Εδώ γελάμε

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ένας τύπος βλέπει την γυναίκα του να φοράει ένα δαχτυλίδι με ένα τεράστιο διαμάντι, το οποίο είναι και πανάκριβο, και την ρωτάει:
-Ρε γυναίκα που το βρήκες αυτό το δαχτυλίδι;;; Αυτό κάνει μια περιουσία…
-Που να σου τα λέω άντρα μου. Εχθές που είχα πάει για καφέ με μια φίλη μου, πάω στην τουαλέτα της καφετέριας που καθόμασταν και τι βλέπω..!Μέσα στον νιπτήρα ήταν αυτό το πανέμορφο δαχτυλίδι! Το δοκίμασα μου έκανε… Κοιτάζω τριγύρω, δεν βλέπω κανέναν και το πήρα!!!

Περνάνε μερικές μέρες και ο τύπος βλέπει την γυναίκα του που γυρνούσε από την βόλτα, να φοράει μια πανάκριβη γούνα...
– Τι είναι αυτό ρε γυναίκα ;;; Που την βρήκες αυτή τη γούνα;;;
– Aσε άντρα μου που να στα λέω... Κάνανε λάθος στην γκαρνταρόμπα του μαγαζιού που καθόμασταν με τη φίλη μου και αντί για το παλτό μου, μου έδωσαν αυτή τη γούνα...
Χαζή είμαι κι εγώ;;; την δοκίμασα, μου έκανε… Την πήρα και εξαφανίστηκα!!!
-Τι να σου πω ρε γυναίκα… Είσαι πολύ κ*λόφαρδη...

-Εγώ ένα σώβρακο βρήκα κάτω απ’ το κρεβάτι μας και δε μου έκανε ...
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Η απαραίτητη συμβουλή του...Γιατρού...


Ένας ασθενής πάσχει από δυνατούς πονοκεφάλους επί χρόνια...
Όσο και αν έχει προσπαθήσει με τις συνηθισμένες θεραπείες, τα αποτελέσματα είναι απογοητευτικά και οι
πονοκέφαλοι επιμένουν...
Σε κάποια στιγμή, ο οικογενειακός του γιατρός, του συστήνει έναν ειδικό γιατρό στους πονοκεφάλους...
Αμέσως τον επισκέπτεται και ο γιατρός ρωτάει τον ασθενή να του περιγράψει τα συμπτώματα του πονοκεφάλου που
τον παιδεύει τόσα χρόνια:
– Eίναι από αυτούς τους ενοχλητικούς πονοκεφάλους, σαν ένα μαχαίρι που τρυπάει το κρανίο μου και…
Ο γιατρός τον διακόπτει και συνεχίζει:
– …και σαν ένα σφυρί χτυπάει με δύναμη, απανωτά τα μηνίγγια σου και ειδικότερα πίσω από το αριστερό αυτί...
– Ναι. Ακριβώς. Πώς το ξέρετε;;;
– Αγαπητέ μου… ξεχνάτε ότι είμαι ο μεγαλύτερος ειδικός στο θέμα των πονοκεφάλων... Όμως πέρα από αυτό, παλιότερα υπέφερα και εγώ από αυτό το είδος πονοκεφάλου για πάρα πολλά χρόνια...
Προκαλείται από μια ένταση στους μυώνες της βάσης του κρανίου... Αυτή η ένταση περνάει και ενισχύεται καθώς
ανεβαίνει προς την κορυφή του κεφαλιού και εκτονώνεται με τον δυνατό αυτόν πόνο πίσω από το αυτί σας... Ορίστε ο τρόπος με τον οποίο το αντιμετώπισα...
Είναι πολύ απλός και αποτελεσματικός: Κάθε μέρα έκανα στοματικό έρωτα στην γυναίκα μου... Όταν εκείνη τελείωνε,πίεζε με όλη της την δύναμη και τα δύο πόδια της πάνω στο κεφάλι μου και με αυτόν τον τρόπο ανακούφιζε την ένταση στο κεφάλι...Δοκιμάστε το, κάθε μέρα επί δύο εβδομάδες και ελάτε πάλι να μου πείτε πώς πήγε η θεραπεία...

