ΕΣΒΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

Status
Not open for further replies.


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ρε νταχαρη αστοδιαλο...τι τον εδιωξες τον ανθρωπο. Τοσο καιρο ψαχνω εναν σοβαρο ανθρωπο με τοσα πικαπ κ πας κ τον διωχνεις;
Φιλε μπουκαλομπακάλη(δεν ξερω και πως το προφερεις), εσενα ψαχνω τοσο καιρο. Ειμαι...ευαλωτη. Μονο αν γυρνουν γυρω μου 15+ πικαπ, νιωθω σιγουρια..Θα κανω τα παντα για να μαθω πως βγαζεις 30 κυκλους με 15 βατ λαμπα χωρις σαμπ...😅😅😅😅please
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Ρε νταχαρη αστοδιαλο...τι τον εδιωξες τον ανθρωπο. Τοσο καιρο ψαχνω εναν σοβαρο ανθρωπο με τοσα πικαπ κ πας κ τον διωχνεις;
τον βλέπεις να έφυγε....?
για σας πάλι δούλεψε το σύστημα.... :laugh:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Φιλε μπουκαλομπακάλη(δεν ξερω και πως το προφερεις), εσενα ψαχνω τοσο καιρο. Ειμαι...ευαλωτη. Μονο αν γυρνουν γυρω μου 15+ πικαπ, νιωθω σιγουρια..Θα κανω τα παντα για να μαθω πως βγαζεις 30 κυκλους με 15 βατ λαμπα χωρις σαμπ...😅😅😅😅please
και που να δεις κάτι βραχίονες που έχει....:whistling::lol:
 


Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Καποιος moderator (προφανως απο βιασυνη) εσβησε την αναρτηση μου για το δευτερο ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ Acoustic Solid πικαπ που εχω, νομιζοντας οτι ειναι διπολαναρτηση...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ στο μελλον... Τωρα πρεπει να την ξαναγραψω.
Hide and Seek _ _r_BabyYoda _ Baby Yoda _ Grogu.gif
 



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.658
Περίπου 12 χρόνια ως συντονιστής των αγγελιών, έχω αντιμετωπίσει μερικούς, λίγους βεβαίως, σαν τον φίλο "μπακάλη".
Αυτός όμως έχει κάτι πιο "πικάντικο" στην πέννα του.
Προτείνω να τον αφήσετε να εμπλουτίσει την ιστοσελίδα με τις γνώσεις, την κοσμοθεωρία και την ιδιαίτερη συμπεριφορά του.
Καιρό είχαμε να δούμε μέλος με τέτοια "ηχηρή" παρουσία.

Άκου δεκαοχτώ πικάπ με δύο βραχίονες. :biggrin:
 





Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Αυτός όμως έχει κάτι πιο "πικάντικο" στην πέννα του.
Προτείνω να τον αφήσετε να εμπλουτίσει την ιστοσελίδα με τις γνώσεις, την κοσμοθεωρία και την ιδιαίτερη συμπεριφορά του.
Καιρό είχαμε να δούμε μέλος με τέτοια "ηχηρή" παρουσία.

Άκου δεκαοχτώ πικάπ με δύο βραχίονες. :biggrin:
Στο μυαλό μου είσαι
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Ήπια.... Ανά μια ώρα από τις 12 πίνω...
ρε συ πετράν...αν είναι να πίνεις μια δεξαμενή κάθε βράδυ...μήπως να το ξανασκεφτείς να τρως τίποτα?αφού βλέπεις δεν περνά :laugh:
 



Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top