Εδώ γελάμε






exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Ένας τύπος πάει σε ένα πονηρό μπαρ και «ψαρεύει» μια κοπέλα...
Μετά από πολύ πιοτό και χορό, πάνε στο σπίτι του...Εκείνος βάζει μουσική και της προσφέρει ποτό(κι άλλο;;;)...
Αυτή... ξεκουμπώνει το παντελόνι του, του βγάζει το "εργαλείο" και αρχίζει να «παίζει» μαζί του, με δόξα και με χάρη!!!

– Γουάου, ξέρεις καλά να χειρίζεσαι το "εργαλείο"…της λέει εκείνος....

– Ε, βέβαια, του απαντά εκείνη...
-Εξάλλου κάποτε είχα κι εγώ!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Ο πατέρας ακούει κρυφά το μικρό γιο να κάνει τη νυχτερινή του προσευχή:
-Θεέ μου φύλαγε τον μπαμπά μου, την μαμά μου, τη γιαγια μου και δώσε χαιρετίσματα στον παππού μου...
Παραξενεύτηκε λίγο, αλλά δεν έδωσε σημασία... Την άλλη μέρα ο παππούς πέθανε...!
Μετά από λίγο καιρό πάλι τα ίδια ο μικρός:
-Θεέ μου φύλαγε τον μπαμπά μου, την μαμά μου, και δώσε χαιρετίσματα στην γιαγιά μου...
Την άλλη μέρα πεθαίνει η γιαγιά...!
Ο πατέρας παραξενεύτηκε για τα καλά...
-Βρε μπας κι έχει "κάτι" το παιδί;;;αναρωτήθηκε...
Δεν πέρασε αρκετός καιρός,πάλι το ίδιο σκηνικό,ο μικρός κάνει την προσευχή του:
-Θεέ μου φύλαγε την μαμά μου και δώσε χαιρετίσματα στον μπαμπά μου...
Τρελάθηκε ο πατέρας, ξύπνησε νωρίς, για να μην πέσει σε κυκλοφορία μεγάλη, πήγε δουλειά και γύρισε στο σπίτι μετά τα μεσάνυχτα... Ήταν ακόμα ζωντανός...
-Συγνώμη αγάπη μου, είπε,αλλά ήταν μια δύσκολη μέρα στο γραφείο σήμερα...

-Εσύ είχες δύσκολη μέρα;;; είπε η σύζυγος...
-Εγώ τι να πω, που πέθανε ο ταχυδρόμος μπροστά στην πόρτα του σπιτιού μας το πρωί ;;;
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Βλέπει η γραμματέας τον προϊστάμενο να μπαίνει στο γραφείο με το φερμουάρ ανοιχτό... Ντρέπεται να του το πει και προσπαθεί να το φέρει πλαγίως και του λέει:
-Κύριε προϊστάμενε, το πρωί που φύγατε από το σπίτι κλείσατε την πόρτα του γκαράζ;;;
Αυτός δεν κατάλαβε τι ήθελε να πει αλλά δεν έδωσε και ιδιαίτερη σημασία και συνέχισε προς το γραφείο του...
Κάποια στιγμή καταλαβαίνει πως το φερμουάρ του είναι ανοιχτό και φωνάζει τη γραμματέα του για να την πειράξει και της λέει πονηρά:
-Όταν είδες την πόρτα του γκαράζ ανοιχτή, είδες και την Porsche μέσα;;;
Και του απαντάει αυτή:

-Όχι κύριε προϊστάμενε... Εγώ ένα Mini Cooper είδα με δύο ξεφούσκωτα λάστιχα!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Και θα κλείσουμε το πρόγραμμα μας με τη συμβουλή του καλού...γιατρού μας...:biggrin:



Παντρεύτηκε ένας γέρος αγρότης μια νεαρή χωριατοπούλα, όμως δεν το έκαναν πολύ συχνά επειδή του γέρου δεν του έκανε ..."κούκου"…!
Έτσι ο γέρος αποφάσισε να πάει στο γιατρό για να δει τι μπορεί να κάνει.
Έπειτα από πολλές εξετάσεις ο γιατρός του λέει :
– Την επόμενη φορά που θα είσαι στο χωράφια και αισθανθείς μεγάλη επιθυμία για τη γυναίκα σου, μην περιμένεις μέχρι να γυρίσεις το βράδυ, αλλά να τρέξεις στο σπίτι σου αμέσως και να τη ρίξεις στο κρεβάτι!
– Το έκανα, είπε ο αγρότης, αλλά μέχρι να φτάσω στο σπίτι ήμουν τόσο κουρασμένος που δεν μπορούσα να κάνω τίποτα...
Ο γιατρός το σκέφτηκε για λίγο και του λέει :
– Λοιπόν, άκουσε τι θα κάνεις, θα πάρεις μαζί σου το δίκαννο και αμέσως μόλις νιώσεις ότι είσαι έτοιμος, θα ρίξεις μια τουφεκιά, και θα της πεις ότι όταν ακούει έναν πυροβολισμό να έρχεται εκείνη γρήγορα σε εσένα...
Έπειτα από αρκετές εβδομάδες, ο γιατρός και ο αγρότης συναντώνται τυχαία στο δρόμο και τον ρωτάει ο γιατρός :
– Λοιπόν, πώς πήγε, όλα εντάξει;

