Είναι οι λαμπάτοι ενισχυτές επικίνδυνοι για την ανθρώπινη ακοή;

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
637
Reaction score
767
Σωστά.
Θα χαρούμε πολύ να μας αφήσει κι άλλες παρόμοιες "παρακαταθήκες", κι ας μη συζητάει πάνω σε αυτές, συζητάμε μεις.

Στο θέμα μας:

Πιστεύετε ότι οι dj βάζανε mc για να γ@μήσουν, ή πιστευετε ότι δεν γ@μούν;

Άντε με τις mc σας, που σπέρνετε φίδια, αναίσχυντα ψεύδη και σκευωρίες, κι όποιος παρασυρθεί να πάει να ψωνίσει...mc!
χαχαχαχα
 




PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Εχουμε ξεφυγ....
Ανιερος πολεμος κατα των λυχνιων.:p
Τετοια δεν λεμε εμεις ουτε για τα.............πσηφιακα:D
[DOUBLEPOST=1539860917][/DOUBLEPOST]
Κοιτα εδω υπαρχει κατι λογικο.Αν ακουσεις μια πολυ καλη mc κατι θα σηκωθει.Τωρα τριχα ειναι;κατι αλλο ειναι;Παντως κατι θα σηκωθει.Για την εκτονωση δεν μπορω να ξερω πως την βρισκει ο καθενας μας :roflmao:
 


ika

News
Μηνύματα
14.118
Reaction score
13.054
- 2 ώρες χθές μου πήρε να επαναρχειοθετήσω & να καθαρίσω τις παλιές μου κασέτες , και κατέληξα με ολονύκτιο πριαπισμό . . . και δεν ήσαν καν χρωμίου . . .

Ούτε FeCr?
Ούτε Metal?
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.888
Reaction score
34.330
εγω παντως, στο παλιο το σπιτι ειχα γ@μησει με διαφορες MC.
ΕΙδικα μια γκομενα ηταν φωτια. Μαλλον δεν ειχε καταλαβει την κεφαλη η δεν προλαβε να τη δει, η δεν την ψιλιαστηκε..

Στο δε καινουριο, με την Koetsu ????

ΧΑΜΟΣ συναδελφοι λαμπατοι!!
MC λαμπα και βυνηλια κι ο Θεος βοηθος, ουτε βιαγκρα ουτε τιποτα!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.995
Reaction score
20.523
Δηλαδη εννοεις οτι οντως μια καλη mc σου σηκωνει ......τουλαχιστον την τριχα.....προοδευεις :p
Μπα, πουλάκι μου, επανεμφανίστηκες; Είδες θέμα για λαμπάτους ενισχυτές και "γυάλισε" το μάτι σου;:D
 


PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Μπα, πουλάκι μου, επανεμφανίστηκες; Είδες θέμα για λαμπάτους ενισχυτές και "γυάλισε" το μάτι σου;:D
Το ματι μου παντα γυαλιζει.:p
[DOUBLEPOST=1539864097][/DOUBLEPOST]
... το βραδυ εχω κανονισει με μια μαιμουδα ραντεβου, εχει να μου δανεισει καποιος μια MC μπας και κανω κατι ? να το βαλω μηπως στις αγγελιες?
Βραχιονα....... καταλληλο εχεις; :roflmao::roflmao::roflmao:
 

ika

News
Μηνύματα
14.118
Reaction score
13.054
... το βραδυ εχω κανονισει με μια μαιμουδα ραντεβου, εχει να μου δανεισει καποιος μια MC μπας και κανω κατι ? να το βαλω μηπως στις αγγελιες?
Αν μπορείς να κάνεις δουλειά με λαμπάτο ρολόι, εδώ είσαι.....
:drinks::dance2::newrussian:
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.481
Reaction score
50.739
... το βραδυ εχω κανονισει με μια μαιμουδα ραντεβου, εχει να μου δανεισει καποιος μια MC μπας και κανω κατι ? να το βαλω μηπως στις αγγελιες?


- πόσων χρονών είσαι ; . . . τι RT60 έχει ο χώρος που θα αγαπηθείτε ; . . .

- θέλεις διάρκεια ; . . . dynavector
- θέλεις επαφή αστραπή ; . . . Lyra
- θέλεις μαζί με το εργαλείο , ανύψωση και της κουνταλίνι ; . . . Koetsu ( John Kotsidis rules )
- θέλεις κάτι ''βρώμικο'' ; . . . Grado ( mm όμως ) , ( Spock rules )
- θέλεις να πάτε γιά γάμο ; . . . Ortofon mc Anna



















- στ΄ @ρχίδι@ σου όλα τα άνωθεν ; . . . CD
 

Μηνύματα
13.655
Reaction score
6.621
εγω ξερω οτι ειναι επικινδυνοι για την "τσεπη" του ανθρωπου,για την ακοη τι να πω,πρωτη φορα το ακουω.
Προσωπικα,πιο επικινδυνος αποδειχθηκε ο ασχετος Ωτορινολαρυγγολόγος που ετυχε να με πανε οι γονεις μου οταν ημουν 3 ετων με ωτιτιδα.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.615
Reaction score
38.023
- πόσων χρονών είσαι ; . . . τι RT60 έχει ο χώρος που θα αγαπηθείτε ; . . .

- θέλεις διάρκεια ; . . . dynavector
- θέλεις επαφή αστραπή ; . . . Lyra
- θέλεις μαζί με το εργαλείο , ανύψωση και της κουνταλίνι ; . . . Koetsu ( John Kotsidis rules )
- θέλεις κάτι ''βρώμικο'' ; . . . Grado ( mm όμως ) , ( Spock rules )
- θέλεις να πάτε γιά γάμο ; . . . Ortofon mc Anna



















- στ΄ @ρχίδι@ σου όλα τα άνωθεν ; . . . CD
...ετσι ακριβως !!! :D το πιασες γατονι Σποκ 200% !! για τις νεκροκεφαλες πικαπ.... μολις θεμελιωθηκε την ψυχοακουστικοσεξουαλικη επιστημη.. (c)

παμε στα ενiσχυτικα τωρα... οι λαμπες τι επιπτωσεις εχουν στους δεσμους/σχεσεις (+σεκς) ...αυτο δεν γνωριζω πληρως, διοτι εκει κρινεται η ψυχικη μου υγεια ...
(υγ: εννοειται οτι δεν εχω ραντεβου με μαιμουδα το βραδυ - μην παει ο νου σας στο καλο !)
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.481
Reaction score
50.739
παμε στα ενiσχυτικα τωρα... οι λαμπες τι επιπτωσεις εχουν στους δεσμους/σχεσεις (+σεκς) ...αυτο δεν γνωριζω πληρως, διοτι εκει κρινεται η ψυχικη μου υγεια ...
- όταν κατήργησα τα διπολικά τρανζίστορ και τα αντικατέστησα με mosfet + tube buffer . . . η γυναίκα μου ξανά ένοιωσε . . . το θερμοσίφωνο όμως μου κάνει λίγα παράσιτα , αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα








. . . αυτοί οι τύποι με τις λευκές ποδιές , σε εμάς έρχονται ; . . . :o
 




Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.649
Μηνύματα
2.870.765
Members
37.928
Νεότερο μέλος
Spirand
Top