Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


Μηνύματα
20.123
Reaction score
14.501
Περίεργη η εφορία. Εγώ πήγα τη δήλωση και μόλις πέρασα την πόρτα, πήγα στις πληροφορίες. Την πήρε μια κυρία, την έβαλε στο ανάλογο κουτί και έφυγα, όλα μέσα σε 1 λεπτό!
Εσυ ακόμα δεν ήρθες,φορολογική δήλωση εκανες?

Εγώ αναφερόμουν στην δήλωση του 2015.
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.729
Reaction score
83.485
Η μέρα άρχισε τρομακτικά όταν η σύζυγος μου πρότεινε να πάμε στην παραλία για να παίξει ο μικρός. Τα ίδια βέβαια έλεγε και πριν το μικρό γιατί της αρέσει η θάλασσα γενικώς. Εγώ έπαθα σοκ...
Έλα όμως που ο κολλητός του θα πάει στο Golden Hall και νίκησε η αντρική πλειοψηφία στο σπίτι!!!

Yes!!!!! :party:
 


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Η μέρα άρχισε τρομακτικά όταν η σύζυγος μου πρότεινε να πάμε στην παραλία για να παίξει ο μικρός. Τα ίδια βέβαια έλεγε και πριν το μικρό γιατί της αρέσει η θάλασσα γενικώς. Εγώ έπαθα σοκ...
Έλα όμως που ο κολλητός του θα πάει στο Golden Hall και νίκησε η αντρική πλειοψηφία στο σπίτι!!!

Yes!!!!! :party:
Ερχομαστε κι εμεις, αργοτερα.
Ραντεβου στα lego :lolsign:
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.299
Reaction score
93.802
Είναι λίγο μεγάλα τα κουνούπια φέτος, ή μου φαίνεται;

 



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Καγκουρίνη-Β

Νέα πρωτιά για την ελληνική επιστημονική κοινότητα αποτελεί ο εντοπισμός μιας ουσίας η οποία, σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις, ευθύνεται για τις ικανότητες των Ελλήνων στην αντισφαίριση παραλίας.
Σύμφωνα με ανακοίνωση του Εθνικού Ιδρύματος Ερευνών, μια άγνωστη μέχρι τώρα ουσία βρέθηκε στην ελληνική άμμο, μετά από ανάλυση δειγμάτων από χιλιάδες ελληνικές παραλίες. Η Καγκουρίνη-Β, όπως ονομάζεται, θεωρείται ιδιαίτερα επικίνδυνη καθώς σε υψηλές συγκεντρώσεις προσβάλλει το κεντρικό νευρικό σύστημα προκαλώντας ισχυρές παρενέργειες σε όσους έρχονται σε επαφή μαζί της.

Όπως αναφέρει η ανακοίνωση, χαρακτηριστικά συμπτώματα σε όσους έχουν εκτεθεί σε υψηλές δόσεις της ουσίας είναι το σφίξιμο μυών χωρίς λόγο, η απότομη επιβράδυνση της εγκεφαλικής λειτουργίας, η επαναλαμβανόμενη χρήση της λέξης «σόρι» καθώς και μια έντονη διάθεση του θύματος να ακούσει τρανς και Πάνο Κιάμο. Παράλληλα σε προχωρημένο στάδιο το θύμα έχει έντονες παραισθήσεις, όπως για παράδειγμα ότι είναι ο Ρότζερ Φέντερερ.

Η Καγκουρίνη-Β, όπως ονομάζεται, θεωρείται ιδιαίτερα επικίνδυνη καθώς σε υψηλές συγκεντρώσεις προσβάλλει το κεντρικό νευρικό σύστημα
Ιδιαίτερα ευάλωτοι στην ουσία φαίνονται να είναι οι άντρες ηλικίας 18-30 ετών με εφαρμοστά μαγιό, ωστόσο υπάρχουν αναφορές για συμπτώματα ακόμα και σε άντρες άνω των 50. Σύμφωνα με τις Αρχές, αν υποπτεύεστε ότι κάποιο άτομο έχει έρθει σε εκτεθεί σε υπερβολική δόση Καγκουρίνης-Β, θα πρέπει να αποφεύγετε κάθε επαφή μαζί τους και να καλείτε άμεσα το ΚΕ.ΕΛ.Π.ΝΟ στο 210-5212000.
Ωστόσο αν βρεθείτε περικυκλωμένοι, συνιστούν να πετάξετε το μπαλάκι τους όσο πιο μακριά μπορείτε για να το κυνηγήσουν ή να τους πετάξετε ένα CD της Πάολα ώστε να τους αποσπάσετε την προσοχή και να διαφύγετε.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.627
Reaction score
94.566
Σήμερα: Τζάκι και καρπούζι! :D
 

Μηνύματα
20.123
Reaction score
14.501
Ανεβαίνει απειλητικά ο υδράργυρος: Σήμερα 35°C

Ευτυχώς wi fi έχουμε.


IMG_2157.JPG
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.627
Reaction score
94.566
Γιατί οι δάσκαλοι κάνουν σήμερα εκλογές και όχι σε μερικές μέρες που τα παιδιά δεν θα 'χουν μάθημα; :unsure:
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.837
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top