ΕΣΒΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

Status
Not open for further replies.

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Καποιος moderator (προφανως απο βιασυνη) εσβησε την αναρτηση μου για το δευτερο ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ Acoustic Solid πικαπ που εχω, νομιζοντας οτι ειναι διπολαναρτηση...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στο μελλον... Τωρα πρεπει να την ξαναγραψω.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
για αρχή διάβασε τον κανονισμό λειτουργίας....και μόλις τον εμπεδώσεις ξανα γράψε όπως πρέπει εκεί που πρέπει
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Καποιος moderator (προφανως απο βιασυνη) εσβησε την αναρτηση μου για το δευτερο ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ Acoustic Solid πικαπ που εχω, νομιζοντας οτι ειναι διπολαναρτηση...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στο μελλον... Τωρα πρεπει να την ξαναγραψω.
Οι αγγελίες έχουν κοινούς βραχίονες και γι' αυτό διαγράφηκε. Κι αν επαναληφθεί θα ξαναδιαγραφεί.
 


Μηνύματα
295
Reaction score
837
Καποιος moderator (προφανως απο βιασυνη) εσβησε την αναρτηση μου για το δευτερο ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ Acoustic Solid πικαπ που εχω, νομιζοντας οτι ειναι διπολαναρτηση...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στο μελλον... Τωρα πρεπει να την ξαναγραψω.
blac
την ξανα έγραψε :laugh:
Μα είναι Πολιτεία της Τέχνης, piano black
 


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
την ξανα έγραψε :laugh:
Δεν υπαρχουν κοινοι βραχιονες, ουτε υπαρχει καποια αγγελια μου για βραχιονες... Απλα τα δυο πικαπ εχουν κοινο mount για βραχιονες και μπορουν να εναλλαχθουν μεταξυ τους.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
μας συγχωρειτε πολυ αγαπητε, μη τους μαλωνετε πολυ τους διαχειριστες, δε τα κονομανε και πολυ, ειναι δυσκολο το εργο τους, δε θα επαναληφθει.
Συγγνωμη που σας βαλαμε χωρις να το θελουμε σε τετοιο κοπο να ξαναγραψετε το "state of the art " ολο αυτο απ την αρχη.
οπως ειπατε πριν " ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στο μελλον", θα γινει...
 


Μηνύματα
295
Reaction score
837
μας συγχωρειτε πολυ αγαπητε, μη τους μαλωνετε πολυ τους διαχειριστες, δε τα κονομανε και πολυ, ειναι δυσκολο το εργο τους, δε θα επαναληφθει.
Συγγνωμη που σας βαλαμε χωρις να το θελουμε σε τετοιο κοπο να το ξανακανετε ολο αυτο απ την αρχη.
Εν πάση περιπτώσει ας ειμεθα μεγαλοψυχοι...
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Δεν υπαρχουν κοινοι βραχιονες, ουτε υπαρχει καποια αγγελια μου για βραχιονες... Απλα τα δυο πικαπ εχουν κοινο mount για βραχιονες και μπορουν να εναλλαχθουν μεταξυ τους.
γι αυτό είπα διάβασε τον κανονισμό
και η εναλλαγή-ανταλλαγή εφόσον αναφέρθηκε σε μία αγγελία θεωρείται μέρος της

εδώ δεν είναι χώρος ούτε για παρατηρήσεις..ούτε για υποδείξεις
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Οι αγγελίες έχουν κοινούς βραχίονες και γι' αυτό διαγράφηκε. Κι αν επαναληφθεί θα ξαναδιαγραφεί.
Θελετε να πειτε οτι δυο πικαπ του ιδιου ιδιοκτητη δεν μπορουν να εχουν τον ιδιο βραχιονα? Πλακα κανετε?

Σβηνετε την αγγελια μου γιατι εχω πολλους βραχιονες και πολλα πικαπ?
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Οι δυο αγγελίες προσφέρουν κοινούς βραχίονες και κεφαλές.

Επίσης, δε θα πιάσουμε συζήτηση. Αν κάτι βρίσκεται σε δυο αγγελίες διαγράφεται. ;)

Όπως θα διαγραφεί το παρόν νήμα που δεν έχει θέση στις αγγελίες.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Σβηνετε την αγγελια μου γιατι εχω πολλους βραχιονες και πολλα πικαπ?
όχι σβήστηκε γιατί έχεις 2 πικαπ με τον ίδιο βραχίονα αναφορά και στις 2 αγγελίες
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.397
Reaction score
27.683
Ανέβασε αγγελία μόνο το πικάπ και για τους βραχίονες βάλε link την άλλη αγγελία.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
όχι σβήστηκε γιατί έχεις 2 πικαπ με τον ίδιο βραχίονα αναφορά και στις 2 αγγελίες
Σας απαντω λοιπον...,. ΕΧΩ ΔΥΟ ΒΡΑΧΙΟΝΕΣ ΙΔΙΟΥΣ και εχω και 47 ακομα.... και 18 πικαπ εχω και μαλιστα το ενα τρεις φορες και δυο ακομα δυο φορες... Δεν εχω δικαιωμα?

_SOT1158.jpg


Δηλαδη αν βαλω δυο απο τα πικαπ μου αγγελια με δυο ιδιους βραχιονες εσεις θα μου το απαγορευσετε?
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Ανέβασε αγγελία μόνο το πικάπ και για τους βραχίονες βάλε link την άλλη αγγελία.
κ έτσι θα του τα σβήσουμε...γιατί έχει πολλά πικαπια κ πολλούς βραχίονες αφού
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.043
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top