Εδώ γελάμε



K

kimon

Guest
Δεν νομίζω ότι είναι και τόσο φοβερό. Μιλάμε για κλίση 35%. Στις προδιαγραφές πχ ενός άρματος μάχης Λέοπαρντ 1 Α4 είναι η ανάβαση σε κλίση μέχρι 60%. Αυτοκίνητα πάντως ανεβαίνουν, απ' ό,τι φαίνεται.
Σε περιοχές της Αττικής έχω δεί πάντως ακόμη μεγαλύτερες κλίσεις.
 

Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
FB_IMG_1670726306095.jpg
FB_IMG_1670725202495.jpg
FB_IMG_1670725169125.jpg
FB_IMG_1670724956291.jpg
FB_IMG_1670724918489.jpg

Ενας αγροτης αποφασιζει να παραγγειλει ενα hi-tech μηχανημα αρμεγματος. Η παραγγελια του φτανει ενω η γυναικα του βρισκεται σε ταξιδι, οποτε αποφασιζει να κανει μια δοκιμη στον εαυτο του.
Τοποθετει το μοριο του μεσα στο μηχανημα, παταει το διακοπτη κ ξεκινα η αυτοματη λειτουργια. Συντομα συνειδητοποιει, οτι το μηχανημα του δινει περισσοτερη ικανοποιηση απ'οτι η γυναικα του!
Οταν τελειωνει η... ψυχαγωγικη δραστηριοτητα, αντιλαμβανεται οτι δεν μπορει να αποκολληθει απο το μηχανημα. Διαβαζει τις οδηγιες αλλα δεν μπορει να βγαλει ακρη...
Παταει ολα τα κουμπια χωρις επιτυχια. Τελικα αποφασιζει να καλεσει το τμημα εξηπηρετησης πελατων του κατασκευαστη.
Γεια σας! Μολις αγορασα ενα μηχανημα αρμεγματος απο την εταιρια σας. Δουλευει καταπληκτικα, αλλα πως μπορω να το ξεκολλησω απο την αγελαδα;
Α μην ανησυχειτε απαντα ο τηλεφωνικος εκπροσωπος. Το μηχανημα αποσυνδεεται αυτοματα μολις συλλεξει 2 λιτρα!
 

Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
Ένας νεαρός βλέπει στο δρόμο ένα γέρο που κουβαλούσε ένα σάκο.

'Τι έχεις στο σάκο;', είπε ο νεαρός.

'Μαγικά μήλα', απάντησε ο γέροντας.

'Απόδειξέ το', είπε ο νεαρός.

'Ποιά είναι τα δύο αγαπημένα σου φρούτα εκτός από τα μήλα;', ρώτησε ο γέρος.

'Το καρπούζι και το ροδάκινο', απάντησε ο νεαρός.

Ο γέρος έβγαλε ένα μήλο από το σάκο και του είπε νατο δοκιμάσει. Ο νεαρός το δάγκωσε και του αποκρίθηκε ότι είχε γεύση καρπουζιού.

'Πάρε μια δαγκωνιά από την άλλη μεριά', είπε ο γέρος.

Ο νεαρός το έκανε και του έιπε ότι είχε γεύση ροδάκινου. Όμως ακόμα δεν μπορούσε να πειστεί ότι τα μήλα ήταν μαγικά.

Ο γέρος τον ρώτησε τι άλλο του αρέσει.

'Μου αρέσει να γλύφω μ@#ν%@, αποκρίθηκε ο νεαρός.

Ο γέροντας του έδωσε ακόμα ένα μήλο και του είπε να το δοκιμάσει. Ο νεαρός το δάγκωσε και του αποκρίθηκε:

'Μπλιάχ! Αυτό βρωμάει σκατά!'

Ο γέρος του χαμογέλασε και του είπε 'Γύρνα το απ'την άλλη μεριά'!
 





ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Δεν νομίζω ότι είναι και τόσο φοβερό. Μιλάμε για κλίση 35%. Στις προδιαγραφές πχ ενός άρματος μάχης Λέοπαρντ 1 Α4 είναι η ανάβαση σε κλίση μέχρι 60%. Αυτοκίνητα πάντως ανεβαίνουν, απ' ό,τι φαίνεται.
Σε περιοχές της Αττικής έχω δεί πάντως ακόμη μεγαλύτερες κλίσεις.
Στην σύνταξη του κειμένου αναφέρομαι.
 












Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top