Εδώ γελάμε


ika

News
Μηνύματα
13.773
Reaction score
12.840


ika

News
Μηνύματα
13.773
Reaction score
12.840
Με τα μούτρα τι γίνεται....
Έχει απαντήσει ο jag στο #15382, οπότε επανέρχομαι με την ερώτηση "με το πνεύμα τι γίνεται?"
:dance2: :gamer: :drinks: :boast: :)
Διότι ως γνωστόν το πνεύμα είναι αυτό που μας εξιτάρει και όχι το σώμα. :gotcha:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.423
Reaction score
94.052

Μηνύματα
760
Reaction score
949
Το πολίτευμα μας γνωρίζω πολύ καλά πιο είναι.Το γεγονός ότι ο πρόεδρος της Δημοκρατίας δεν εκλέγεται απτους πολίτες αλλά ακόμα κ εκεί ψάχνουν να δουν κατά πόσο κ προς τα πού είναι πολητευμενο το πρόσωπο προκειμένου να εξυπηρετεί τον μικροκοματισμο κάθε κυβέρνησης δεν καταλαβαίνω.

Υγ: Και κατά τον κόσμο εχουμε δημοκρατία.Αληθεια όμως έχουμε??
 



hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Πηγαίνω να παρκάρω σε παρκινγκ έξω από γνωστό νοσοκομείο και μπροστά μου είναι άλλο αυτοκίνητο με γυναίκα οδηγό. Την ρωτάει ο παρκαδόρος το εξής:

-Είστε στη λίστα; .......και τι απαντάει.
-Που το διαπιστώσατε, από το ντύσιμό μου; δεν είμαι στιλίστα αλλά μου αρέσει το καλό ντύσιμο.

Αληθινό περιστατικό προχτές στο Μαρούσι. Δεν σταματάω να γελάω όταν το θυμάμαι και εγώ και η γυναίκα μου που ήμασταν μαζί.
 

K

kimon

Guest
Με τα μούτρα τι γίνεται....
Aυτή η (πολιτική) στάνη αυτό το τυρί βγάζει.
Πάντως, για να είμαστε ακριβοδίκαιοι, η κυρία με το μπικίνι δεν είναι η Κροάτισσα Πρόεδρος (Κολίντα το μικρό της), αλλά κάποια άλλη, που της μοιάζει κάπως (όχι δηλαδή ότι η κ. Κολίντα υστερεί, κάθε άλλο!).
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.496
Reaction score
37.569
 








ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.606
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top