Εδώ γελάμε






exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ένα βράδυ μπαίνει σε κάποιο ταξί μια καλόγρια... Ο ταξιτζής την κόβει καλά-καλά και προσέχει τις καμπύλες της καθώς αυτή βολεύεται στο πίσω κάθισμα...
Ενώ αυτός οδηγούσε αυτή άλλαξε στάση και κάθισε με τα πόδια ανοικτά χωρίς να το αντιληφθεί πως ο ταξιτζής είχε κολλήσει τα μάτια του στον καθρέφτη του κοιτώντας την...
Για να σπάσει τον πάγο αρχίζει:
-Τι γνώμη έχεις για την ερωτική πράξη, αδελφή;;;
-Πιστεύω πως…κάτω από κάποιες προϋποθέσεις είναι σωστό...
-Και ποιες προϋποθέσεις είναι αυτές;;;
-Το να είναι και οι δύο ορθόδοξοι, να εξομολογούνται συχνά και να είναι ανύπαντροι...
-Εγώ είμαι ανύπαντρος, εξομολογούμαι κάθε βδομάδα και είμαι ορθόδοξος... Δεν έρχεσαι μπροστά να συζητήσουμε καλύτερα;;;
-Και βέβαια τέκνο μου...
Περνάει μπροστά και ο ταξιτζής συνεχίζει:
-Εσύ να πούμε είσαι παpθένα, αδελφή;;;
-Και βέβαια...
-Και δεν έχεις δει ποτέ το μόριο ενός άντρα;;;
-Όχι!!!
-Θες να το δεις;;;
-Αφού δεν το απαγορεύει ο Θεός, ναι...

-Ο ταξιτζής στρίβει δεξιά σε μια αλάνα και βγάζει το παντελόνι του μπροστά της...
-Νάτος!!! Αυτός είναι... Τον φωνάζω Μητσάρα...
-Πωπωπω... Είναι μεγάλος...λέει η καλόγρια...
Με τα πολλά πείθει ο ταξιτζής την καλόγρια να του "πάρει" μιας πρώτης τάξεως π%πα, μετά από την οποία ξεσπάει σε γέλια:
-Σε κορόιδεψα!!! Είμαι καθολικός, παντρεμένος με τέσσερα παιδιά και έχω 23 χρόνια να πάω στην εκκλησία...

-Ε δεν πειράζει. Κι εμένα με λένε Τρύφωνα και πάω σ ένα μπαλ-μασκέ…
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Mια Ρωσίδα ήθελε να γυρίσει στην πατρίδα της αλλά δεν είχε αρκετά λεφτά και αναγκάστηκε να κάνει ωτοστόπ...
Σταματάει ένας οδηγός και την ρωτάει που πάει...Όταν του λέει αυτή στην Ρωσία της λέει ότι δεν βολεύει και φεύγει...
Tο ίδιο γίνεται και με τους επόμενους ώσπου σταματάει μια νταλίκα και την ρωτάει ο νταλικέρης που πάει...
– Στην Ρωσία, του απαντάει η κοπέλα...
– Εντάξει της λέει αυτός θα σε πάρω αλλά να ξέρεις πρέπει να πάρουμε το πλοίο και σε κάθε λιμάνι θα μου κ@θεσ@ι.
Tι να κάνει η φουκαριάρα λεφτά δεν είχε συμφώνησε... Mπαίνουν λοιπόν στο πλοίο την βάζει και σε μια καμπίνα ο νταλικέρης και ξεκινούν... Σε μισή ώρα το πλοίο πιάνει λιμάνι... Μπαίνει ο νταλικέρης στην καμπίνα και εφαρμόζει την "συμφωνία"...
Σε λίγο φεύγει το πλοίο και σε μισή ώρα σταματάει πάλι σε λιμάνι... Ξανά ο νταλικέρης στην καμπίνα...
Ξαναφεύγει το πλοίο σε μισή ώρα πάλι τα ίδια!!! H Ρωσίδα έχει απηυδίσει...
–Tι στο καλό γίνεται αναρωτιέται η ρωσίδα… στο επόμενο λιμάνι θα ρωτήσω πότε φτάνουμε...
Στο επόμενο λιμάνι αφού υποχρεώνεται ξανά να κάτσει του νταλικέρη μόλις τελειώνει βγαίνει από πίσω του…,βλέπει ένα ναύτη και τον ρωτάει:
–Ρε παλικάρι πότε φτάνουμε στη Ρωσία;;;
–Ποια Ρωσία μαντάμ… απαντάει έκπληκτος αυτός...

–Ρίο – Aντίριο κάνουμε!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ταξιδεύει ένας με το αυτοκίνητο βράδυ στην εθνική οδό όταν ξαφνικά του πετιέται ένας παράξενος άνδρας ντυμένος με μία κόκκινη στολή και του κάνει νόημα να σταματήσει...
Σταματάει αυτός, τον πλησιάζει ο άνδρας με τα κόκκινα και του λέει:
-Είμαι ο μ@λάκας με τα κόκκινα και πεινάω πολύ... Έχεις τίποτα να μου δώσεις να φάω;;;
Αν και είχε χ3στεί απάνω του ο οδηγός του δίνει ένα μισοφαγωμένο σάντουιτς και φεύγει...
-Θα το έσκασε από το τρελάδικο ο καημένος, σκέφτηκε...
Σε μερικά χιλιόμετρα του πετιέται ένας ντυμένος στα πράσινα... Του κάνει νόημα να σταματήσει και του λέει:
-Είμαι ο μ@λάκας με τα πράσινα και διψάω πολύ... Έχεις τίποτα να μου δώσεις να πιω;;;
Ο οδηγός του δίνει ένα μπουκάλι νερό που είχε μαζί του και φεύγει...
-Έχουν συνεννοηθεί όλοι οι τρελοί σήμερα, σκέφτηκε...
Σε μερικά χιλιόμετρα του πετιέται ένας ντυμένος στα μπλε και του κάνει νόημα να σταματήσει... Έχοντας συνηθίσει ο οδηγός αυτήν την παράνοια του λέει:
-Ξέρω-Ξέρω... Είσαι ο μ@λάκας με τα μπλε, και τι θέλεις εσύ;;;

-Άδεια και δίπλωμα...
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Πέστα στο γιατρο...


Πηγαίνει ένας στον ψυχίατρο σε έξαλλη κατάσταση... Βουτάει το γιατρό από το γιακά και αρχίζει να τον ταρακουνάει...
-Τι συμβαίνει αγαπητέ μου;;; ρωτάει ο γιατρός...
-Η γυναίκα μου με απατά με τον πρώτο τυχόντα, θα τη σκοτώσω!!!
-Ηρεμήστε αγαπητέ μου και πείτε μου τι συμβαίνει από την αρχή...
-Η γυναίκα μου είναι νέα και όμορφη... Είναι γυμνασμένη, έχει καμπύλες και πόδι δύο μέτρα... Από όπου περνάει γυρίζουν όλοι και την κοιτάνε…
-Συνεχίστε παρακαλώ.. λέει ο γιατρός...
-Την παρακολούθησα τις τελευταίες ημέρες και κάθε βράδυ το σκάει και πηγαίνει στο μπαράκι που είναι απέναντι από το σπίτι μας και το κάνει στις τουαλέτες με όποιον την φλερτάρει… θα τη σκοτώσω!!!
-Ηρεμήστε αγαπητέ μου, ηρεμήστε επιτέλους να βρούμε μια λύση...

-Και τώρα πείτε μου που ακριβώς είναι αυτό το μπαράκι…
 




ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823






ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.294
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top