Εδώ γελάμε
















abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.506
Φεύγει ο σύζυγος για επαγγελματικο ταξιδι για μια εβδομάδα, και η γυναικα το ιδιο μεσημέρι φερνει τον εραστή σπιτι.
Εκει που το έκαναν ξαφνικα ακούγονται κλειδιά στην πόρτα.....
-ΑΜΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!!
-Ποιος άντρας σου μωρή;;; Σε μια εβδομάδα δεν θα γυρίσει;
-Ασε τα λόγια τωρα και κανε κατι.... Κάτι θα έγινε και δεν θα εφυγε! Κανε κάτι.......
-Τι να κάνω μην σου γ@μησω τίποτα ..... Ακουω βήματα , ερχεται!!!
-Κανε.... εεεεεε.... ΤΟ ΑΓΑΛΜΑ! Τα άλλα άστα πάνω μου...
Ξαφνικά ανοιγει η πόρτα και ο σύζυγος μπαινει μεσα και βλέπει τη γυναικα του και εναν άντρα γυμνό ........... σαν άγαλμα!
-ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΡΙΑ;;;
-Ηρεμησε αγαπη μου, ρομπότ ειναι..... Το πήρα για να με βοηθάει στις δουλειές....
-Έχουμε λεφτά για τετοια έξοδα ρε Μαρία ;
-Αγαπη μου ειναι πολυ φθηνό, πηραν και οι φιλες μου.... Με βοηθάει και στα ψώνια!!!
-Καλα, φερε μου και την αλλη βαλίτσα απο το αυτοκίνητο γιατι δεν μπορούσα να τις πάρω και τις δυο, και βρες να το παρκάρεις ...
Η γυναίκα πάει στο αυτοκινητο και ο άντρας αρχισε να περιεργαζεται το..... ρομπότ.
-Κοίτα ρε τι φτιάχνουν, σαν αληθινό είναι! Κοιτα δέρμα.... Σιγα μην είναι φθηνο... Μαλακίες μου λέει! Πανάκριβο θα ειναι!
Σε μια στιγμη το βλέμμα του συζύγου πέφτει στον κ#λο του ρομπότ....
-Εχει και ωραιο κ#λο!!Κατσε μεχρι να ανέβει η αλλη να του ριξω εναν π#ύτσο!
"Ωωω τον π#υστη θέλει να με γ@μησει!!!Μονολογεί ο εραστής - ρομποτ"....
Πάει ο σύζυγος να του τον βάλει, ο εραστης σφίγγεται.... Προσπαθεί ξανά, τίποτα. Ο εραστής σφίγγεται και φέρνει αντίσταση....
-Ρε το @ρχιδι, ειναι πολυ στενός.... Εγώ ομως θελω να το γ#μησω και θα το γ@μησω!
Θα του ανοίξω τρύπα με το τρυπάνι!
"Ρε τον καργιόλη, θα με τρυπήσει! ". Λέει από μεσα του το ρομπότ ....
Ο σύζυγος παίρνει το τρυπανι, το βαζει στην πρίζα, και το βαζει μπροστά.... ΖΖΒΒΙΙΙΝΓΚΚΚ....
Τοτε ξαφνικά ακούγεται η φωνή του εραστή, που μην έχοντας άλλη επιλογή λέει
" ΔΟ ΚΙ ΜΑ ΣΤΕ, ΞΑ ΝΑ, ΜΕ ΤΟΝ Π@ΥΤΣΟ
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.594
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top