόν τον άχαρο ρόλο πολύ καλύτερα από εσένα ……


Εκατσα και έγραψα εχθές κάποια πράγματα που εσυ με ανάγκασες και είναι όλα αλήθεια , η δίκη μου αλήθεια .
Αντι να Ασχολείσαι με αυτά ακόμα προσπαθεις να με ακυρώσεις με παιδικά Επιχειρήματα και τρόπους.
Εισαι τόσο λίγος…….

Μη μου Ξανα απευθύνεις το λόγο δεν θα σου απαντήσω. Προτείνω σε αυτούς που σε έχουν τοποθετήσει να σε Αντικαταστήσουν άμεσα γιατί κάνεις ζημιά στην εικόνα του site και την δική τους και πρέπει να καταλάβουν ότι είναι ήδη αργά……

Καλημερα και καληνύχτα.

κοιτα …
εχεις πάθει ψύχωση κ με τον ζιζικ κ με μενα κ με το μοντερεισον κ με ολα
τρικυμία

κατανοώ ότι είναι δύσκολο για έναν άνθρωπο με μεγάλη οικονομική επιφάνεια, που έχει μαθει στη ζωη του να (εξ)αγοράζει τα πάντα να προσπαθεί κακομαθημένα να περάσει το δικό του με θεμιτά κ αθέμιτα μέσα... κ όταν αυτό δεν λειτουργεί....να φτάνει στο σημείο που βρίσκεσαι τωρα εσύ… καταντά ψυχωτικό

η δύναμη που έχω στο σαιτ(λεμε τωρα :cry: ) είναι αποκλειστικά κ μόνο ο daharis σκέτο ….κάτι που έχεις ανεπάρκεια και προσπαθείς να το πατσίσεις με την προβολή και την πολυτελή εικόνα σου
εχεις μπερδέψει το μοντερεισον με κάποιο πρωθυπουργικό αξίωμα κ γενικά βλέπω ότι παθαίνεις κάτι με τον έχων το γενικό πρόσταγμα....

αν σε ένοιαζε τόσο η εικόνα του σάιτ θα απαιτούσες να με μπανάρουν ή να ζητήσω διαγραφή....και όχι απλά να φύγω από το μοντερέισον....αλλά όπως είπα και πιο πάνω....έχεις βάλει σκοπό αυτό...βρίσκεις τοίχο...και αυτό σε τρελαίνει

μέχρι κ μερίδιο του σάιτ είχες μπει στην διαδικασία να αγοράσεις μόνο και μόνο για να δείξεις ότι έχεις δύναμη σε κάτι που θα ελέγξει εμένα και όποιον άλλο δεν σου είναι αρεστός και δεν σε κολακεύει (λύπηση και μόνο)

επίσης αν σε ένοιαζε όντως το καλό και η εικόνα του avsite θα κοιτούσες να πειθαρχείς σε αυτά που κάποιοι ξέρουν καλύτερα από εσένα...το έχω κάνει πάμπολλες φορές....ακόμα και σε στιγμές αδικίας(κατά την κρίση μου)...χωρίς να προσπαθήσω να χρησιμοποιήσω καμία γνωριμία μου με κανέναν
και αυτό όχι μόνο για το καλό του σάιτ.....
αλλά επειδή αυτό το πράμα εδώ, που κάποιοι πληρώνουν κοντά 20 χρόνια για να γράφω τη μλκία μου...έχει από πίσω ανθρώπους που μόχθησαν για να το χτίσουν (άλλοι είναι μαζί μας...άλλοι όχι), που αφιέρωσαν πολλά παραπάνω πράματα από ένα πορτοφόλι(που τόσο εύκολα προσπάθησες να χρησιμοποιήσεις για να πάρεις τα ηνία ) για να υπάρχει....που έχουν πολύ παραπάνω γνώσεις και εμπειρία από μένα και άρα ξέρουν απίστευτα καλύτερα από την αφεντιά μου....το τι μπορεί να θεωρώ εγώ σωστό κ δίκαιο σε μια δεδομένη στιγμή
αλλά αυτό απαιτεί στοιχεία στον χαρακτήρα που είναι άγνωστα για έναν κακομαθημένο άνθρωπο
είμαι από τους ελάχιστους που δεν έχω κάνει ούτε ένα report προς κανένα άλλο μέλος εν αντιθέσει με σένα που έχεις χάσει το μέτρημα....μέχρι και αναδρομικές ποινές για ποσταρίσματα ηλικίας 2-3 μηνών απαιτούσατε να δώσουμε σε κάποιους

