Εδώ γελάμε






exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Back in 70's...


Ο Ιωσήφ Στάλιν δέχεται μια αντιπροσωπεία εργατών από τα Ουράλια, αλλά με το που φεύγουν συνειδητοποιεί πως του λείπει η πίπα του...
Αμέσως ζητά από τον Μπέρια να τους σταματήσει στην έξοδο και να διερευνήσει μήπως κάποιος απ’ αυτούς του την είχε «σουφρώσει»...
Περνάει μια ώρα και ο Στάλιν βρίσκει την πίπα κάτω απ’ το γραφείο του... Τηλεφωνεί λοιπόν στον Μπέρια και του ζητάει ν’ αφήσει την αντιπροσωπεία των εργατών να φύγει...
Ο Μπέρια όμως του απαντά:

-Λυπάμαι σύντροφε, αλλά από την αντιπροσωπεία οι μισοί ήδη ομολόγησαν την κλοπή, ενώ οι άλλοι μισοί πέθαναν κατά την ανάκριση!!!


------------------------------------------------------------------------------


 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Δύο φοιτητές αποφασίζουν να γα**θουν στην φοιτητική εστία... Όμως, επειδή στην κάτω κουκέτα κοιμάται ο συγκάτοικος, πρέπει να ορίσουν έναν κώδικα…,και έτσι ο νεαρός λέει στην φίλη του:
-Όταν θα θέλεις πιο γρήγορα θα λές ‘σαλάμι’ και όταν θα θέλεις πιο αργά θα λές ‘τυρί’...
Αρχίζουν λοιπόν και πηδι0ύντ3...
– Τυρί, τυρί, λέει αρχικά η κοπέλα...
Σε λίγο:
– Σαλάμι!!!Σαλάμι!!!
Μετά από κάνα λεπτό ακόμα:
– Σαλάμι, σαλάμι!!!
Ο συγκατοικος απηυδισμένος τους χτυπάει την κουκέτα:

– Θα σταματήσετε να φτιάχνετε σάντουιτς;;; Με λερώσατε με μαγιονέζα!


--------------------------------------------------------------------------------







 




ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Η Νικολέττα ήταν η αγάπη της ζωής μου, έχω μετανιώσει, δεν έχω συνέλθει ακόμα από το σοκ.
Γι' αυτό είπα να πάω Θεσ/κη και μετά ένα ταξιδάκι στην Ευρώπη, μήπως ξεχαστώ και απαλήνει ο πόνος.
Ο πόνος του μηραίου και του που μου ζήταγε να γίνω Χριστιανός.


Στη στενή όλο και κάποιος θα βρεθεί να με εκχριστιανίζει το τρυφερούδι.
Εκεί να δείτε πόνο που θα νοιώσω το καημένο....
 





exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Once upon a time in Russia...

Τρεις τύποι στη φυλακή:
– Eσένα γιατί σε πιάσανε;;;
– Είπα ένα ανέκδοτο...
– Κι εσένα;;;
– Εγώ άκουσα ένα ανέκδοτο...
– Ενώ εσένα;;;
– Εμένα από βαρεμάρα... Ήμουν σε μια γιορτή και κάποιος εκεί είπε ένα ανέκδοτο... Επέστρεψα σπίτι προβληματισμένος για το αν έπρεπε να τον καταδόσω αμέσως ή την επομένη το πρωί...
-Εντάξει, σκέφτηκα, μια χαρά θα είναι κι αύριο το πρωί...

- Ε, ξημερώματα ήρθαν και με συνέλαβαν...
--------------------------------------------------------------------------------------------


Ο ηγέτης της Σοβιετικής Ένωσης Λεονίντ Μπρέζνιεφ επισκέπτεται τις ΗΠΑ... Ο πρόεδρος Ρόναλντ Ρίγκαν τον υποδέχεται και τον ξεναγεί στα επιτεύγματα της Δύσης... Ένα από αυτά είναι και ένα υπερπολυτελές πορνείο...
Ο Μπρέζνιεφ είναι ενθουσιασμένος από την εξυπηρέτηση και τη φροντίδα και αποφασίζει να κάνει ένα και στη Σοβιετική Ένωση...
Όταν επιστρέφει, αναθέτει σε μέλη της Κεντρικής Επιτροπής του κόμματος να στήσουν το λαμπερό πορνείο... Η επιχείρηση στήνεται, αλλά δεν πάει καλά... Μετά από καιρό ο Μπρέζνιεφ τηλεφωνεί στον Ρίγκαν και του λέει πως η επιχείρηση πορνείο είναι προβληματική...
Ο Ρίγκαν τον ρωτάει αν έχει επενδύσει όσα χρειάζεται ένα πολυτελές πορνείο... Ο Μπρέζνιεφ τον διαβεβαιώνει πως έχει δώσει εντολή να το εξοπλίσουν με τα καλύτερα χαλιά από το Ουζμπεκιστάν, μάρμαρα από την Αρμενία και τα πιο σύγχρονα κρεβάτια από την Ουκρανία... Ο Ρίγκαν τον ρωτάει τι πόρνες έβαλε και ο Μπρέζνιεφ του απαντά πως θα καλέσει τα μέλη της Κεντρικής Επιτροπής του κόμματος που ανέλαβαν το σχέδιο για να του πουν...
Καλεί, λοιπόν, τους υπεύθυνους και τους ρωτά:
-Βάλατε καλές πο#τ@νες στο μπ$υρδ3λο;;;
Αυτοί κοιτιούνται μεταξύ τους, αλλά χωρίς δισταγμό απαντούν:

-Τις καλύτερες!!! Εξήντα χρόνια, μέλη του κόμματος!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Μπαίνει ένας ληστής σε μια τράπεζα σπέρματος, πλησιάζει την ταμία...
Του λέει η ταμίας:
-Eδώ είμαστε τράπεζα σπέρματος δεν έχουμε λεφτά...
Λέει ο ληστής...
- Βγάλε ένα μπουκαλάκι...
Το βγάζει εκείνη...
Λέει ο ληστής...
- Τώρα κατάπιε το!!!
Λέει η ταμίας:
- Τι λέτε κύριε δεν μπορώ...
Λέει ο ληστής:
- Κατάπιε το, αλλιώς θα σε σκοτώσω...
Η ταμίας το καταπίνει με τα χίλια ζόρια... Αυτό έγινε με 4 μπουκαλάκια...
Στο τέλος ο ληστής βγάζει την κουκούλα και λέει:

-Βλέπεις αγάπη μου… δεν είναι τόσο δύσκολο!!!
--------------------------------------------------------------------------------
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Πάει ένας πιστός στη Μητρόπολη και ζητάει να δει το Μητροπολίτη...
Ανεβαίνει στο γραφείο του και βλέπει το γραμματέα του...
-Καλημέρα σας... Θα ήθελα παρακαλώ να δω τον Δεσπότη..., λέει ο πιστός...
-Λυπάμαι... Δεν μπορείτε να τον δείτε τώρα διότι ο σεβασμιότατος κοιμάται...,απαντά ο γραμματέας...
-Ααααα…. Είναι στην αγκαλιά του Μορφέα… Λέει ο πιστός...

-Δεν ξέρω πως το λένε το παλικάρι που κοιμάται με τον Δέσποτα... Ξέρω μόνο ότι είναι ναύτης!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------



 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top