Εδώ γελάμε





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Άντρας με προτεραιότητες.......
View attachment 260136
Δεν έχει άδικο, όλη μέρα ψάχνω σήμερα να βρω μερικά βαρελάκια να πάρω, και δεν έχω βρει ούτε ένα για δείγμα..
Αντιθέτως, γκόμενες άπειρες.
Άρα, μια χαρά τα έβαλε ο άνθρωπος, κάτι ξέρει.
 


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Το ζευγάρι κοιμάται αμέριμνο στο σπίτι, 3 η ώρα το πρωί, όταν ξαφνικά χτυπάει το κουδούνι... Έντρομοι πετάγονται από το κρεβάτι... Ο άντρας πάει στο θυροτηλέφωνο... και ρωτάει:
-Ποιος είναι;;;
Ακούγεται μια αντρική φωνή...
-Φίλε, κατεβαίνεις να με σπρώξεις λίγο, σε παρακαλώ;;;
-ΤΙΙΙΙΙ;;; φωνάζει δυνατά ο άντρας...
-Μας ξύπνησες νυχτιάτικα για να κατέβω να σε σπρώξω;;; Δεν είσαι με τα καλά σου... Aντε παράτα μας!!!
Και... γυρίζει στο κρεβάτι του, όπου εξηγεί στη γυναίκα του τι έγινε...
Σε κανένα 10λεπτο, μόλις τους ξανάπαιρνε ο ύπνος, να' σου πάλι το κουδούνι... Πετάγεται από το κρεβάτι ο τύπος, τρέχει στο θυροτηλέφωνο κι ακούει πάλι την ίδια φωνή:
-Έλα, ρε φίλε!!! Κατέβα λίγο να με σπρώξεις σε παρακαλώ!!!
Έξαλλος ο άντρας, του απαντάει:
-Ρε, άμα κατέβω κάτω, θα σε κάνω μαύρο, το κατάλαβες;;; Εξαφανίσου, μην φωνάξω την αστυνομία!!!
Γυρίζει ξανά στο κρεβάτι, οπότε του λέει η γυναίκα του:
-Βρε αγάπη μου, ξυπνήσαμε που ξυπνήσαμε, κι όσο να' ναι άνθρωποι είμαστε ... Θα μπορούσε να συμβεί και σε σένα μέσα στη νύχτα να μείνεις με το αυτοκίνητο και να μην υπάρχει ψυχή να σε βοηθήσει... Aντε, κάνε ένα ψυχικό, να πάει στα κομμάτια - μπας και ησυχάσουμε...
-Τέλος πάντων, ας σου κάνω το χατίρι, γιατί αυτός είναι ικανός να ξαναχτυπήσει...
Ρίχνει ένα μπουφάν πάνω από τις πιτζάμες και κατεβαίνει στον δρόμο, όπου όμως ... δεν υπάρχει ψυχή!!! Κοιτάει από δω, κοιτάει από κει, τίποτα...
Βάζει μια φωνή:
- Πού είσαι εσύ που φωνάζεις τόση ώρα να σε σπρώξω;;;
Κι ακούει τη φωνή του τύπου από το παρκάκι δίπλα:

-Εδώ,εδώ... στις κούνιες !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Μια υπάλληλος διαμαρτύρεται στο διευθυντή της:
- Κύριε διευθυντά, θέλω να διαμαρτυρηθώ διότι ο κ.Γεωργίου με παρενόχλησε σεξουαλικά!!!
- Δηλαδή τι σας έκανε κ.Παπαδοπούλου;;;
- Περνούσα από δίπλα του και εκείνος μου είπε:
-Μμμ, σήμερα τα μαλλάκια σου μυρίζουν υπέροχα...
- Ε, ας μην είμαστε υπερβολικοί!!! Αυτό δεν είναι σεξουαλική παρενόχληση... Ένα απλό κοπλιμέντο είναι!!!

- Κύριε διευθυντά, να σας θυμίσω ότι ο κ.Γεωργίου είναι νάνος!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 







Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
31DDA04E-7D1D-4487-99BC-039DAB7A952A.jpeg

477B679E-D59B-4B84-8D52-A923D47F1A18.jpeg

« Όπως μπορεί κανείς να δει και στη φωτογραφία ( από ραντάρ της αστυνομίας )το αυτί μου είναι ελεύθερο.
Κρατουσα μια πάγοκύστη στο μάγουλο επειδή είχα πονόδοντο.»

Ευφανταστες δηλώσεις ….απολογίας . :biggrin:
 
Last edited:







ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top