Εδώ γελάμε

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ!! Λοιπόν ακούστε. Εχω πάει στον Βασιλοπουλο να ψωνίσω μερικά πράγματα. Εκεί που κόβω βόλτες και παλεύω εναντίον του υπερκαταναλωτισμού για να μην αγοράσω ολο τον διάδρομο με κρουασάν, σοκολάτες κλπ, παρατηρώ μια κυρία που με κοιτάζει επίμονα. Πάω στα τυριά, τσουπ πάλι η ιδια κυρία να κοιτάζει την ψυχή μου. ΩΝΑΣΟΥΓΑΜΗΣΩ λεω και πάω προς το ταμείο. Κάνω μια μικρή στάση απο τους χυμούς, φτάνω στο ταμείο και εχω 2 άτομα μπροστά μου ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΛΟΓΡΙΑ. Πάλι με κοιτάζει επίμονα οποτε βγάζω το κινητό και κάνω πως χαζεύω γιατι ήταν αμήχανο. Οποτε μετά απο λιγο μου μιλάει και μου λέει "Συγνώμη που σε κοιτάζω έτσι εδω και ώρα αλλα μου μοιάζεις παρα πολύ με τον συγχωρεμένο τον γιο μου". Εκεί χαλαρώνω λιγο γιατι έβγαζε νόημα οποτε γυρνάει και μου λέει "θέλω να σου ζητήσω μια χάρη, ξέρω οτι ίσως να μην θέλεις να μου την κανείς και το δέχομαι", πείτε μου της λεω, μου λέει "μπορείς να με πάρεις μια αγκαλιά και να μου πεις γεια σου μαμά;". Εγω απο μεσα μου να ειμαι σε μια φάση του ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ, αλλα ξέρω οτι όλοι οι άνθρωποι αντιμετωπίζουν την απώλεια αλλιώς οποτε λεω δεν γαμιεται, και το κάνω. Φεύγει λοιπόν, πάω και εγω στο ταμείο, γυρνάει η ταμίας, 108€ μου λέει. Σκαλώνω, ξέρω οτι πρέπει να ήταν 20-30 αυτα που πήρα και μου λέει "μου είπε η μητέρα σας οτι θα πληρώσετε και τα δικά της". Της εξηγώ οτι δεν ειναι μητέρα μου και μου λέει "μα σας ειδα να την παίρνετε αγκαλιά και να την χαιρετάτε". Τέλος πάντων πληρώνω και φεύγω τρέχοντας για το πάρκινγκ έτοιμος να την σύρω πάλι μεσα απο το μαλλί. Την βλέπω που φορτώνει το αυτοκίνητο, με βλέπει και μπαίνει μεσα όπως και όπως, τρεχω και πριν κλείσει την πόρτα την πιάνω απο το πόδι και αρχίζω να την τραβάω, το οποίο μου έμεινε στο χέρι γιατι ήταν ξύλινο. Λεω στον εαυτό μου οτι δεν γίνεται να μου συμβαίνει αυτο οποτε κατεβάζει το παράθυρο και αρχίζει να με δουλεύει, περίπου όπως σας δουλεύω εγω τώρα....
Πώς λέμε "Aπό την πόρτα σου περνώ, κ τηγανίζεις ψάρια.. Πέτα μου ένα κιοφτέ!!":laugh:
Χα Χα! βρε σε καλό σου.. :roflmao:
 





















Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top