Εδώ γελάμε

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Mια φορά ήταν ένας επιστήμονας ο οποίος είχε ανακαλύψει κάτι συγκλονιστικό!!!

Έκανε μια διάλεξη για να παρουσιάσει την ανακάλυψη του στον κόσμο...

Μαζεύονται όλοι για την διάλεξη, και πάνω στο έδρανο υπήρχε ένας βάτραχος.

– Πήδα, λέει ο επιστήμονας στον βάτραχο.

Ο βάτραχος πηδάει.

Του κόβει το ένα πόδι ο επιστήμονας…

– Πήδα, λέει.

Ο βάτραχος πηδάει.

Του κόβει και το δεύτερο πόδι…

– Πήδα, λέει στον βάτραχο.

Ο βάτραχος πηδάει.

Του κόβει και το τρίτο πόδι…

– Πήδα, λέει στον βάτραχο.

Ο βάτραχος πηδάει.

Του κόβει και το τέταρτο πόδι…

– Πήδα, λέει στον βάτραχο.

Τίποτε ο βάτραχος.

– Πήδα! λέει ο επιστήμονας πιο δυνατά…

Τίποτε ο βάτραχος.

– Πήδα, λέει φωνάζοντας πια ο επιστήμονας…

Τίποτε ο βάτραχος.

– Εδώ ήθελα να καταλήξω, λέει ο επιστήμονας. Aμα κόψουμε και τα τέσσερα πόδια από έναν βάτραχο, ο βάτραχος κουφαίνεται…..!!!

:biggrin:
 




Μηνύματα
421
Reaction score
737
Αγοραζει καποιος ενα πακετο τσιγάρα απο ενα περιπτερο, και βλεπει πάνω στο πακέτο να γραφει "το κάπνισμα δημιουργεί προβλήματα στη στύση του αντρα".
Γυριζει νευριασμένος στον περιπτερά και του λεει...
Σε παρακαλω παρε πισω αυτο, και δωσε μου το αλλο που γραφει για τον καρκινο...
 

Μηνύματα
3.044
Reaction score
10.101
Εγώ το ηξερα με μια μικρή παραλλαγή :

αφού έκανε ο γάτος με το γατάκι νιάρ νιουρ νιαρ νιουρ επι μία ώρα, βαρέθηκε ο μπαμπάς και λέει : πάμε να φύγουμε
Και απαντάει το γατάκι : μπαμπάκο , φύγε εσυ , εγώ θα μείνω να γ@μησω λίγο ακόμα :roflmao:
 





exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα!!!
Λέει στον μπάρμαν:
– Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!

Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες γκόμενες! Αφήνει 200 ευρώ, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει…
Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει πάλι 200 ευρώ φιλοδώρημα…
Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει:
– Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γυναίκες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο…
– Κοίταξε…, του λέει ο τύπος. Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες.
To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά… Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες…
– Και το τρίτο; τον ρωτάει ο μπάρμαν.
– Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί…

Και μου έδωσε αυτόν τον γύπα!!!
 



exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ένας ιεροκήρυκας απευθύνεται στους πιστούς από τον άμβωνα:
-"Ουαί και αλοίμονο χριστιανοί! Περπατούσα στο πάρκο της ενορίας μας ένα απόγευμα και τι βλέπω; Εκείνον και εκείνη(δείχνοντας στο εκκλησίασμα)να κάνουν έρωτα! Χωρίς να νοιάζονται για τα αθώα μικρά παιδιά και τους πιστούς που τους έβλεπαν...
Προχωρώ πιο κάτω. Τι νομίζετε πώς βλέπω; Βλέπω εκείνον κι εκείνον(δείχνει ξανά) σε στάσεις που δε τολμώ να περιγράψω...
Και πιο κάτω.... Εκείνη κι εκείνη(πάλι δείχνει) ...
Έφυγα λυπημένος και απογοητευμένος, γιατί δεν ήθελα να δουν άλλο τα μάτια μου πόσο αμαρτωλοί γίναμε και πού βαδίζουμε!":punish:

Οπότε ένας πιστός από κάτω ψιθυρίζει:
-"Ευτυχώς που έφυγες Πάτερ..., γιατί αν προχώραγες λίγο ακόμη θα έβλεπες εμένα κι εμένα!!!":whistling:
 



ika

News
Μηνύματα
13.753
Reaction score
12.822

otan_nato_beer_olaf_photo_untitled.jpg


ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βγάλαμε.....
 





Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top