Δοκιμή του Mede8er MED400X

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.154
Reaction score
93.263
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Αναπαραγωγή της ταινίας από αρχείο iso χωρίς τα μενού.
 

Μηνύματα
784
Reaction score
73
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Αναπαραγωγή της ταινίας από αρχείο iso χωρίς τα μενού.
Γιάννη ευχαριστω...

Χωρίς το μενού πως διαλέγεις Ελληνικούς πχ. υποτιτλους..? ξέρεις..?
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Χωρίς το μενού πως διαλέγεις Ελληνικούς πχ. υποτιτλους..? ξέρεις..?
Από το remote επιλέγοντας το πλήκτρο subs εμφανίζονται όλες οι διαθέσιμες γλώσσες.
 


Μηνύματα
1
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

καλησπερα κι απο εμενα.
αντιμετωπιζω αρκετα προβληματα με το mede8er400x2 και καποια απο αυτα ειναι τα εξης:
ενω το συνδεσα με τον υπολογιστη με ethernet και το ειδε κανονικα στο δικτυο,με το που εκανα αναβαθμιση ο υπολογιστης δεν το εβλεπε πια και οταν προσπαθουσα να κανω log in απο το mede8er στον φακελο shortcuts που ειχε δημιουργηθει,εβαλα ως username και password guest και την ip,αλλα μου εβγαζε το μηνυμα 'logon fail'.
παραλληλα,πηρα και το πληκτρολογιο με το οποιο δεν μπορω να πληκτρισω τιποτα οταν μπαινω facebook. τελευταιο,δεν φορτωνει καθολου το yahoo,ενω δηλαδη δινω username και password,μετα ωγαζει απλα μια λευκη εικονα.
θα με βοηθουσε πολυ οποιαδηποτε βοηθεια σας,μιας και μεχρι τωρα το mede8er μου ειναι σχεδον αχρηστο.
ευχαριστω.
 


Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Ξεθάβω το νήμα για να ρωτήσω:
FLAC files: τα πάιζει αλλά δεν βλέπει τα TAGS (ενω τα APE files και τα παίζει και βλέπει και τα TAGS τους)
Υπάρχει λύση για τα TAGS των FLAC;
Φοράει firmware 4..0.5
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Ξεθάβω το νήμα για να ρωτήσω:
FLAC files: τα πάιζει αλλά δεν βλέπει τα TAGS (ενω τα APE files και τα παίζει και βλέπει και τα TAGS τους)
Υπάρχει λύση για τα TAGS των FLAC;
Φοράει firmware 4..0.5
Από την mede8er μου είπαν ότι δεν γίνεται...
 

Μηνύματα
73
Reaction score
6
Καλησπέρα και πολύ υγεία σε όλους .

Δεν ξέρω εάν παρακολουθεί κανένας το συγκεκριμένο νήμα σχετικά με τον MED400X , αλλά εάν παρεμπιπτόντως το βλέπει ίσως να μπορεί να με βοηθήσει σχετικά με ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω .

Έβαλα σε λειτουργία έναν MED400X που είχα , το οποίο συνέδεσα με μια TV στο υπνοδωμάτιο , ώστε μέσω οικιακού δικτύου να βλέπω ταινίες που έχω στο PC μου σε ένα άλλο δωμάτιο .

Και το PC και ο MED400X είναι συνδεδεμένα στο ίδιο router ενσύρματα .

Όμως με τίποτα δεν μπορώ να δω το PC μου από το MED400X .

Στην επιλογές Network με βγάζει My Shortcuts και τίποτα άλλο , εκτός του να χρησιμοποιήσω το MENU για να κάνω add κάποια IP , στην οποία βάζω την IP του PC αλλά και πάλι τίποτα.

Οπότε εάν κάποιος μπορεί να μου δώσει τα φώτα του θα ήμουν υπόχρεος.

Σημ. : Ιντερνετικο ραδιόφωνο πιάνει μια χαρά οπότε δίκτυο υπάρχει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων .
Φιλικά Δημήτρης
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top