Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


Μηνύματα
10
Reaction score
16
Σκεφτομαι οτι περσι τετοιο καιρο ετοιμαζα πραγματα κτλ για το ταξιδακι που πηγαμε Χριστουγεννα στη Ρωμη και φετος οχι μονο ταξιδι δεν θα παμε,αλλα θα δουλευω και Χριστουγεννα και πιθανον και Πρωτοχρονια....Ρε παιδια οσοι βγειτε τετοιες μερες τουλαχιστον ριξτε κανενα μπουρμπουαρ παραπανω για τους καημενους τους σερβιτορους που βγαζουν χριστουγεννα με ταπερακι μακαρονια...Και αναθεμα αν περναμε και διπλο μεροκαματο οπως κανονικα οριζει ο νομος...Ουφφ τα ειπα και ξεθυμανα
 



Μηνύματα
158
Reaction score
137
"Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή"

Λοιπόν, έχω μια χαρά ηχεία και συσκευές και θέλω την καλύτερη σύνδεση μεταξύ τους για να τα ευχαριστηθώ και να μην ασχοληθώ ξανά με καλώδια. Τελικά τι γίνεται με το κόστος των καλωδίων ήχου? Υπάρχει ένα όριο τιμής που λες ότι από εκεί και πάνω πληρώνεις παραμύθι? Σίγουρα... Τι στο καλό να αγοράσω και μέχρι πόσα να δώσω?

Αυτό σκέπτομαι...
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.403
Reaction score
74.690
Τούδωσα ένα warning, αλλά έχουμε συμφωνία γιατοθέμα. Ελπίζω να μην είναι αυτό, να το σβήσω αμαείναι.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.914
Reaction score
41.175
Τούδωσα ένα warning, αλλά έχουμε συμφωνία γιατοθέμα. Ελπίζω να μην είναι αυτό, να το σβήσω αμαείναι.
να του δόκεις κι άλλο άμα είναι αυτό!

ΥΓ γιατί τον μάλωσες καλέ; :laugh:
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.455
Reaction score
50.594
- εδώ και ώρα ακούω and also the trees Και ενώ τους ακούω χρόνια, μόλις συνειδητοποίησα την ακουστική συγγένεια τους με τους cocteau twins
 




Μηνύματα
1.842
Reaction score
3.438
Πολλά εγκλήματα έχουν έρθει στο φως, αλλά αυτό της Ρόδου με την κοπέλα με συγκλόνισε.
Βλέποντας στο FB τους δράστες , παιδιά, ήθελα να κλάψω..,

Σε τι κόσμο ζούμε ρε τελικά;;;
Πως μεγαλώνει μια τόσο κακιά ψυχή;
Πως μεγαλώνουν κάποιοι τα παιδιά τους;
Τα μεγαλώνουν ?
Βλέπω τριγύρω παιδάκια το πρωί 6 7 χρονών να πηγαίνουν μόνα τους σχολείο.
Παιδιά του γυμνασίου να φεύγουν από το σπίτι με πλαστικό καφέ και τσιγαρο στο στόμα σαν 50αρης μεσοκοπος που παει οικοδομή
Βλέπω κοριτσάκια 14 15 με βάψιμο ντύσιμο και ύφος Τζούλιας να γυρνάνε σπίτι 4 5 το ξημέρωμα.
Βλέπω φίλες τις κόρης μου (14) να κοιμούνται σπίτι μας και οι γονείς τους να μην τις ψάχνουν για 2 μέρες.
Στο γυμνάσιο να πίνουν μπάφους στις τουαλέτες.
Δεν ξέρω τελικά ποιος φταίει
Που πρέπει να ρίξω τις ευθύνες ή γερνάω και τα βλέπω όλα στραβά ?
 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Βλέπω τριγύρω παιδάκια το πρωί 6 7 χρονών να πηγαίνουν μόνα τους σχολείο.
Αυτό γιατί είναι κακό; Κι εγώ μικρός μόνος μου πήγαινα σχολείο.

Βλέπω φίλες τις κόρης μου (14) να κοιμούνται σπίτι μας και οι γονείς τους να μην τις ψάχνουν για 2 μέρες.
Πού το ξέρεις ότι δεν τις ψάχνουν; Επειδή δεν παίρνουν τηλέφωνο σπίτι σου όπως κάνανε παλιά; Τώρα κάθε παιδί έχει το κινητό του και μπορεί να επικοινωνεί με viber ανά πάσα στιγμή χωρίς να γίνεται αντιληπτό. Τώρα αν οι γονείς δεν τηλεφωνούν σε σένα να επιβεβαιώσουν ότι η κόρη τους λέει αλήθεια ότι κοιμάται σπίτι σου, έχει 2 εξηγήσεις.
Ή ότι οι γονείς εμπιστεύονται την κόρη τους ή ότι όντως δεν ενδιαφέρονται.

Όπως βλέπεις προσπαθώ να δω τα πράγματα από τη θετική πλευρά.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.921
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top