Είναι οι λαμπάτοι ενισχυτές επικίνδυνοι για την ανθρώπινη ακοή;

Status
Not open for further replies.


Μηνύματα
118
Reaction score
98
Απο προσωπικη εμπειρία δεν ξέρω αν είναι επικίνδυνοι για την ακοή τό μόνο πρόβλημα που έχω είναι οτι πέφτουν οι μπαταρίες των ακουστικών μου.
Ενα πρόβλημα που υπάρχει και θέλει προσοχή μεγάλη είναι οταν θέλουμε να αλλάξουμε λάμπες εξόδου να μήν είναι ζεστός γιατί καίνε οι λάμπες και κατά συνέπεια έχουν καεί τα δακτυλικά μου αποτυπώματα.
Για αυτό τον νού σας!!!!!!
Υ.Γ. παρακαλώ πολύ όπως χρησιμοποιείτε γάντια
 

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Μετα απο μερικα μολις λεπτα ακροασης ενοιωσα απο την περιοχη των λοβων την θερμοκρασια του σωματος μου να ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ,και στη συνεχεια δυσκολια στην αναπνοη και ζαλη,που αμεσως καταλαβα πως οφειλοταν...

Μήπως προηγουμένως σου είχε πει τιμή ο Ιωνάς?
 

Μηνύματα
118
Reaction score
98
Παιδια ο φιλος δεν τρολαρει. Ειναι επισης σύνηθες οταν ακους mc κεφαλές να εχεις πρήξιμο στα γεννητικά όργανα με αποτέλεσμα να πρεπει οπωςδηποτε να γ@μησεις μετα απο εστω 30 λεπτά ακροασης.
Καλησπέρα σας χαμηλοεξοδη κεφαλή χρειάζεται η υψηλοεξοδη mc γιατί δεν το γνώριζα και έχω mm και δυστυχώς δεν μπορώ να τον καμαρώσω
 
Last edited:


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
Καλησπέρα σας χαμηλοεξοδη κεφαλή χρειάζεται η υψηλοεξοδη mc γιατί δεν το γνώριζα και έχω mm και δυστυχώς δεν μπορώ να τον καμαρώσω
- χαμηλοέξοδη mc για παρατεταμένη στύση . . . υψηλοέξοδη mc για ένα στα γρήγορα . . . το ιδανικό είναι όμως χαμηλοέξοδη mm γιά πολλαπλούς οργασμούς . . . προσαρμοστής step-up τέλος για τους πρωτάρηδες ( ανεβάζει τα επίπεδα σεροτονίνης & καταστέλλει τά στάσιμα κύματα που αποπροσανατολίζουν ) . . . :confused:
 

Μηνύματα
118
Reaction score
98
- χαμηλοέξοδη mc για παρατεταμένη στύση . . . υψηλοέξοδη mc για ένα στα γρήγορα . . . το ιδανικό είναι όμως χαμηλοέξοδη mm γιά πολλαπλούς οργασμούς . . . προσαρμοστής step-up τέλος για τους πρωτάρηδες ( ανεβάζει τα επίπεδα σεροτονίνης & καταστέλλει τά στάσιμα κύματα που αποπροσανατολίζουν ) . . . :confused:
Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση γιατί είναι πολύ σοβαρό αύριο πρωί θα προβώ σε αγορές
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
είναι πολύ σοβαρό αύριο πρωί θα προβώ σε αγορές
Καλοφάγωτα!

Και καλούς απογόνους!
[DOUBLEPOST=1539788236][/DOUBLEPOST]
Βγάζει μαλλιά ο αβγδ
Μαλλιαρός, αλλά κουφός.
Οι λάμπες κουφαίνουν.
Μπρος στην ομορφιά όμως, χαλάλι η κουφαμάρα!
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Καλησπέρα σας χαμηλοεξοδη κεφαλή χρειάζεται η υψηλοεξοδη mc γιατί δεν το γνώριζα και έχω mm και δυστυχώς δεν μπορώ να τον καμαρώσω
Καλησπερα αγαπητε,
ουτε χαμηλοεξοδη χρειαζεται - ουτε υψηλοεξοδη
μια πολυεξοδη χρειαζεται
jada-stevens.gif
 


Μηνύματα
118
Reaction score
98
Καλησπερα αγαπητε,
ουτε χαμηλοεξοδη χρειαζεται - ουτε υψηλοεξοδη
μια πολυεξοδη χρειαζεται
View attachment 107656
Ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σας άλλα δυστυχώς κλείνω το ρήμα πεινάω σε όλους τους χρόνους
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σας άλλα δυστυχώς κλείνω το ρήμα πεινάω σε όλους τους χρόνους
Wellcome to the club ! που θα ελεγαν και οι αγγλοσαξοφωνοι φιλοι μας.
Ωστοσο φιλοτιμες προσπαθειες προς την κατευθυνση της διατηρησης μιας ζωηρης φαντασιας, θα οδηγησουν σε παρεμφερη αποτελεσματα.
"Καλημερα ... (με παραλληλη χρηση υπογλλωσιων)" και
"Τι θα φατε ... (ανευ) , βοηθουν επισης ...
:drinks:
 






Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top