Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569


!!!!
.... μου πανε, δε φοραω εδω και χρονια , ισως το επαναφερω καποια στιγμη ..
 






abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.400
Reaction score
93.992
Μάνο58 μας έλειψες! :)
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
αν θέλεις...σου δίνω σχέδια να φτιάξεις
οι συγκεκριμένοι είναι σκέτο τσαπατσουλιό
μου έφερε πελάτης καμπίνα+μου είπε πόσο του την χρέωσαν και ήθελα να την βάλω φωτιά
 



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Κυκλοφορεί μια μαλακία για χειροκρότημα απ το μπαλκόνι ...

Οι γιατροί και οι νοσηλευτές δε χρειάζονται και ούτε θέλουν κανένα χειροκρότημα, το μόνο που χρειάζονται είναι να κάτσετε όλοι σπίτι σας .
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Αν είναι δυνατόν, 5 το πρωί πάω να πετάξω τα σκουπίδια και βλέπω ένα βαν παρκαρισμένο και με ανοιχτή την πίσω πόρτα, δεν βγήκα και περίμενα, μετά από 10 λεπτά έρχονται δύο τύποι από 25 έως 30 χρόνων τελείως άνετοι με ένα suzuki swift και πάνε προς το βαν ενώ μιλάνε μεταξύ τους αρκετά δυνατά γι' αυτήν την ώρα, βγάζουν κάτι πολύ μεγάλο σαν κουβέρτα και το βάζουν πάνω στην οροφή του swift εγώ συνεχίζουν
να μιλάνε δυνατά μεταξύ τους "όχι έτσι ρε μαλάκα θα μας πέσει βάλτην αλλιώς και πιάστην από κει για να μην γλιστρήσει" και κάτι άλλα, πηγαινοέρχονται στο βαν και σε κάποια φάση βγάζουν μια μπασκέτα τεράστια και σιδερένια αγκομαχάνε και οι δύο και την βάζουν στην οροφή του swift και ψιλό βρίζει ο ένας τον άλλον για να μη γίνει ζημια την έδεσαν και έφυγαν σε ανύποπτο χρόνο σαν κύριοι, τους τράβηξα με το κινητό ενώ το βαν είναι ακόμα εκεί, απλά έλεος!!
 



Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Σκέφτομαι τα λόγια του υπερήλικα γνωστού μου από το τηλέφωνο :

„ Μέχρι ποτε νομιζεις θα πάει αυτή η κατάσταση ?Για μένα,που τον Αύγουστο γίνομαι 93 χρόνων, είναι ιδιαίτερα δύσκολα.Νομιζω πως μου κλέβουν μέρες από το μικρό υπόλοιπο της ζωής μου «. :(
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top