Εδώ γελάμε





K

kimon

Guest
Και όμως,παρά τις Χολυγουντιανές αναπαραστάσεις,οι μονομάχοι είχαν σωματότυπο που έφερνε προς τον του κυρίου στα δεξιά...
[DOUBLEPOST=1555713298][/DOUBLEPOST]
Το πιό αποδεδειγμένα αποτελεσματικό παυσίλυπο όλων, είναι οι εκάστοτε ατάκες της "Λαίδης" :roflmao:
Φυσική.. Κινηματογράφος.. Μουσική.. Ολα σε μία κηδεία! :cry:

View attachment 124303
Φίλε μου ,είσαι σίγουρος ότι δεν είναι μούφα;Το μικρό της λαίδης είναι Ά-Ν-τζελα (και όχι Άτζελα...)
 


Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Και όμως,παρά τις Χολυγουντιανές αναπαραστάσεις,οι μονομάχοι είχαν σωματότυπο που έφερνε προς τον του κυρίου στα δεξιά...
[DOUBLEPOST=1555713298][/DOUBLEPOST]
Φίλε μου ,είσαι σίγουρος ότι δεν είναι μούφα;Το μικρό της λαίδης είναι Ά-Ν-τζελα (και όχι Άτζελα...)
Κοίτα με τα εκάστοτε μαργαριτάρια που έχει εκστομίσει δεν μου κάνει εντύπωση το παραμικρό λάθος!
Βέβαια για να τα λέμε όπως είναι τα πράγματα, εγώ δεν εστιάζω στην ακρίβεια αυτού καθ' εαυτού του συγκεκριμένου, όσο στο να θαυμάσω κ απολαύσω ένα ακόμη ατόπημα αυτού του μύθου των μαργαριταριών.. της άσφαλτης γυναίκας!:D

ΥΓ. Κάποτε ζωντανά είχε πεί ότι κ εγώ κάνω σφάλματα.. Κανείς δεν είναι άσφαλτος!!
Αλλωστε κάποιος που τρώει είδη υγιεινής είναι ικανός για όλα..1:roflmao:

 







minas

Πισιά
Μηνύματα
3.927
Reaction score
3.731
Κοίτα με τα εκάστοτε μαργαριτάρια που έχει εκστομίσει δεν μου κάνει εντύπωση το παραμικρό λάθος!
Βέβαια για να τα λέμε όπως είναι τα πράγματα, εγώ δεν εστιάζω στην ακρίβεια αυτού καθ' εαυτού του συγκεκριμένου, όσο στο να θαυμάσω κ απολαύσω ένα ακόμη ατόπημα αυτού του μύθου των μαργαριταριών.. της άσφαλτης γυναίκας!:D

ΥΓ. Κάποτε ζωντανά είχε πεί ότι κ εγώ κάνω σφάλματα.. Κανείς δεν είναι άσφαλτος!!
Αλλωστε κάποιος που τρώει είδη υγιεινής είναι ικανός για όλα..1:roflmao:

Δεν θέλω να σου χαλάσω το αφήγημα, αλλά ο αρχικός λογαριασμός που ανέβασες είναι χιουμοριστικός, στο βίντεο με τα είδη υγιεινής σατίριζε η ίδια ότι της έχουν βγάλει τη φήμη ότι το είπε (και έχει μονταριστεί επιπλέον), και το άσφαλτος είναι σωστό με το τρόπο που το χρησιμοποίησε.
Παρεμπιπτόντως, δεν υποφέρω τα τραγούδια της...
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Δεν θέλω να σου χαλάσω το αφήγημα, αλλά ο αρχικός λογαριασμός που ανέβασες είναι χιουμοριστικός, στο βίντεο με τα είδη υγιεινής σατίριζε η ίδια ότι της έχουν βγάλει τη φήμη ότι το είπε (και έχει μονταριστεί επιπλέον), και το άσφαλτος είναι σωστό με το τρόπο που το χρησιμοποίησε.
Παρεμπιπτόντως, δεν υποφέρω τα τραγούδια της...
Σαφώς κ δεν βρίσκω ουσιαστικό λόγο να διαφωνήσω μαζί σου κ με όσα λές, οπότε συμφωνώ..!;)
Θα διαφωνήσω φυσικά με την τοποθέτηση περί ρεπερτορίου..
Οχι ότι την ακούω καθημερινά, αλλά έχει αφήσει πολυετή & σεβαστή παρακαταθήκη στο τραγούδι, για τους φάν του είδους, αλλά κ γενικότερα..
Εγώ δεν υποφέρω τις (σχετικά) πρόσφατες εμφανισιακές μετατροπές της (Λίφτινγκ):D
 




gid

Μηνύματα
7.404
Reaction score
8.640
Θα διαφωνήσω φυσικά με την τοποθέτηση περί ρεπερτορίου..
Οχι ότι την ακούω καθημερινά, αλλά έχει αφήσει πολυετή & σεβαστή παρακαταθήκη στο τραγούδι, για τους φάν του είδους, αλλά κ γενικότερα..
Τι θα 'λεγες να το περιορίζαμε στους "φαν του είδους"; :)
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.871
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top