ότι προκαλώ-συμμετέχω-εμπλέκομαι σε ένα περιβάλλον.... έχω μάθει να το αντιμετωπίζω μόνος μου χωρίς αστυφύλακες Τζιοβάνι μου
κοινώς απεχθάνομαι την κλάψα όταν κάτι δεν μου βγαίνει...και δεν έχω πρόβλημα κανένα να τσαλακώσω τον εαυτό μου...είμαι πολλά παραπάνω από ένα Nickname εδώ μέσα

άραγε τα απίστευτα υβριστικά-απειλητικά μηνύματα-χωματερές που έστελνες σε μέλη(όχι μόνο σε μένα) όταν κάτι δεν σου άρεσε τα περιλαμβάνεις και αυτά στην καλή εικόνα του σάιτ που τόσο επιδιώκεις?

10 χρόνια είμαι εδώ…κ γράφω καθημερινά…μιλάω…εκτεθειμένος σε χιλιάδες οθόνες
απλά εσυ μας πήρες χαμπάρι απο την στιγμή που πήγαμε κόντρα στην Αυτού Μεγαλειότητα σου κ στους σφουγκοκωλάριους σου….το έχεις παραδεχτεί κ ο ίδιος άλλωστε....μετράς τις φιλίες μετρώντας κόλακες




χρειάζεσαι αγάπη…
1653289045068.png



Υ.Γ. επειδή δεν θέλω να αφήνουμε μισές δουλειές και όπως επικαλείσαι έχεις πάρει αποκλειστικότητα την αντικειμενική κρίση....
ακόμα περιμένω να πάρεις θέση για τα απρόκλητα υβριστικά μηνύματα (του άγνωστου για εσένα:whistling:) Μπουκάλη και παράλληλα να μετρήσεις το πόσες φορές του συμπεριφέρθηκε ευνοημένα η ''διοίκηση''

αυτά τα ολίγα σκόρπια για να βάζουμε τα πράματα στη θέση τους...γιατί έχουμε και δουλειές

την καλημέρα μου
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.785
Reaction score
28.208
-
...γιά τα Πικάπ θα πώ εδώ , πως ,

Ό φανατισμός κρατάει τόσο σφιχτά την αλήθεια , ........που στο τέλος την πνίγει .

-
 
Last edited:

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Ως γνωστόν, το avsite είναι ένα παραμάγαζο εμπόρων στους οποίους κολλητοί τους-προβεβλημένα μέλη κάνουν πλάτες με το αζημίωτο. Μιζαδοοοοοοοροιιιι!!! :lol: :lol: :gamer:
Έτσι άλλωστε εξηγείται η εμμονή του Κώστα στα hypex!! Ζμπρώχνει πλάτες και τρώει τις μίζες σε malt!!!
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.785
Reaction score
28.208
Ως γνωστόν, το avsite είναι ένα παραμάγαζο εμπόρων στους οποίους κολλητοί τους-προβεβλημένα μέλη κάνουν πλάτες με το αζημίωτο. Μιζαδοοοοοοοροιιιι!!! :lol: :lol: :gamer:
Έτσι άλλωστε εξηγείται η εμμονή του Κώστα στα hypex!! Ζμπρώχνει πλάτες και τρώει τις μίζες σε malt!!!
-
....Α τον έτσι !
----0954.jpg


-
 



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Την καλημερα, δεν ξερω, στεναχωριεμαι απιστευτα παντως, χαλιεμαι να μας βλεπω να μαλωνουμε, δε μπορω δηλαδη, πρεπει να βρουμε αυτα που μας ενωνουν κι οχι αυτα που μας χωριζουν , διαβαζω διαφορα και δε ξερω πραγματικα τι να πω και τι να πιστεψω...