– Την πρώτη εβδομάδα γιατρέ μου, όλα πήγαν πολύ καλά, στη συνέχεια όμως ξεκίνησε η κυνηγετική περίοδος και από τότε δεν την έχω ξαναδεί!!!
 








exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Ένα τύπος φανατικός με τις σκυλομαχίες αγοράζει ένα πιτμπουλ και αρχίζει να το εκπαιδεύει συστηματικά για το
επόμενο πρωτάθλημα...
Μετά από μέρες εξαντλητικής εκπαίδευσης και αφού έχει αφήσει το σκύλο νηστικό για καμιά βδομάδα για να
αγριέψει τον δοκιμάζει πάνω σε ένα…πρόβατο!!!
Ο σκύλος δεν αφήνει τίποτα και κάνει το πρόβατο κομμάτια... Η εκπαίδευση συνεχίζεται πιο σκληρή και αναγκάζεται
να φορέσει ειδικά ρούχα και γάντια για να αποφύγει τα δαγκώματα...
Τέλος πάντων ο σκύλος γίνεται απίστευτα επιθετικός και θεωρεί ότι είναι έτοιμος για το πρωτάθλημα…
Η κρίσιμη μέρα έρχεται και φτάνει στην αρένα μαζί με το σκύλο με φίμωτρο και 5 λουκέτα μην δαγκώσει κανέναν...
Από τα μεγάφωνα ακούγεται το όνομά του και βάζει το σκύλο στο ρινγκ... Και βλέπει ότι αντίπαλος είναι ένα
μικροκαμωμένο κανίς λίγο περίεργο που περπατάει αργά και με μικρά βήματα...
Χαρούμενος ετοιμάζεται για την νίκη!!!
-Έλα Τζακ! κάντο κομμάτια!!! φωνάζει στο πίτμπουλ...
Η μάχη αρχίζει και το πίτμπουλ επιτίθεται... Το κανίς όμως με μία ξαφνική κίνηση του δαγκώνει το πόδι και του το κόβει!!! Ο τύπος μένει άναυδος και φωνάζει στο σκύλο:
-ΟΡΜΑΑΑΑΑΑ!!!
Το πίτμπουλ τραυματισμένο ξαναεπιτίθεται αλλά χάνει άλλο ένα πόδι!!! Σε ελάχιστα δευτερόλεπτα το κανίς το τρώει
και δεν αφήνει παρά μόνο κόκαλα και αίματα…
Ο τύπος απογοητευμένος παραμιλά …
-Χριστέ μου, είχα ξοδέψει μια περιουσία να εκπαιδεύσω το σκυλί...
Και ακούει δίπλα του κάποιον να λέει...

-Τι λες ρε φίλε; ξέρεις πόσα έδωσα να κάνω πλαστική στον κροκόδειλο;;;
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Πάνε στο δικαστήριο ενα νάνο 1,25 με κατηγορία οτι βίασε μια Σουηδέζα 1,95...
Ρωτάει ο πρόεδρος :
– Εγινε συνουσία;;
- Δεν την φτάνω κύριε πρόεδρε, απαντά ο νάνος... Πως να γίνει;;;
Η Σουηδέζα αγγλικά δεν ξέρει και το μόνο που λέει και ξαναλέει είναι η λέξη “κουβάς”...

Αμέσως λέει ο πρόεδρος να φέρουν έναν κουβά και να ανεβάσουν επάνω τον νάνο... Πάλι δεν έφτανε το σωστό ύψος της Σουηδέζας άρα αθώος λόγω αμφιβολιών ο νάνος...
Τον πιάνει μετά ο πρόεδρος μόνο του και του λεει :
– Έλα πες μου τώρα. Την π&δησες την Σουηδέζα;;;
– Την ξ$σκισα , λέει ο νάνος...
– Πως;;; ρωτάει ο πρόεδρος...Και ο κουβάς;;;

– Της είχα περάσει τον κουβά στο κεφάλι και κρατιόμουν από το χερούλι…
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.053
Reaction score
4.347
Ένας κύριος μπαίνει μέσα σε ένα φαρμακείο που εφημερεύει:
-Θα ήθελα μία οδοντόκρεμα...
–Δυστυχώς κύριε έχουν τελειώσει...Μήπως θέλετε τη διαφημιστική που έχω στην βιτρίνα;;; του απαντά ο φαρμακοποιός...
-Εντάξει δεν με πειράζει...λέει ο πελάτης...
Φέρνει ο φαρμακοποιός μια οδοντόκρεμα 30 πόντους περίπου μήκος...
Ο πελάτης, κοιτάζει λίγο περίεργα αλλά δεν έχει και άλλη επιλογή...
-Δεν πειράζει... Θα πάρω αυτή...Μου δίνετε επίσης μία οδοντόβουρτσα;;;
-Δυστυχώς κύριε δεν έχω άλλη οδοντόβουρτσα εκτός από τη διαφημιστική της βιτρίνας και φέρνει ο φαρμακοποιός μια οδοντόβουρτσα και αυτή 30 εκατοστά περίπου μήκος...
Ο πελάτης τι να κάνει αφού την είχε ανάγκη και αυτή,απαντάει:
-Δεν πειράζει... Δώστε μου τη διαφημιστική...
-Μήπως θέλετε τίποτε άλλο;;;ρωτάει ο φρμακοποιός...

- Α,όχι ευχαριστώ, έτσι κι αλλιώς για υπόθετα ήρθα, αλλά λέω να μην τα αγοράσω τώρα!!!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.426
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top