Δεν μου στελνετε μειλ για τα προσωπικα μυνηματα

Status
Not open for further replies.

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
ΣΤΑΝΤΑΡ εχουν κι αλλοι αυτο το προβλημα απλα ισως ή τους αγνοητε οπως κανετε με εμενα ή απλα δεν τους ξερετε ακομα.
ΜΗΝ πειράξεις το προφίλ σου για 15 λεπτά. Σου στέλνω ένα δοκιμαστικό πμ.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
@fits79 Οκ. Μπαίνοντας στο δηλωμένο email σου, θα πρέπει να έλαβες ειδοποίηση για το πμ Δοκιμή 3. Είναι όντως έτσι;
 
  • Like
Reactions: vet

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Με yahoo δεν πρόκειται να δουλέψει, το βλέπει bounced η πλατφόρμα .
Ας κάνει ενα gmail.
 





Μηνύματα
688
Reaction score
3
Το αρχικο μειλ που ειχα ηταν @hotmail.com αλλα τσιφος μετα δοκιμασα αλλο @hotmail.com μετα δοκιμασα @yahoo.gr αλλα παλι τσιφος.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ MAIL ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ.

Θα δοκιμασω και με ενα gmail αλλα παλι δεν νομιζω να αλλαξει κατι.
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Δοκιμασα μολις και με @gmail.com κλασικα τσιφος για ακομα μια φορα ουτε μειλ επαληθευσης δεν μου ηρθε.
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Δοκιμασα μολις και με @gmail.com κλασικα τσιφος για ακομα μια φορα ουτε μειλ επαληθευσης δεν μου ηρθε.
Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο .
Εξαντλήσαμε κάθε περίπτωση.
Αν εξακολουθείς να πιστεύεις πως αδιαφορούμε για το πρόβλημά σου, μπορείς να μου ζητήσεις ενα ban forever , να ησυχάσουμε όλοι μας,
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Μάλλον θές καινούργιο υπολογιστή !!!!!! Γιά σκέψου το ......:thumbsup:
Μαλλον λες βλακειες. Για σκεψου το.

Πως γινεται σε ολα, μα ολα, μα ολα, μα ολα τα φορουμ/sites που εχω βαλει τα ιδια ακριβως mail accounts να δουλευουν ολα ΑΨΟΓΑ χωρις απολυτως κανενα προβλημα και ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ να υπαρχουν προβληματα?

Λοιπον θα το ψαξω λιγο περισσοτερο μονος μου και βλεπουμε.
 

I

iason

Guest
Μαλλον λες βλακειες. Για σκεψου το.

Πως γινεται σε ολα, μα ολα, μα ολα, μα ολα τα φορουμ/sites που εχω βαλει τα ιδια ακριβως mail accounts να δουλευουν ολα ΑΨΟΓΑ χωρις απολυτως κανενα προβλημα και ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ να υπαρχουν προβληματα?

Λοιπον θα το ψαξω λιγο περισσοτερο μονος μου και βλεπουμε.
Ο νοών νοείτω !
 



Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Εγω εχω προβλημα και περνω καθε μερα τηλ τον κυριο Αρβανιτακη και τον κυριο Zizik αλλα δεν μου δινουν σημασια ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ..... και το μονο που μπορεσα να κανω ειναι να μαθω να ζω με το προβλημα μου. :p
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.324
Reaction score
93.910
Εγω εχω προβλημα και περνω καθε μερα τηλ τον κυριο Αρβανιτακη και τον κυριο Zizik αλλα δεν μου δινουν σημασια ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ..... και το μονο που μπορεσα να κανω ειναι να μαθω να ζω με το προβλημα μου. :p
Δώστε δημόσια τα τηλέφωνα των κυρίων Αρβανιτάκη και zizik μήπως μπορέσουν να μάθουν και σε άλλους να ζουν με το πρόβλημά τους. :p
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.722
Εγω εχω προβλημα και περνω καθε μερα τηλ τον κυριο Αρβανιτακη και τον κυριο Zizik αλλα δεν μου δινουν σημασια ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ..... και το μονο που μπορεσα να κανω ειναι να μαθω να ζω με το προβλημα μου. :p
Το δικό μου πρόβλημα είναι πως θέλω να έρθω όταν θα έχετε αυτό που μ' αρέσει αλλά εσύ θηλάζεις. :p
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.409
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top