Ειρηνη , peace
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Κανά καυλώδιο της προκοπής προτρέπετε τα "θύματα" να αγοράσουν ή είστε τίποτα νουμπάδες μιζαδόροι του κιλού ? :D
Τα καλώδια είναι αρμοδιότητα άλλου παραρτήματος. Αυτό δεν είναι forum, πολυκατάστημα είναι!!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.096
Reaction score
124.647
Ειχα εκφράσει την άποψη μου η οποία ήταν η εξής………Αν θες να ασχοληθείς με το ρουμ τριμεντ θα πρέπει να βάλεις πολλές μονάδες και να καλύψεις σχεδόν όλο τον χώρο ακροασης
Καταρχήν αυτή δεν είναι η άποψή σου, αλλά είναι η δική μου άποψη, από την εμπειρία μου και τη γνώση μου.

Βεβαίως, επειδή δεν είναι κτήμα σου ή γνώση αυτή, το εκφράζεις λάθος.

Όπως έχω γράψει εκατοντάδες φορές, για να πέσει το RT60 στα μεσαιουψηλα, χρειάζεται είτε κάλυψη μεγάλου ποσοστού των επιφανειών του χώρου (1/4 των τοίχων και 1/3 του ταβανιού) με διαχυτικες διατάξεις, ή πολύ λιγότερα, στις πρώτες ανακλάσεις, με απορρόφηση, αλλά είμαι κατά της απορρόφησης και υπέρ της διάχυσης.
Για συγκεκριμένους λόγους.

Αλλά από διάβασμα δε ξέρεις.

Τες πα, άσε τις συμβουλές σε όσους κατέχουν το σπορ.

Με λίγες όπως εγώ μη περιμένεις πολλά πράγματα. Αυτές οι απόψεις ήταν προσωπικές και σκοπό είχαν να προετοιμάσουν κάποια μέλη να μη περιμένουν θαύματα από λίγες μονάδες….
Μην το συνεχίζεις.

Θαύματα κάνουν και λίγες μονάδες εκεί που πρέπει, και αν περιμενεις θαυματα εκεί που δεν πρέπει, είναι γιατί έχεις κενά γνώσεων.

Εσύ πήρες μπασοπαγιδες και περίμενες να δεις διαφορές στα μπάσα.
Όμως μόνον τα πολλαπλά σαμπ θα κάνουν διαφορές στα μπάσα, κι όχι οι μπασοπαγιδες, αυτές κάνουν αυτό που χρειάζεται στο RT60 στις ανώτερες συχνότητες, και το πρόθεμα "Μπάσο" στο "μπασοπαγιδες" είναι κατ'ευφημισμο. Εξαίρεση αποτελούν μόνον οι μεγάλες επιφάνειες συνήχησης, με πολύ υλικό απορρόφησης πίσω τους, οι οποίες όντως είναι αληθινές μπασοπαγιδες. Και από πάνω τους, καλό είναι να βάλεις διάχυση.

Συμβουλές στην τοποθέτηση υλικών ηχητικής φροντίδας έχω δώσει κι εγώ κι ο ντιμιφουτ σε πολύ κόσμο, και φυσικά και σε σένα, με εκατοντάδες προσωπικά μηνύματα σε σένα.

Φυσικά και στο θρεντ σου.

Συμβουλές εσύ αντίστοιχες, σε ποια θρεντς έχεις δώσει; τώρα σε έπιασε ο καημός να προφυλάξεις τα αθώα μέλη;

Έλα τώρα, έχει καταντήσει γελοίο.
 
Last edited:

Gio

Μηνύματα
293
Reaction score
185
Ρεπό, ωραία μουσικουλα στο στέρεο, καφές με τσουρέκι απ τον Μποζα, τρομερό μαδομουνι στο Avsite, κουτσομπολιά χρόνων να βγαίνουν στη φόρα, ο Astronaut jr να ρίχνει το ένα μήνυμα μετά το άλλο..
Ρε τι γαματο πρωινό Δευτέρας ειν αυτό;
Καλύτερο κι από Σάββατο!!!
Παρακαλώ συνεχίστε έτσι, και χειρότερα. 🤕😤😈
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.039
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top