Σε δυο εβδομάδες ο τύπος ξανάρχεται και ο γιατρός τον ρωτάει:
– Λοιπόν;;; Πώς πήγε;;;
– Γιατρέ μου, νιώθω σαν άλλος άνθρωπος!!! Περίφημα... Σας ευχαριστώ πάρα πολύ... Δεν ξαναείχα άλλους
πονοκεφάλους από τότε που άρχισα αυτήν την θεραπεία...Δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω...

Α, ναι… επί τη ευκαιρία, έχετε ένα θαυμάσιο σπίτι...
 







exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Κάποια ημέρα το Αμερικανικό Πεντάγωνο αποφασίζει, να θέσει σε εθελουσία έξοδο τρεις στρατηγούς, που είχαν ήδη
τα χρονάκια τους...Τους προτείνει, λοιπόν, ως αντιστάθμισμα, 100.000 δολάρια για κάθε μέτρο που θα μετρούσαν ανάμεσα σε δυο μέρη του σώματός τους...
Ο πρώτος στρατηγός αποφασίζει να του πάρει μέτρα ο εξεταστής από τις πατούσες έως την άκρη του κεφαλιού...
Μετά τη μέτρηση, ο εξεταστής του αποδίδει το ποσό των 183.000 δολαρίων...
Ο δεύτερος στρατηγός αποφασίζει να απλώσει τα χέρια σε έκταση, κρατώντας τα παράλληλα με το έδαφος και ζητά
να μετρηθεί από των άκρη των δακτύλων του δεξιού χεριού έως την άκρη των δακτύλων του αριστερού χεριού... Ο εξεταστής τον μετρά και του αποδίδει το ποσό των 205.000 δολαρίων...
Όταν ήρθε η σειρά του τρίτου στρατηγού, αυτός ζήτησε να μετρηθεί από την άκρη του π$ους έως τους όρχeις, με
συνέπεια, όσοι είναι παρόντες να ξεκαρδιστούν στα γέλια...
Ο εξεταστής μάταια προσπαθεί να τον μεταπείσει και βλέποντάς τον σταθερό στο αίτημά του, του ζητά να κατεβάσει
το σώβρακο...
Τοποθετεί την άκρη του μέτρου στην άκρη του π$ους και όταν προσπαθεί να ολοκληρώσει τη μέτρηση, αναφωνεί :
– Μα πού στο διάολο είναι οι όρχeις;;;
Και ο στρατηγός απαντά :

–Κάπου στο Βιετνάμ !!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Γυρίζει ο Μήτσος νωρίτερα στο σπίτι του και πιάνει την γυναίκα του στο κρεβάτι με τον εραστή της...
Βγαίνει με τον εραστή στο μπαλκόνι να παλέψουν...
Πάει να δώσει μπουνιά στον εραστή, του πιάνει αυτός το χέρι...
Πάει να του δώσει μπουνιά με το άλλο χέρι του το πιάνει και αυτό ο εραστής...Πάει να τον κλωτσήσει, του πατάει το ένα πόδι...Πάει να τον κλωτσήσει με το άλλο πόδι του το πατάει και αυτό...

Τους βλέπει ένας γνωστός του Μήτσου και του φωνάζει:

Με τα κέρατα Μήτσοοοο!!!Με τα κέρατααα...!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Κάποιοι καουμπόηδες είναι στο μπαρ και συζητάνε για γυναίκες, σeξ και αγαπημένες στάσεις…
Ο πρώτος λέει:
– Εμένα η αγαπημένη μου στάση είναι το Ροντέο, έτσι είναι που τη βρίσκω πραγματικά ...Όλοι οι άλλοι τον ρωτάνε γεμάτοι περιέργεια:
– Για πες μας, για πες μας!!!
– Λοιπόν να σας εξηγήσω τους λέει αυτός, είναι απλό... Κ@β@λάς την γυναίκα σου κανονικά... Αρχίζεις τα διάφορα όπως συνήθως... Δεν βιάζεσαι, της κάνεις ότι της αρέσει... Όταν δεις ότι έχει ανάψει και την έχει βρει, κρατιέσαι γερά... Σκύβεις και τις ψιθυρίζεις στο αυτί:
– Και η αδερφή σου λατρεύει αυτήν την στάση!!!

-Μετά προσπαθείς να κρατηθείς πάνω της για οχτώ δευτερόλεπτα!!!
 


