Δεν μου στελνετε μειλ για τα προσωπικα μυνηματα

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
688
Reaction score
3
Ενω το εχω επιλεξει ποτε μα ποτε δεν μου στελνετε ημειλ οταν εχω καποιο προσωπικο μυνημα.

Μπορουν οι admin/mod να το κοιταξουν?
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.285
δεν ειναι θεμα admin νομιζω , oυτε καποιου προσωπικα , που εχει κανει κατι η εχει πειραξει κατι..

Ειναι θεμα πλατφορμας κ λογικα γινεται αυτοματα η αποστολη του mail

Σιγουρα οι ρυθμισεις ειναι σωστες και το mail κλπ?

αλλιως θα τιμωρηθεις παραδειγματικα, με το ενα ποδι στη γωνια στην ταξη για μια ωρα, και το ενα χερι ψηλα, ενταξει???!!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Εμένα μου σπάει τα νεύρα που μου έρχονται καμμιά 50αριά την ημέρα! :rolleyes:
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Εννοειτε οτι εχω κανει σωστα τις ρυθμησεις για τις ειδοποοησεις αλλα δεν μου ερχετε κανενα μα κανενα μειλ.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Εννοειτε οτι εχω κανει σωστα τις ρυθμησεις για τις ειδοποοησεις αλλα δεν μου ερχετε κανενα μα κανενα μειλ.
Οι ρυθμίσεις σου ήταν λάθος.
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Μα πως οι ρυθμησεις μου ηταν λαθος?
Αφου ακομα και τωρα ΔΕΝ λαμβανω ειδοποιησεις για οτιδηποτε.
Οποτε.....
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Φίλε κάτι έχεις λάθος μάλλον,όλα τα pm έρχονται κανονικά.Μήπως από το mail server που έχεις στέλνει στα spam τα πμ?Δες το λίγο.
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
OXI δεν εχω τιποτα λαθος.
Για πες μου απο ποιο αποστολεα σου ερχωνται εσενα ολα τα mail notifications?

Και δεν εννοω ατομο αλλα κατι σνα π.χ. [email protected].

Παντως ΔΕΝ μου ερχεται απολυτως τιποτα στο mail μου πρεπει καθε φορα να μπαινω στο site για να δω αν εχω προσωπικα μυνηματα ή ειδοποιησεις αλλιως ΔΕΝ....
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Τα μηνύματα δημοσια,που έχεις απαντήσει σου έρχεται μια ειδοποίηση χωρίς να αναγράφει το περιεχόμενο του μηνύματος.
Στα pm στο γράφει σου αναφέρει αναλυτικά το μήνυμα.
Δες το λίγο!
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Οπως προεχω πει ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ στο μειλ μου απο αυτο το site.
 




Μηνύματα
688
Reaction score
3
ΟΚ. Αν δεν γίνεται τίποτα, θα τα βλέπεις από το site.
Αυτο δηλαδη ειναι η λυση σου σαν mod?
Οτι απλα δεν μπορεις να κανεις κατι και χωρις να το τσεκαρεις καν απλα λες οτι δεν υπαρχει λυση και θα βλεπω τις ειδοποιήσεις απο το site?

Να χαρω εγω τεχνικη υποστηριξη του site/forum...

Τι να πω αν αυτο ειναι η επισημη θεση του φορουμ για ενα τετοιου ειδους προβληματος δεν ξερω τι να σας πω....
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Πάμε απ την αρχή γιατί έχεις όρεξη πρωτοχρονιάτικα.

Πας στον Πίνακα ελέγχου στο προφίλ σου.

Μετά στις Λεπτομέρειες επικοινωνίας .
και επιλέγεις αυτά...


Επιλογές μηνυμάτων


    • Αποδοχή συζητήσεων από...
        • Να λαμβάνετε τα ενημερωτικά email του φόρουμ
      • Ενημέρωση με email όταν υπάρχει νέο εισερχόμενο μήνυμα
        Θα λαμβάνετε email για κάθε νέα συζήτηση, σε απαντήσεις υπάρχουσας συζήτησης και όταν σας προσθέτουν σε μία υπάρχουσα συζήτηση.


Ολα αυτά τα κάνεις ΜΟΝΟΣ σου , γιατί ΕΣΥ ξέρεις το password , οχι εμείς.

Καλή χρονιά.
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Να το πουμε ακομα μια φορα.
ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΙΛ ΑΠΟ ΤΟ SITE/FORUM ΣΑΣ.

Και επειδη σαν ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΟ να καταλαβαιτε οτι ηδη τα εχω κανει ολα αυτα απο το πρωτο ποστ που σας εκανα εδω οριστε και μια φωτο να αποδείξει οσα λεω.


Οποτε μηπω ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ δεν φταιω εγω και οι ρυθμησεις που εχω κανει αλλα κατι με το φορουμ και το λογαριασμο μου??????
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Να χαρω εγω τεχνικη υποστηριξη του site/forum...

Τι να πω αν αυτο ειναι η επισημη θεση του φορουμ για ενα τετοιου ειδους προβληματος δεν ξερω τι να σας πω....
Παρότι εγώ μόνο τεχνικά βοηθάω εδώ, δε μπορώ να το αφήσω αυτό ασχολίαστο. ΈΧεις πάρει πρέφα ότι εδώ είσαι φιλοξενούμενος και ο χώρος αυτός (μαζί με όλα τα παρελκόμενα και τα άτομα που απασχολούνται) σου προσφέρονται χωρίς κανένα κόστος (αλλά αντίθετα με πολλούς πονοκεφάλους για τα άτομα που προσφέρουν το χρόνο τους για να λειτουργεί)?

Μήπως είμαστε στο payroll σου και δε το ξέρουμε για να μας μιλάς έτσι;

Επί της ουσίας, εφόσον το σάιτ στέλνει χωρίς κανένα πρόβλημα emails σε αρκετά μέλη που δοκιμάσαμε, το πρόβλημα δεν είναι με το φόρουμ.
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΥ.
ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ.


ΕΙΠΑ απλα οτι απο τη στιγμη που ενα μελος στη προκειμενη περιπτωση εγω εχει ενα προβλημα ΜΕ ΤΟ SITE/FORUM πρεπει σαν τεχνικη υποστηριξη του site/forum να κανετε κατι για να λυσετε αυτο το προβλημα.
Ειναι κατι το τοσο δυσνοητο να το καταλαβετε?

Και το οτι στελνει σε καποια ατομα ειδοποιησεις αλλα οχι σε εμενα και σε καποιους αλλους ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ SITE ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ ΞΕΡΕΙΣ...

Παραδεχτειτε οτι απλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΛΥΣΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και αστε τα αλλα κατα μερος με το να κανετε μπαλακι τις ευθυνες στο εκαστοτε μελος για να μην ασχολειθητε αλλο.....
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.403
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top