Εδώ γελάμε

ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823






Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.136
Reaction score
26.694

Κανένας που να έχει παντρευτεί το πικάπ του, υπάρχει?
Για πικάπ δεν μπορώ να πω μετά βεβαιότητος, για καλώδια όμως σίγουρα...
 
  • Haha
Reactions: ika









rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Ένας άντρας είχε τρεις γυναίκες, αλλά δεν ήξερε ποια να παντρευτεί.

Έτσι, αποφάσισε να κάνει ένα τεστ για να δει ποια ήταν η πιο κατάλληλη για να γίνει γυναίκα του.

Πήρε 15.000 ευρώ από την τράπεζα του, έδωσε 5.000 ευρώ στην καθεμία και είπε: ΄΄να τα ξοδέψετε όπως επιθυμείτε.΄΄

Η πρώτη πήγε για ψώνια, αγόρασε ρούχα, κοσμήματα, πήγε στην κομμώτρια, στην αισθητικό κλπ.
Όταν γύρισε, του είπε, " ξόδεψα όλα σου τα λεφτά για να είμαι πιο όμορφη για σένα, για να σε ευχαριστήσω, όλα αυτά γιατί σ ' αγαπώ

Η δεύτερη πήγε επίσης ψώνια, αγοράζοντας ρούχα γι ' αυτήν, ένα CD player, μια επίπεδη τηλεόραση, δύο ζευγάρια παπούτσια για τρέξιμο, μπαστούνια του γκολφ και ταινίες πορνό.
Όταν γύρισε του, είπε, "ξόδεψα όλα σου τα λεφτά για να σε κάνω ευτυχισμένο, για να σε ευχαριστήσω". Όλα αυτά γιατί αγαπώ.

Η τρίτη πήρε τα χρήματα και τα επένδυσε στο χρηματιστήριο. Σε τρεις μέρες τα διπλασίασε του έδωσε τα 5000 ευρώ και είπε: ΄΄Κράτησε τα λεφτά σου, τα άλλα τα κέρδισα και είναι δικά μου. Τώρα μπορώ να κάνω ό,τι θέλω με τα λεφτά μου. Όλα αυτά επειδή σ ' αγαπώ.

Τότε ο άντρας άρχισε να σκέφτεται, να σκέφτεται... να ..σκέφτεται
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..(οι άνδρες σκέφτονται πολύ...)
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..(ουφ, τελείωνε ρε π)
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..

Και τελικά παντρεύτηκε αυτήν που είχε τα μεγαλύτερα βυζιά.
Επειδή ένας άντρας σκέφτεται πολύ... αλλά πάντα καταλήγει να κάνει τις ίδιες μ@@@ες
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
Ένας άντρας είχε τρεις γυναίκες, αλλά δεν ήξερε ποια να παντρευτεί.

Έτσι, αποφάσισε να κάνει ένα τεστ για να δει ποια ήταν η πιο κατάλληλη για να γίνει γυναίκα του.

Πήρε 15.000 ευρώ από την τράπεζα του, έδωσε 5.000 ευρώ στην καθεμία και είπε: ΄΄να τα ξοδέψετε όπως επιθυμείτε.΄΄

Η πρώτη πήγε για ψώνια, αγόρασε ρούχα, κοσμήματα, πήγε στην κομμώτρια, στην αισθητικό κλπ.
Όταν γύρισε, του είπε, " ξόδεψα όλα σου τα λεφτά για να είμαι πιο όμορφη για σένα, για να σε ευχαριστήσω, όλα αυτά γιατί σ ' αγαπώ

Η δεύτερη πήγε επίσης ψώνια, αγοράζοντας ρούχα γι ' αυτήν, ένα CD player, μια επίπεδη τηλεόραση, δύο ζευγάρια παπούτσια για τρέξιμο, μπαστούνια του γκολφ και ταινίες πορνό.
Όταν γύρισε του, είπε, "ξόδεψα όλα σου τα λεφτά για να σε κάνω ευτυχισμένο, για να σε ευχαριστήσω". Όλα αυτά γιατί αγαπώ.

Η τρίτη πήρε τα χρήματα και τα επένδυσε στο χρηματιστήριο. Σε τρεις μέρες τα διπλασίασε του έδωσε τα 5000 ευρώ και είπε: ΄΄Κράτησε τα λεφτά σου, τα άλλα τα κέρδισα και είναι δικά μου. Τώρα μπορώ να κάνω ό,τι θέλω με τα λεφτά μου. Όλα αυτά επειδή σ ' αγαπώ.

Τότε ο άντρας άρχισε να σκέφτεται, να σκέφτεται... να ..σκέφτεται
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..(οι άνδρες σκέφτονται πολύ...)
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..(ουφ, τελείωνε ρε π)
Σκέφτεται..
Σκέφτεται..

Και τελικά παντρεύτηκε αυτήν που είχε τα μεγαλύτερα βυζιά.
Επειδή ένας άντρας σκέφτεται πολύ... αλλά πάντα καταλήγει να κάνει τις ίδιες μ@@@ες
Θα έκανα το ίδιο χωρίς οοοοολη αυτή τη σκέψη.... :biggrin:
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.234
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top