Διακοπές 2021



Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
Αργήσατε.
Και εγώ άργησα δηλαδή
IMG-eb82a232f8250855657bc71fddf8b245-V.jpg

Με το ειδικά σχεδιασμένο πλευστό βοήθημα αποφυγής υγρασίας μετεγχειρητικού τραύματος ανήμερα Αγίου Γεωργίου (βοήθεια μας)
 



xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Έχω κλείσει αεροπορικά για Ηράκλειο. Τέλος Ιουνίου που θα έχει δράσει πλήρως το εμβόλιο.

Μας παραχωρεί έναν όροφο από το σπίτι της η κολλητή της συζύγου και κουμπάρα μας. Με πισίνα και ιδιωτική πλαζ. Θα τους παρατάω και θα εξαφανίζομαι. :dance2:
 


ifievadam

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
509
Reaction score
356
Διακοπες περιηγητικες! Λεω* να περιηγηθουμε επι αυτοκινητου για καμια δυο εβδομαδες, τα παράλια Ιονιου. Απο Ηγουμενιτσα μεχρι Ηλεια (παρακατω πηγαμε σχετικα προσφατα), φυσικα με 2ημερες μεταβασεις στα νησια (για ανανεωση εντυπωσεων, αφου τα επισκεφθηκαμε προ ετων). Αν ολα πανε καλα με τα εμβολια...



*αν συμφωνησει τελικα η μανδαμ🥰
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Να δούμε πότε θα αποφασίσει να άρει ο παλαμάκιας την αναστολή αδειών που εδώ και σχεδόν 1,5 χρόνο καλά κρατεί διότι με κλανιές αυγά δεν βάφονται και με ρεπό διακοπές δεν γίνονται...
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
-> ουτε φετος ουτε ποτε. :boast:
σορρυ ειναι δεοντολογικο, οπως δεν εχω παει δεν προκεται κατι παραπανω απο το προβλεπομενο σαβατοκυριακο ή και 2 οπου με βγαλει ο δρομος. + μια δυο μερες.
περναω τις μερες αδειας στο διαμερισμα μου.
το ολο πραμα ειναι αδιακοπο.-
θα προσπαθησω να κανω μια βολτα αν επιτραπει απο νομοθεσια μεχρι τον @costas EAR να πιουμε 2 ποτηρια malta στο μπαλκονι...στο κηπο...σιγα μην κατεβω στο immersive..
ισως και να κανω καμμια βουτια στα πατρια εδαφη οπου και μεγαλωσα και διατυρηται ενα εξωχικο καταφυγειο.. απο την οικογενεια. αλλα τιποτα περισσοτερο , διακοπες ποτε.-
 

Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
11 ιουνιου παω Ναξο για ενα 4ημερο για πεστε κατι καλο
βολτιτσα αγορες παραλιες χωρια φαγητο
δεν θα εχω αυτο
Εάν κατάλαβα καλά δεν θα έχεις αυτοκίνητο.
Γράψε και περιοχή που θα μείνεις για να σε κατατοπισουμε.
Αντέχεις ποδαροδρομο ?
 

Μηνύματα
908
Reaction score
333
Εάν κατάλαβα καλά δεν θα έχεις αυτοκίνητο.
Γράψε και περιοχή που θα μείνεις για να σε κατατοπισουμε.
Αντέχεις ποδαροδρομο ?
το μονο που ξερω ειναι οτι θα μεινω κοντα στο λιμανι
 


TGD

Μηνύματα
6.985
Reaction score
7.073
Η οικογένεια έκλεισε το ίδιο σπίτι με πέρυσι και προπερσι για Ιούλιο και Αύγουστο. Το πόσες μέρες θα έχουμε συνεχόμενες διακοπές δεν είναι ακόμα γνωστό...
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top