Δοκιμή του Mede8er MED400X

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Καλά αυτό το Avatar σε όλες τις εκδόσεις που κυκλοφορεί,πρέπει να γίνει sticky σε όλα τα φόρα παγκοσμίως!
Σε mkv,mp4,avi,ts,cam,extended,limeted κλπ παντού είναι σημείο αναφοράς!:624:

Ταινία CGI για να κρίνουμε κινηση.Μη :441:
Σιγά το βαρύ αρχείο..
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Εδώ οι ιντερνετικοί ραδιοφωνικοί σταθμοί,δουλεύουν μια χαρά με την 4.0.5beta:

Search engine:


Και εδώ ο σταθμός που διάλεξα να ακούσω
Είμαι και εχω κάτοχος ενος MED400X MINI . Για να βλεπω τους ελληνικούς σταθμους στο internet radio κανω κάποιες ρυθμίσεις στο μηχανάκι ( βλεπω μόνο ξένους σταθμούς) ?
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Κανε ένα search με τη λέξη greek,Greece κλπ και θα σου βγάλει τους περισσότερους.
 



Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Ταινία CGI για να κρίνουμε κινηση.Μη :441:
Σιγά το βαρύ αρχείο..

Μικρό μου γλυκό και αθώο αγόρι :142::204:...πόσο δεν ξέρεις τα Realtek :116:
 

Μηνύματα
18
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Τι έγινε?Κανείς δεν το έβαλε ακόμα?Εντυπώσεις?
Έβαλα κι εγώ το τελευταίο update και επιβεβαιώνω ότι η ποιότητα των υποτίτλων είναι πλέον Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Η! Προσωπικά χρησιμοποιώ Arial Bold που δείχνει άρτια με οποιοδήποτε background.
Κατά τ' άλλα, όλα, μα όλα, είναι ακριβώς ίδια! Εικόνα κλπ. ίδια, και επίσης δεν είχα ουδέποτε θέμα με την κίνηση κλπ. (έχω το 24Hz στο Off)
 


Μηνύματα
146
Reaction score
445
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Παιδια μια βοηθεια πηγα να ανοιξω το 400χ mini κσι μενει κολημμενο στο σημα του!!δεν εχω κανει αναβαθμιση απο τον φεβρουαριο!!τα τιναξε??χρειαζεται καμμια αναβαθμιση για να ξεκολλησει??help me
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Εχει βγει αναβάθμιση η 4.0.5 εδώ και λίγες εβδομάδες.Δοκίμασε να την περάσεις μήπως λυθεί το πρόβλημα.
 

Μηνύματα
146
Reaction score
445
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση αλλα τιποτα!συνεχεια κολλαει στο αρχικο σημα της εταιρειας!λες να με αφησε χρονους??:435:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.316
Reaction score
93.879
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Γιατί δεν το στέλνεις εδώ για να το κοιτάξουν? Αλήθεια πόσα χρόνια εγγύηση έχουν τα mede8er?
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Στείλτο στον Αποστόλη καλύτερα να το δει.Αν θυμάμαι καλά τα περσινά μοντέλα έχουν 2 χρόνια εγγύηση.
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση αλλα τιποτα!συνεχεια κολλαει στο αρχικο σημα της εταιρειας!λες να με αφησε χρονους??:435:

Αποσύνδεσέ το από την πρίζα, πάτησε 2-3 φορές το on off στην πρόσοψη της συσκευής (όχι στο τηλ/ριο) και ξανασύνδεσέ το στο ρεύμα.
Πολλές φορές ένα restart βοηθά να στρώσει. :107:
 

Μηνύματα
70
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Καλησπέρα,χρόνια πολλά και καλή χρονια, προσπαθώ να συνδέσω το mede8er 400Χ2 στο δίκτυο μου ενσύρματα, έχω windows 7, η συσκευή συνδέεται κανονικά στο δίκτυο αυτόματα και βλέπει το pc ως workgroup, κάνω enter, εμφανίζεται το όνομα του pc και όταν προσπαθώ να μπω μου ζητάει username και password, τι πρέπει να κάνω;
ευχαριστω
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

¨εχεις ορίσει users και password για τα shared folders στον υπολογιστή σου?
 

Μηνύματα
70
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Ναι, τα βρήκα, όλα λειτουργούν άψογα! Φοβερό media player, διαβάζει κατευθείαν από το δίσκο τα πάντα! Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
43
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

To 400X2 τι διαφορά έχει απο το 400Χ εκτός του ότι είναι νέο μοντέλο? Γιατί είδα η αντιπροσωπεία δίνει το Demo 85 Ευρώ.
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Εχει πιο ισχυρό επεξεργαστή,καλύτερη εικόνα,κίνηση και firmware που βελτιώνεται συνεχώς!
 

Μηνύματα
70
Reaction score
0
Απάντηση: Δοκιμή του Mede8er MED400X

Παρατήρησα στο πληκτρολόγιο του player ότι δεν αυξομειώνεται η ένταση του ήχου όταν τα αρχεία έχουν ήχο DTS νομίζω , έτσι είναι η λειτουργία του;
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.610
Μηνύματα
2.867.835
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top