Διακοπές 2021




Μηνύματα
552
Reaction score
802
Καλησπέρα σε ολους η σκέψη φέτος, να πάμε 15 ημέρες τον Ιούλιο στην ευρύτερη περιοχή της Ακράτας,εως Αίγιο,Διακοπτό,Καλάβρυτα,πρώτη φορά σε αυτά τα μέρη,αξίζει; ευχαριστώ.
 








Μηνύματα
8.991
Reaction score
12.407
Λονδίνο;
Νάί..πού αλλού θα έβραζε έτσι ο τόπος :laugh:..ευτυχώς αύριο μεθαύριο 12 με 18 ..οι σκοροι τα ανάσκελα απο ασιτία..δεν προλαβαίνουν να μπούνε τα μάλλινα στην ντουλάπα..καημό το έχω να με τσιμπήσει κουνούπι :roflmao::roflmao:
 
Last edited:


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Με έπρηξαν το πρωί να κατέβω μαζί τους στην παραλία. Μου είπαν ότι θα είμαστε μόνοι μας. Πήγα και είδα κόσμο όπως φαίνεται στη photo. Έφυγα και πήγα για καφέ. :biggrin:

IMG_20210701_141933~2.jpg
 


ika

News
Μηνύματα
13.767
Reaction score
12.832
11 ιουνιου παω Ναξο για ενα 4ημερο για πεστε κατι καλο
βολτιτσα αγορες παραλιες χωρια φαγητο
δεν θα εχω αυτο
Ελπίζω να πέρασες καλά.
Μου αρέσει η δυτική πλευρά, από Αγ Άννα και κάτω μέχρι Βίγλα.
Συνήθως αράζαμε στον Μάραγκα, αλλά Αύγουστο μήνα και κάναμε εκδρομούλες.
Προκόπης και Αγ Άννα είχαν πάρα πολύ κόσμο και τα απέφευγα για μπάνιο.
Την Χώρα επίσης την απέφευγα γιατί το βράδυ γινόταν πανζουρλισμός, όλοι εκεί πήγαιναν.
Αν έχεις αυτοκίνητο, η Απείρανθος και ο Πάνορμος δυτικά του νησιού μου άρεσαν, αλλά ψιλοταλαιπωρία να πας.
Πολύ ωραία θέα στη Γκρόττα.

Ο συμφορουμίτης Makis.Pol θα έχει πιο έγκυρες πληροφορίες. Μόνο το avatar του φτάνει.
 
Last edited:

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Η συγκεκριμένη παραλία είναι ιδιωτική. Ο οικισμός που βρίσκεται είναι "κλειστός" και η είσοδος στην πύλη επιτρέπεται μόνο σε ιδιοκτήτες και δηλωμένους επισκέπτες. Ακόμα λείπουν αρκετοί και έχει σχετική ησυχία.
 

ika

News
Μηνύματα
13.767
Reaction score
12.832
Με έπρηξαν το πρωί να κατέβω μαζί τους στην παραλία. Μου είπαν ότι θα είμαστε μόνοι μας. Πήγα και είδα κόσμο όπως φαίνεται στη photo. Έφυγα και πήγα για καφέ. :biggrin:

View attachment 216888
Λόγω του κόσμου έφυγες ή λόγω του κύματος;
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Λόγω του κόσμου έφυγες ή λόγω του κύματος;
Είναι γνωστό στους φίλους μου ότι δεν με εξιτάρει η θάλασσα ως κύριος λόγος διακοπών. Όπως και δεν μπορώ τον κόσμο όταν ξεπερνάει τα ...2-3 άτομα. :biggrin:

Ήμουν εγώ και 5 γυναίκες μαζί με 5-6 παιδιά. Βαρέθηκα ήδη που το έγραψα... Βρήκαμε και καμιά δεκαριά ξένους κάτω, οπότε τους άφησα κι εξαφανίστηκα αναζητώντας κλιματιστικό και ησυχία.

Υ.Γ. Θα είχα την υπομονή να κάτσω μέχρι μια ώρα μαζί τους αλλά δεν υπήρχε λόγος. Φαντάσου ότι τους πήγα στις 11 το πρωί και τώρα που είναι 19:20 δεν έχουν γυρίσει... 😱

Θα έχουν πει τις μαλ@κίες του αιώνα.
 

ifievadam

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
509
Reaction score
356
"Ιδιωτική παραλία"; μπα, δε νομιζω - ιδιωτικη αυθαιρεσια ναι!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.541
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top