Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Δεν υπάρχει τρόπος στην πλατφόρμα τα ποστς αγγελιών να μην εμφανίζονται στα νέα μηνύματα; Οποιος ψάχνει κάτι μπορεί να πάει να ψάξει στις αγγελίες.
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Αγαπητέ Μελίνα ,
Εγώ δεν κατάλαβα το πρόβλημα σου πάντως .
Όταν είχες εσύ αγγελίες και δεν είχαν πουληθεί εάν θυμάμαι καλά ενημερωνεε ότι ήταν διαθέσιμα .
Εγώ δεν παραπονεθηκα που με έκαναν "επαγγελματια" λόγω των αγγελιών μου και ας μην είμαι κατάστημα .
Ούτε εμπορίο κάνω .
Πράγματα μου είναι που κάθονται κ είναι χρυσοπληρωμενα όλα και αποφάσισα να τα δώσω .
Ελπίζω να καταλαβαίνεις την απορία μου για την αγανάκτηση σου .
Επίσης μπορείς να με βάλεις στην ignore list σου ώστε να μην σε ενοχλώ καθόλου .
Εντελώς φιλικά ....
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Αγαπητέ Μελίνα ,
Εγώ δεν κατάλαβα το πρόβλημα σου πάντως .
Όταν είχες εσύ αγγελίες και δεν είχαν πουληθεί εάν θυμάμαι καλά ενημερωνεε ότι ήταν διαθέσιμα .
Εγώ δεν παραπονεθηκα που με έκαναν "επαγγελματια" λόγω των αγγελιών μου και ας μην είμαι κατάστημα .
Ούτε εμπορίο κάνω .
Πράγματα μου είναι που κάθονται κ είναι χρυσοπληρωμενα όλα και αποφάσισα να τα δώσω .
Ελπίζω να καταλαβαίνεις την απορία μου για την αγανάκτηση σου .
Επίσης μπορείς να με βάλεις στην ignore list σου ώστε να μην σε ενοχλώ καθόλου .
Εντελώς φιλικά ....
Δεν θυμαμαι ποτέ να ειχα τόσες πολλες αγγελίες που να γεμίζουν 2 οθόνες, αν δεν καταλαβαινεις την υπερβολή δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Οτι ζητάω προφανώς θα αφορά τις αγγελίες όλων και τις δικές μου. Δεν μπορώ να τους βάλω όλους στην ignore list, θέσεις υπάρχουν βέβαια και κάθε πρόταση θα εξεταστεί σοβαρά.
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Κάνε ότι καταλαβαίνεις .
Εάν δεις οι αγγελίες δεν είναι καν φετινές .
Ούτε εμένα μου αρέσει να έχω τόσες ,
αλλά όλα είναι χρυσοπληρωμενα κ δεν χρησιμοποιούνται πλέον .
Πολλές είχα να τις ανανεώσω τρίμηνο εάν παρατηρήσεις ...
 










xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Φρικάρετε κι εσείς όπως εγώ; :confused:

Εγώ ακόμα περπατάω και αποφεύγω να πατάω τις ενώσεις όπου είναι εφικτό. Άλλες φορές μετράω τις πλάκες, υπολογίζω τις διαστάσεις τους, ψάχνω κακοτεχνίες σαν κι αυτή που έβαλες, ενοχλούμαι από τις τσίχλες που έχουν αφήσει στρογγυλή μαυρίλα κλπ. :biggrin:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Εγώ ακόμα περπατάω και αποφεύγω να πατάω τις ενώσεις όπου είναι εφικτό. Άλλες φορές μετράω τις πλάκες, υπολογίζω τις διαστάσεις τους, ψάχνω κακοτεχνίες σαν κι αυτή που έβαλες, ενοχλούμαι από τις τσίχλες που έχουν αφήσει στρογγυλή μαυρίλα κλπ. :biggrin:

Μες την καλή χαρά.... :party:

:roflmao:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top