Γιατί το πικάπ μου αρέσει πιο πολύ από τις υπόλοιπες πηγές μου?



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.456
Που είναι ο Skal να έβλεπε αναβίωση των εποχών του...
Το πικάπ του Σκαλ είναι το μόνο που έχω ακούσει να παίζει με τόση ακρίβεια, να πλησιάζει το CD, ασχέτως αν ο Χρήστος βγάζει σπυριά και μόνο με το άκουσμα της λέξης σιντί. Και πάλι όμως, όχι με όλους τους δίσκους, η παραγωγή παίζει θεμελιώδη ρόλο.

Βέβαια, ο Χρήστος ξέρει πώς να στήσει ένα πικάπ, φυσικά όχι με το αυτί - και ξέρει και γιατί.
 

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
Πάντως όσοι αγοράζετε πιό ακριβά, απ'όσο αγοράστηκε εξαρχής ένα αντικείμενο, μην κλαίγεστε.
Για να το αγοράζετε σημαίνει πως σας συμφέρει η τιμή του.

Επίσης αν δε σας αρέσει, ξεκινήστε τα ψαχτήρια και βρείτε ανάλογες τιμές. Για να τις βρήκαν άλλοι, μπορείτε και εσείς.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
Πρόπερσι τον Ιανουάριο αγόρασα από μέλος σφραγισμένο UPS της APC με 190€. Η τότε τιμή του στο skroutz ήταν 300€. Όταν το πήρα, είδα απόδειξη αγοράς 150€ από το Πλαίσιο, με ημερομηνία Νοεμβρίου -προφανώς προσφορά Black Friday. Πολύ καλά έκανε και μου το χρέωσε 40€ παραπάνω κι εγώ ήμουν πανευτυχής που πήρα στο 65% της τιμής του καινούριο UPS.

Άλλος θα έλεγε ότι εξαπατήθηκε.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Πρόπερσι τον Ιανουάριο αγόρασα από μέλος σφραγισμένο UPS της APC με 190€. Η τότε τιμή του στο skroutz ήταν 300€. Όταν το πήρα, είδα απόδειξη αγοράς 150€ από το Πλαίσιο, με ημερομηνία Νοεμβρίου -προφανώς προσφορά Black Friday. Πολύ καλά έκανε και μου το χρέωσε 40€ παραπάνω κι εγώ ήμουν πανευτυχής που πήρα στο 65% της τιμής του καινούριο UPS.
Ε μααα.....ετσι ειναι ρε φιλε....νομοι της αγορας και η κριση του καταναλωτη....δεν γινεται κατι διαφορετικο η πονηρο και ισχυει για ολους μας !
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Θα το έδινα δώρο στον κογια.

Κι αυτός θα το πουλούσε 6 χιλιάρικα σε σένα.
Δωστο εσύ πρώτα ζαμπα στον Κογια και εγώ μετά θα τα βρω μαζί του, μην στεναχωριεσαι :biggrin:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Πρόπερσι τον Ιανουάριο αγόρασα από μέλος σφραγισμένο UPS της APC με 190€. Η τότε τιμή του στο skroutz ήταν 300€. Όταν το πήρα, είδα απόδειξη αγοράς 150€ από το Πλαίσιο, με ημερομηνία Νοεμβρίου -προφανώς προσφορά Black Friday. Πολύ καλά έκανε και μου το χρέωσε 40€ παραπάνω κι εγώ ήμουν πανευτυχής που πήρα στο 65% της τιμής του καινούριο UPS.

