ΕΣΒΗΣΕ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

Status
Not open for further replies.



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Ένας για κάθε χαμένο σώμα... 🙄
χαμενο κορμι ... ειναι η μεταφραση του ονοματως της μπαντας, προφανως επειδη οντως ειναι εδω που τα λεμε (αστειευομενοι δηλαδη οπως και οι ιδιοι) ... παραυτα ειναι απο τις πιο μακροβιοτερες ελληνικες μπαντες (δε νομιζω δηλαδη να υπαρχει και μακροβιεστερη?! -ισως οι last drive, αλλα ηταν ενα διαστημα ενενεργοι) και βεβαια ορισμους του αντεγκραουντ.
οι σωληνες ειναι το γνωστο τους κομματι, εχουν μια εκτεταμενη δισκογραφια (ακομα και εγω δεν τα εχω ολα σε φυσικη μορφη, εχω καποια).
 
Last edited:

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
ανεβασε αγγελια για σουπερ χαιπερ χαλιεντ πικαπ και θα ερθει αυτος σε σενα...με καθε μεσο.. 🐒
edit: το ξανασκεφτηκα, βαλε 2-3 (διαφορετικες) για να το δει σιγουρα..
Αν χρειαστεί θα βγω στους δρόμους να ψάξω με kaizer - τρελο λαγονικο...

IMG_20210107_212856_compress52.jpg
 


Μηνύματα
2.196
Reaction score
2.719
Buckalis που είναι η αγγελία σου;
Ενδιαφέρομαι για τον τριπλο βραχιονα.
Αποτι κατάλαβα το πικάπ σου έχει 3 βραχίονες,έναν για τις χαμηλές συχνότητες,έναν για τις μεσαίες και έναν για τις υψηλές.
Παγκόσμια αποκλειστικοτητα μυρίζομαι.
Mr Βuckalist απαντήστε εδώ.
 





Μηνύματα
2.091
Reaction score
5.464
ειστε ολοι off topic
Εχεις δικιο ρε Γιαννη, ΓΙΑΤΙ ΕΣΒΗΣΕ Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ ,ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΕΙΧΕ ,ΚΑΙ ΒΕΝΖΙΝΗ,ΚΑΙ ΠΛΑΤΟ ΚΑΙ ΒΡΑΧΙΟΝΕΣΣΣΣΣ,ουστ απ εδω πολυκαναλοι,τη Λουκα θα φερω για αφορισμο :roflmao:
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Buckalis που είναι η αγγελία σου;
Ενδιαφέρομαι για τον τριπλο βραχιονα.
Αποτι κατάλαβα το πικάπ σου έχει 3 βραχίονες,έναν για τις χαμηλές συχνότητες,έναν για τις μεσαίες και έναν για τις υψηλές.
Παγκόσμια αποκλειστικοτητα μυρίζομαι.
Mr Βuckalist απαντήστε εδώ.

Πιστευω να γνωριζεις για τη χρησιμοτητα των πολλαπλων βραχιονων ετσι? η κανεις πλακα να φαναστω ?
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.515
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top