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
΄Ενας ...γιατρός είναι πάντα απαραίτητος...

Ήταν μια φορά, σε ένα παραθαλάσσιο χωριό, ο πρόεδρος, η προεδρίνα και ο γιατρός του χωριού...
Ο γιατρός 5 φορές την εβδομάδα, εξέταζε τον... "εσωτερικό" κόσμο της προεδρίνας...!
– Αγάπη μου, είπε η προεδρίνα στο γιατρό μια μέρα, δεν μπορούμε να συνεχίσουμε έτσι... Θα μας τσακώσει ο πρόεδρος ο άνδρας μου και θα μας σκοτώσει...!
– Αυτός; λέει ο γιατρός, αυτός είναι μ@λ@κ#ς... Εγώ μπορώ να σε απαυτώσω μπροστά του και αυτός δεν θα καταλάβει τίποτε…
– Ελα μωρέ, λέει η προεδρίνα. Για τόσο χάχα τον έχεις;;;
– Κοίτα να δεις τι θα κάνουμε...της λέει ο γιατρός... Την Κυριακή…μπλά…μπλά…μπλά…μπλά…μπλά…

Φτάνει η Κυριακή... Όλο το χωριό κατεβαίνει στην παραλία για τα μπάνια του λαού... Εκεί που πλατσουρίζανε τα
παιδιά και ξανοίγονταν οι μεγάλοι, ξάφνου μια κραυγή ακούστηκε...
– ΒΟΗΘΕΙΑ!!! ΒΟΗΘΕΙΑ!!! ΕΝΑΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΟ…. ΜΟΥ!!!
- ΒΟΗΘΕΙΑ !!! ΒΟΗΘΕΙΑ!!! ΕΝΑΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΟ….. ΜΟΥ!!!
Επικρατεί πανικός, βγάζουν την προεδρίνα από τη θάλασσα μισολιπόθυμη... Σφάδαζε από τον πόνο η καημένη...
Φωνάζουν το γιατρό που κάνει μια γρήγορη διάγνωση...
– Είναι σοβαρά!!! Δεν προλαβαίνουμε να την πάμε στο νοσοκομείο... Πρέπει να γίνει εδώ και επιτόπου...
– Τι να γίνει γιατρέ;;; Ρωτάει ανήσυχος ο πρόεδρος...
– Να…κάποιος πρέπει να βάλει το μόριο του μέσα στην κυρία, να το δαγκώσει ο κάβουρας για να βγει έξω μετά... Και
λόγο του ότι η κυρία είναι παντρεμένη πρέπει να το κάνει ο σύζυγος της…
– Οχι… να… εγώ… ξέρετε… λέει ο πρόεδρος, εσύ γιατρέ μου, ξέρεις από αυτά, επιστημονας άνθρωπος, δεν το κάνεις
εσύ που ξέρεις;;;
– Μα εγώ… δεν είμαι ο σύζυγος…
– Είσαι γιατρός... Πρέπει να σώσεις την ασθενή...
Με τα χίλια ζόρια ο γιατρός αρχίζει την ..."θεραπεία"...
Περνάνε καναδυό λεπτά...
– Τσιμπάει γιατρέ;;; Ρωτάει ανήσυχος ο πρόεδρος…
– Οχι ακόμη...ΟΥΧΧ…ΑΧΧΧ…πρέπει να πάω βαθύτερα…
Περνάνε 10 λεπτά…
– Τσιμπάει γιατρέ;;; Ξαναρωτάει ανήσυχος ο πρόεδρος…
– Οχι ακόμη...ΟΥΧΧ…ΑΧΧΧ…πρέπει να πάω ακόμη βαθύτερα…
Περνάει μισή ώρα... Ο γιατρός… κανονική "περιποίηση" στην προεδρίνα...
– Τσιμπάει γιατρέ;;;Ξαναρωτάει ο πρόεδρος…έχει περάσει τόση ώρα!!!
– Λίγο ακόμη… ίσα που τον ακουμπάω τώρα…
– Αααααα… Ωραία!!! Ρε Γιατρέ, λέει ο πρόεδρος…,τώρα που το ξανασκέφτομαι...

-Δε Χ^νεις μπας και πνιγεί ο κάβουρας και γλιτώσεις το δάγκωμα;;;
 









Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.259
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top