Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
και με το λαπτοπ της τι θα γινει ?
ποιος το μαμεί το λαπτοπ
αφού δεν έσπασε καμιά τζαμαρία έτσι όπως έφυγε πάλι καλά να λες :lol:

αιφνιδιάστηκα :roflmao:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
άσε μην έχουμε τίποτα αυτοκτονίες εδώ πάνω....
κρίμα το κοριτσάκι...
βρε τον Μαρίνο....καψούρα :lol:
 

Μηνύματα
182
Reaction score
399
Καψουρα μέχρι οι Ραμ να αρχίσουν τα μεμορυ Λικ, και ο ες ες ντι τα μπαντ σκέκτορ..
Παλιοπαιγδο Μαρίνο!
 



Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Έβαλα να ακούσω λίγο Stratovarius αλλά ήθελα λίγο παραπάνω μπάσο σε σχέση με τις άλλες φορές, οπότε άλλαξα καλώδια και τώρα πια το μπάσο μου δίνει γροθιά στο στομάχι.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλά άλλαξα target curve.
 


Μηνύματα
182
Reaction score
399
Αναζητώ ένα πρόγραμα -αρκετά εύκολο αν γίνεται- για να σχεδιάσω το εσωτερικό του σπιτιού μου σε 3D μορφή. Φωτορεαλισμό νομίζω είναι ο σωστός όρος. Κάτι σαν αυτό:
4-smart-draw-1564309210.png

Κάποιος καμιά πρόταση;
Δοκίμασα την εφαρμογή στην σελίδα της gikacoustics αλλά θα ήθελα να το πάω λίγο παρακάτω, με περισσότερες λεπτομέρειες.
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Λοιπόν αυτή τη στιγμή σκέφτομαι που να βρίσκεται ο υπαρχηγός της Χρυσής Αυγής;;;
Καλά το γιατί δεν τον παρακολουθούσαν για να τον συλλαβουν με την εκδοση της απόφασης το καταλάβαμε όλοι. Αλλά που να βρίσκεται; Μήπως να τον επικυρήξουν;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Λοιπόν αυτή τη στιγμή σκέφτομαι που να βρίσκεται ο υπαρχηγός της Χρυσής Αυγής;;;
Καλά το γιατί δεν τον παρακολουθούσαν για να τον συλλαβουν με την εκδοση της απόφασης το καταλάβαμε όλοι. Αλλά που να βρίσκεται; Μήπως να τον επικυρήξουν;
η πλάκα είναι να στέλνει και μηνύματα στο 13033 για βόλτες :laugh:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Λοιπόν αυτή τη στιγμή σκέφτομαι που να βρίσκεται ο υπαρχηγός της Χρυσής Αυγής;;;
Καλά το γιατί δεν τον παρακολουθούσαν για να τον συλλαβουν με την εκδοση της απόφασης το καταλάβαμε όλοι. Αλλά που να βρίσκεται; Μήπως να τον επικυρήξουν;
συμφωνειτε με το να παρακολουθούνται ελεύθεροι πολίτες; χμμ, ενδιαφέρον
 




Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.918
Reaction score
7.992
Αναζητώ ένα πρόγραμα -αρκετά εύκολο αν γίνεται- για να σχεδιάσω το εσωτερικό του σπιτιού μου σε 3D μορφή. Φωτορεαλισμό νομίζω είναι ο σωστός όρος. Κάτι σαν αυτό:
View attachment 184196
Κάποιος καμιά πρόταση;
Δοκίμασα την εφαρμογή στην σελίδα της gikacoustics αλλά θα ήθελα να το πάω λίγο παρακάτω, με περισσότερες λεπτομέρειες.
Ευχαριστώ.
Free

Εύκολο με πολλές δυνατότητες και συνεχείς αναβαθμίσεις σε έπιπλα κλπ είδη, μέχρι κι εξωτερικούς χώρους σχεδιάζεις. Προσωπικά με βοήθησε πολύ στην κατασκευή του εξοχικού μου!
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.408
Reaction score
50.364
- στα παραπολιτικά 90,1 δώδεκα με μία είναι ο μπογδάνος , αμέσως μετά , καλαμούκης με μπαρμαγιάννη ( Ελληνοφρένεια ) . . . δηλαδή αυτοί συναντούνται ; . . . :o
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958
Σου έχω πει να μην ακούς πολιτικές εκπομπές!

Βάλε μουσικό σταθμό!
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.097
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top