Άλλος θα έλεγε ότι εξαπατήθηκε.
ααααα ήταν τότε εκείνη η φάση που με είχες πάρει τηλ ένα βράδυ και έβριζες ''τον μλκα! τον φουστ! και θα δει τι θα πάθει αν τον ξαναπετύχω μπροστά μου? :p :roflmao::lolsign:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Ε μααα.....ετσι ειναι ρε φιλε....νομοι της αγορας και η κριση του καταναλωτη....δεν γινεται κατι διαφορετικο η πονηρο και ισχυει για ολους μας !
πες μας και εσύ ένα αντίστοιχο παράδειγμα ''αγοράς'' με μεταχειρισμένες μασέλες που έπιασες κότσο έναν παππού :cry::lol:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
πες μας και εσύ ένα αντίστοιχο παράδειγμα ''αγοράς'' με μεταχειρισμένες μασέλες που έπιασες κότσο έναν παππού :cry::lol:
Εσυ ασε τις μασελιτσες των παπουδων και κοιτα εκει προς τα δεξια που σε κοιταει μια 2080 και σε παρακαλαει να την σαξεις....αντε τεμπελαρα δουλευε και ασε την πολυλογια....κουρκουσουρα Θρακιωτικη !!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 





Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Το μονο που δεν εχω βινυλιο απο Φρανκ Τοβει ... Ασε θα βρισω εγω... Καθως ετοιμαζω τη καφετχιερα..γαλλικου.. 🐒
αυτο μαρεσει απο το αλμπουμ
Πάλι καλά, Γαλλικός.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
....πολυ μεγαλη μπαντα οι Crime and the City Θολουθιον, αλλα οχι οι δικοι μου αγαπημενοι οσο ενος πολυ καλου μου φιλου που με παιρνει τηλεφωνο -προ ολιγου- σχετικα με δισκους για να καταληξω "..μονο CD (ανω τελεια ή μικρη παυση) ...βασικα μονο Spotify...στο τσαμπα προγραμμα... απο κει και περα φαγητο αντε και καμμια μπυρα/ουισκι ..." 🐒
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
....πολυ μεγαλη μπαντα οι Crime and the City Θολουθιον, αλλα οχι οι δικοι μου αγαπημενοι οσο ενος πολυ καλου μου φιλου που με παιρνει τηλεφωνο -προ ολιγου- σχετικα με δισκους για να καταληξω "..μονο CD (ανω τελεια ή μικρη παυση) ...βασικα μονο Spotify...στο τσαμπα προγραμμα... απο κει και περα φαγητο αντε και καμμια μπυρα/ουισκι ..." 🐒
Ναι ξέρω ότι θα σου άρεσαν και για αυτό το πόσταρα. Τώρα όσο για το πως ακούει κάποιος με ποιό φορμάτ και τζάμπα ή όχι, δεν με πολυκόφτει να σου πω την αλήθεια. Όπως μπορεί και θέλει. Εγω π.χ. έχω αδυναμία σε καλούς σταθμούς στο ραδιόφωνο (ως γνωστόν).
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
... δεν μπορουμε να αποκοπσουμε το υπερυπσυλο κοστος χρησης/αποκτησης ενος βινυλιακου συστηματως.. (δεδομενου παροντως χρονου και αποτελεσματως), και βεβαια μεταφερω απλα τα λεγομενα μου.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
... δεν μπορουμε να αποκοπσουμε το υπερυπσυλο κοστος χρησης/αποκτησης ενος βινυλιακου συστηματως.. (δεδομενου παροντως χρονου και αποτελεσματως), και βεβαια μεταφερω απλα τα λεγομενα μου.
Δεν με ενδιαφέρει τι διαλέγει ο καθένας να κάνει. Εξαρτάται απο αυτόν. Δεν θα του πω εγω τι να κάνει και ποιό είναι το ¨καλό" του. Εξάλλου δεν είναι ζητήματα ζωής και θανάτου αυτά τα θέματα για να σκάω. Όλα τα θέματα έχουν την διασταση που τους αρμόζει στη ζωή και ο καθένας καλείται να διαλέξει ανα εποχές που και σε τι θα δώσει μεγαλύτερη ή μικρότερη σημασία. Στο τέλος ο λογαριασμός για τον καθένα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top